Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:00 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Четвърти път почвам сериал.. [re: DarkSide]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано11.12.20 11:10



И аз си мисля, че ме дразнят тези зорлем смехове, ама дали не ми работят на подсъзнанието и ми носят комфорт че видите ли и други се смеят на това..

"Научността" е много весела част от този сериал..



Тема Re: Четвърти път почвам сериал.. [re: Deern]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано11.12.20 11:14



Мисля, че е прав Дарк... замества нещо от реала.. Аз от три години съм по чужбини по работа и то три различни чужбини и далече от семейство и приятели... може би това замества... ?

Обаче, Кенда и Крайм... го гледах и докато си бях дОма със семейство и приятели та не знам..

Младежите у дома ме зарибиха с Гейм ъв Тронс и го гледах, за да сме заедно.. хайде и него после сама един или два пъти не знам..

Не чета книги заради това... Тегаво..

Не знам трябва ли да се бори това.. май трябва, като всяка зависимост..



Тема Мерси за добре дошлата... [re: ShokoLada]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано11.12.20 11:16



Не съм си отговорила, иска ми се да зная механизма, по който ми носи кофорт, и какво замества..

Струва ми се малко страшно, ако и това замества реални човешки общувания..



Тема Re: Четвърти път почвам сериал.. [re: Lady Likes Sex]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.12.20 11:19



Безброй пъти съм гледала руската версия на "Тримата мускетари" от 1978г.
Всички роли съм играла - мъжки, женски, добродетелни, злодейски, авантюристични, любовчийски, романтични, прагматични и т.н.



Скоро гледах някакъв адски тъп филм на ужасите. Струваше ми се чак невъзможно безидеен, обаче последната сцена дълбоко ме шокира - намерих смисъла и логиката в целия абсурд. И разгледах историята в нова светлина.



Тема Re: Четвърти път почвам сериал.. [re: Lady Likes Sex]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано11.12.20 11:21



Мисля че не е нужно да ходиш наерапия за зависимост.



Но имай предвид, че начина на консумация на медии може да те направи част от “една прослойка хора”

Това е като гледачитена Биг брадър,
като вярващите в някакви ъндерграунд и конспиративни теории.

Има една ярка представителка в съседен клуб, която например вярва че днес ще ни спрат токаи едвалине всички шъ умрем,



Тема Re: Четвърти път почвам сериал.. [re: Vitalite]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано11.12.20 11:26



За серии пишем ве!



Ако става дума за филми — аз съм гледала Елиън (всичките) поне 40 пъти! даже може и повече!

Хари Потър, Властелина на Пръстените свички филми гледам само по 2-3 пъти в годината (всеки един от тях).



Тема Re: Четвърти път почвам сериал.. [re: Deern]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.12.20 11:34



"Тримата мускетари" е минисериал от 3 серии. Има и продължения - "след 10 години", "след 20 години". Брои се за сериал. Аз наблягам на сезона от 1978г.

Сериалите от последните десет години - що да ги гледаш повече от един път. Но и аз ги предпочитам накуп - поне 3-4 сезона да има.

Редактирано от Vitalite на 11.12.20 11:39.



Тема Re: Четвърти път почвам сериал.. [re: Lady Likes Sex]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.12.20 11:38



Споко, не замества нищо от реала и не е зависимост.

Метафорично - копнеж по душата е.



Тема Re: Четвърти път почвам сериал.. [re: DarkSide]  
Автор admira1-115472 (андорския флот)
Публикувано11.12.20 12:07



имаше нещо като неписан конкурс кой ще се изрази по възможно "най-научния" начин - с най-много термини за да каже нещо тривиално


Вярно. Имаше даже един много нАучен термин за водата, ама съм го забравил.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Тема Re: Кенда [re: Lady Likes Sex]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.12.20 12:17



Аз го гледах Кенда по едно време по кабел Крайм енд Инвестигейшн

И аз май по тоя канал, жената го намира щото аз непричом с телевизорите. Преди го гледах по тубата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.