Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:32 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Асертивностнови [re: Trickyyy]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано27.01.21 20:36



Ммм, гениална рецепта! Забравил съм и да кажа, че на снимката изглеждаше сякаш го е правил някой голям кулинар, а ти само си взела снимката от мрежата... В смисъл наистина изглеждаше професионално. Копвам си рецептата по лично усмотрение, но не съм сигурен дали бих могъл да го докарам като онзи разкош, който е излязъл изпод твоите ръце. Тук играе сериозен кулинарен опит.







Тема Re: Асертивностнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано27.01.21 20:42



Пробвай, Нюк, много е лесна рецептата. И резултатът е винаги добър. Няма как да сбъркаш.

Благодаря.



Тема Re: Асертивностнови [re: holi_day]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано27.01.21 22:12



това, че мълчите изразително , не означава че не можете да говорите аналитично, интересно и аргументирано

че какво има да се говори, лекцията вече е прочетена.
сега се сещам, че в един тест със 100 въпроса за определяне какъв тип личност си в 4 букви, един от показателите в проценти беше Асертивност. Ма да пукна, ако помня какъв ми беше процента.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles


Тема Re: Асертивностнови [re: Trickyyy]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано27.01.21 22:17



Боровинките са бая голям лукс по тези ширини около мен. Как мислиш, дали би се получило вкусно, ако вместо боровинки, сложа обелени лешници... Или ще се изгуби киселичкото на боровинките?





Тема Re: Асертивностнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано27.01.21 22:36



Ще се загуби вкуса и очарованието на розовият цвят, разтворен в жълтото тесто и няма да е боровинков кейк, но!

може да опиташ с парченца шоколад. Вместо лимон, може да се експериментираш с портокал. Малини, червени боровинки, замразени горски плодове(при замразени плодове се изменя малко рецептата)

Въобще, основата е там, ти само фантазираш и ексериментираш с вкуса. Така че, защо не и лешници. Точно тази рецепта не съм опитвала с ядки.



Тема Re: Асертивностнови [re: Nuke Dukem]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано27.01.21 23:03



През лятото, когато им е сезонът, на пазара гъмжи от пресни боровинки.
Но можеш да пробваш със сушени, продават се целогодишно. Даже не знам, ако се накиснат в хладка вода дали няма да набъбнат като стафидите и пак да станат. На кейка ще му липсва сочността на плодовете, ако се заместят с лешници.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles


Тема Re: Асертивностнови [re: alisalisa]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано27.01.21 23:29



И аз това си помислих, ще стане сухесто само с лешници... Трябва да погледна дали има наоколо, в Билата може би ще има боровинки, но мисля да добавя и малко начукани белени нътчета (имам в момента един пакет сръбски, които хем са по-хубави и пресни от тези в магазина, хем са по-евтини). Честно да ти кажа с този боровинков кейк Трики направо ме зашемети, не бях виждал такава вкуснотия в клубовете.

за Трики!





Тема Re: Асертивностнови [re: Trickyyy]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано27.01.21 23:33



Ммм, върти ми се в главата твоят кейк, обаче с начукани белени лешници вътре и отгоре залят с разтопен шоколад.







Тема Re: Асертивностнови [re: Nuke Dukem]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано28.01.21 00:08



Е, ще е вкусотия, ако го докараш на вкусотия.


Честно казано, не съм тършувала за боровинки по хипермаркетите, последно купувах сушени от пазара за перде пилаф. Мисля, че на всеки пазар има поне по една сергия или лавка, добре заредени с всевъзможни сушени плодове и ядки. В нашенско вече развъждат много боровинки, и за прясна консумация, и за сушене. Та се огледай по такива места, ако няма в Билата.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles

Тема Re: Асертивностнови [re: alisalisa]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано28.01.21 00:56



А, ще се намери, само да видим дали и какво ще се получи, понеже нали знаеш, понякога става де го чукаш, де се пука.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.