Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:50 02.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема В неделянови  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано17.01.21 14:40



празнувам, че дира работи и черпя боровинково-лимонов кейк

Пресен, пресен





Тема Re: В неделя [re: Trickyyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано18.01.21 17:35



И после - що искам всеки ден да е... неделя?!





Тема Re: В неделянови [re: Trickyyy]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано18.01.21 17:51



Обърка ми целия ден това че дира работИ в неделя. Накупихме и ние от една сладкарница половин багажник, да не вадя сега от хладилника да снимам че няма да е естетично. трябва се отбележи обаче, като ви се пробват отделни пасти, поръчвайте в отделни кутишки. Не като мене да си сложите тирамисуту заедно с моката, после си купите цяла тава мока, а тя да няма нищо общо!!



Тема Re: В неделянови [re: holi_day]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано18.01.21 19:22



Вчера беше наистина една чудесна неделя, макар и трошичка да не хапнах от този кейк





Тема Re: В неделянови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано18.01.21 19:34



ох, мечти, цял половин багажник с торти

В нашия град откриха ново бистро ли е, ресторант ли, какво ли е не знам, но има пекарна - страхотен ръчен хляб, кифлички, разни други печива, отделно пица със собствен пицар, ястия за вечеря, като ентреко и пилешко филе, а тортеното им е отделение е цяла отделна глава в романа. Изискани, много красиви и съблазнителни тортички, може и на парче + собствено производство шоколад(с всякакви добавки). Имат разкошни сандвичи от огроми парчета фокача, айоли, свинко филе, домат и салата. Аз се влюбих във фокачата с патладжан и тиквички на грил и подправки, с айоли, абе страхотия. Тези отвориха баш в короната и има опашки и пред ресторанта. А, имат и отдел за собствен сладолед. Евала им.

Редактирано от Trickyyy на 18.01.21 19:37.



Тема Re: В неделянови [re: Trickyyy]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано18.01.21 19:56



Хиперболизирам, нямаше и две торби пасти. Бях наумил две три пастички, но отидох гладен.

Тия твоите с пицаря, икономиката да ги поживи. По пандемията тубата се размаза да ни рекламира някакъв апп, фуудпанда, менюта на много ресторанти в едно. Поръчвахме а от един, а от друг, имената на манджите красиви даже вкусни, но като дойдат ... не ни се поръчва повече. Засега само от интернационалните вериги пицарии пристига долу-горе каквото очакваш.



Тема Re: В неделянови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано18.01.21 20:34



Е, вие живеете в двумилионен град, а аз почти на село, та тук ресторантите не са кой знае колко много, почти във всички съм била и знам какво предлагат от нещата, които ядем.

Чувала съм за фуудпанда, май и при нас го има. Преди короната беше много полулярен аппа TooGoodToGo

Колежката взимаше често храна, но те ядат много печива тестени, а ние не. Сандвичи, кифли, луксозен хляб за без пари. Пък и ми беше много времеотнемащо да карам през целия град, за да взема пакет с храна. Затова не съм ползвала, но концепцията ми харесва.



Тема Re: В неделянови [re: Trickyyy]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано19.01.21 06:09



Оттук усетих аромата му...


талант си..



Тема Re: В неделянови [re: Trickyyy]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано19.01.21 09:01



Мерси, мерси



Кейк в неделя ми е = 2 х



Тема Re: В неделянови [re: ShokoLada]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано19.01.21 16:46



Благодаря. Някой пък като го направя пак и го вкуся, ще дам отзиви от първа ръка






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.