Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Безопасно... [re: ShokoLada]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано11.12.20 22:02



Това много интересно... по-безопасно е да се гледат отстрани "приятели" отколкото да се разправям с моите



Наскоро една умна жена ми сподели, че й е по-безотговорно да общува в група, отколкото насаме, че не носела толкова емоционална отговорност...



Тема Терапии.. [re: Deern]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано11.12.20 22:08



А то аз затова тука пиша, не ходя на терапии..



Биг брадър гледах също, но не прекалено.. като бяха интересни, ги гледах.. ама все по-малко ставаха.. Тези сериали дали са на тоя принцип? Реалити сериали не са ми така интересни.. и не всички сериали така стават..

Как се запознах с майка ви, има ли фенове? Нещо не мога да развия връзка там с героите...

Относно конспираторите, някои са ме винили, че злото било възможно заради такива като мен, които волево си затваряли очите, а аз отговарям, че нямам достатъчно информация и нямам ресурс да я набавя, че да се произнеса по теорията им.. ето ти, вика, информация, аз - това е твоето мнение, не е информация.. Тегаво..



Тема Няма тръпка [re: DarkSide]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано11.12.20 22:10



Не се е получило между вас

както на мен не ми се получава с онези от Как се запознах с майка ви... ама пак ще си дам шанс..

Няма тръпка, няма тяга, викаше една велика клубарка от гезесе Далия.. найт.



Тема Re: Терапии.. [re: Lady Likes Sex]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано11.12.20 22:10



Сега ми хрумна друго — да не си се влюбила в някой от актьорите?





Тема Пристрастяване [re: Deern]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано11.12.20 22:12



... ама към какво е то?

Как избирате кое да гледате като сериал?

Примерно тая Хендмейд Тейл.. мъка мъка интересна тематика, ама мъка.. и много влачат едни и същи



Тема Re: Пристрастяване [re: Lady Likes Sex]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано11.12.20 22:21



Унас гледаме само извънземни и зомбита. В първите минути можеш да разбереш дали филма е на много малък бюджет или е горе-долу заслужаващо бюджетен.

Това има голямо значение.
Така че избора е лесен.





Тема Re: Четвърти път почвам сериал.. [re: Lady Likes Sex]  
Автор blood9 ()
Публикувано11.12.20 22:34



Женени с деца. Всички обичат Реймънд. От старите.



Тема Re: Безопасно... [re: Lady Likes Sex]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано12.12.20 09:24



еее разбира се, че е по-безопасно..

..а и като гледаш филми, вече едва ли не ставаш знаеща..какво е приятелството..по-лесно е отколкото да го изпиташ реално..
а за другото зависи..да, виртуално е по-интересно да си в група, както е тази платформа..пишеш, чете се от всички, отговарят, ти отговаряш..
ама за реалното общуване..май си предпочитам тесен кръг, от хора които познавам..
абе всичко зависи от зависи..



Тема Re: Четвърти път почвам сериал.. [re: Lady Likes Sex]  
Автор Raffaa (член)
Публикувано12.12.20 09:26



Според мен има значение кой е сериала. И веднага започвам: на първо място са ми израелците-много са добри, значи и хумора им хумор и екшъна им екшън, вади пищака, пука му зелето и кара нататък, няма като американците-да му опре пищака и три серии да му се обяснява, освен това за моя изненада американския homeland е правен по израелския hatufim, a in treatment е правен по израелския be tipul. После са ми британците, разбира се, после швеция, дания, исландия, норвегия, финландците са доста зле. Германците са много добри също. Покрай тях и Австрия намазва, ама само като са в комбинация. Много добри сериали излязаха последните години от Унгария, Чехия и Полша. Сега загледах един хърватски "успех" 2019-много добър. Браво. Имам чувство, че в недалечното минало се радвах на френските и испанските сериали, ама сега си мисля, че не е имало с каво да ги сравня. Нещо много са разлигавиха и никви ги няма. Сега изгледах един нов италиански сериал "петра", взеха та ме изненадаха тия. Почти не мога да изгледам американски сериал повече от две серии от първи сезон. Изключение правят "истински детектив" и "бягство от затвора". С Русия същата работа. В смисъл, че на фона на това, което произвеждат като сериали годишно, почти няма за какво да се хвана. Преди Австралия и Канада имаха добри неща, ама сега нещо го удариха американската и развалиха работата. Пробвах два три пъти Южна Корея, ама и да има нещо добро най-вероятно ще го изпусна. С Индия и Турция същата работа. И сигурно много нещо пропускам, ама се заприказвах, и да се върна на темата. Толкова сериал излиза годишно, че хич не се връщам втори път да гледам. И като в живота-надявам се на изненада.



Тема Re: Четвърти път почвам сериал.. [re: admira1-115472]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.12.20 12:19



Но не е така аристократичен - според мен.
От излъчването на онзи Атос, въпреки страстта към виното и огорчението от онази жена - прелестна като самата любов, лъха много достойнство и благородство.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.