Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:53 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Четвърти път почвам сериал..  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано10.12.20 21:28



.. и се питам каква ми е тая нужда и как ми носи кеф и комфорт. Сериалът е Теория на големия взрив. Не знам има ли значение кой сериал е, ама това са 12 сезона по 24 серии.. свръх биндж-гледане, както се казва.. И други съм гледала, ама чак четвърти път... притесних се.

Вие как мислите, какво дават тези сериали?



Тема Re: Четвърти път почвам сериал.. [re: Lady Likes Sex]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано10.12.20 21:57



пристрастяване дават




Аз пък чакам да излезе целия сезон, даже два или три и чак тогава гледам.

В момента гледам на няколко месеца The Walking Dead. (даже май не съм гледала абсолютно всички серии, защото някои наистина са скучни)

Друго гледам инцидентно.


До сега няй-якото нетфликсване беше с една френско-белгийска серия Zone Blanche
Гледах всичко почти наведнъж, мисля че оттогава не е излизал нов сезон.



Тема Re: Четвърти път почвам сериал.. [re: Lady Likes Sex]  
Автор admira1-115472 (андорския флот)
Публикувано10.12.20 22:56



Не съм гледал нито един, освен по няколко минути при броденето из програмите, но четох критика: първите серии, където се вплитат всичките клишета за нърдовете били най-забавни, после ставало прекалено тривиално.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Тема Re: Четвърти път почвам сериал.. [re: Lady Likes Sex]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано10.12.20 23:13



Е че ти сама си си отговорила..погледни клуба, в който си задала въпроса...


а иначе, "добре дошла"..

пп а иначе последният сериал който изгледах беше "Мъртва точка" - ФБР, много гилзи..спасяване на света..и т.н., но го гледах почти 6-7 месеца..
ама там пича ми харесваше.....синеочко...



Тема Re: Четвърти път почвам сериал.. [re: Lady Likes Sex]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.12.20 05:13



Гледам незнамкой сезон на ловец на убийства. Носи комфорт да знеш че има хора като лейтенант Кенда.



Тема Re: Четвърти път почвам сериал.. [re: Lady Likes Sex]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано11.12.20 07:41



Има нещо вярно в това за комфорта. Понякога попадам на този сериал по ТВ-то и гледам по някоя серия, но кой сезон и коя точно серия, нямам представа. И ми носи комфорт, на фона на другите сериали за върколаци, вампири и прочие.



Тема Re: Четвърти път почвам сериал.. [re: admira1-115472]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано11.12.20 10:17



аз го изтраях някъде докъм 7 - 8 епизод, което е постижение, понеже по принцип не обичам сериите, в които се смеят изкуствено зад кадър на всяка втора реплика, а тази май беше такава ... върна ме в атмосферата в първи курс, когато всеки ден научавахме по една камара нови "научни" термини и ги употребявахме безразборно, имаше нещо като неписан конкурс кой ще се изрази по възможно "най-научния" начин - с най-много термини за да каже нещо тривиално





Тема Re: Четвърти път почвам сериал.. [re: Lady Likes Sex]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано11.12.20 10:25



Много добра тема, подтикваща към дълбоки размишления!

сериалите са основна част от съвременния ентъртейнмънт, мултимилиардна индустрия, на френски е дивертисмент, което идва от латински дивертире, и означава да те отклони от целта ти, което и сама си го усещаш и затова се притесняваш ...

... особено пък биг банг с неговото начало преди всеки епизод - от големия взрив и еволюцията на звездите, после на земята от амебата през динозаврите до съвременното общество и най-накрая до тебе, залепен пред телевизора - би трябвало на всяко начало на всяка серия да те кара да се замислиш за смисъла на живота ти

Редактирано от DarkSide на 11.12.20 10:27.



Тема Re: Четвърти път почвам сериал.. [re: DarkSide]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано11.12.20 10:35



б@си размишленията докато гледаш сериал



За ен е най-ужасното нещо, ако епизода не е случил, станал скучен и с прекалено много бели конци.

Едно е да знаеш че можеш да кликнеш следващия, тъй като са излезли още 2-3 сезона и имаш доста за гледане,

друго е ако трябва да чакаш цяла седмица за следващия епизод и може би правиш компромис да изгледаш лошия епизод.


Фактора честотата на излъчване е много важен.

Ако гледаш 20 епизода един след друг, определено не мислиш преди или след всеки от тях разни взаимовръзки с реални неща и да вярваш в чипирането на земното население чрез ваксина и т.н.



Тема Кенда [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано11.12.20 11:08



Много го обичах Кенда, къде се гледа това?

Аз го гледах Кенда по едно време по кабел Крайм енд Инвестигейшн... и там се бях залепила месеци наред, мъжа ми много мърмореше...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.