Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Анкетканови  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано05.12.20 11:04




Доволни ли сте от живота си?
да
не
горе-долу
отказвам да отговоря






Тема Re: Анкетканови [re: osvoboden pich]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано05.12.20 13:47



Да. :)



Тема Re: Анкетканови [re: T a n y a]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано05.12.20 13:54



И аз.





Тема Re: Анкетка [re: osvoboden pich]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано05.12.20 14:37



Отговорих с ДА, макар еднозначен отговор е трудно да се даде. Понякога, положението е: Пениш се не пениш се, ке те ям

За живота става въпрос



Тема Re: Анкетканови [re: Trickyyy]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано06.12.20 13:08



И аз имам същото отношение. Макар, че по-скоро съм доволен отколкото недоволен - около 80/20. Вижда се че има 8 доволни чиляци, което е добре. Недоволните може би трябва да работят върху себе си.





Тема Re: Анкетканови [re: osvoboden pich]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано06.12.20 14:49



12 отговорили, 8 доволни

Добър резултат.

Ще използвам арената да кажа, че никак не съм доволна от пощенските услуги Поръчах(собственоръчно направих) едни фото-книги, които всеки момент ще ги доставели, ама надали през 6 часа получавам емейл И съобщение на телефона, къде точно се намира пратката. А, тя е много, много далече Абе, айде пращайте мейли като наближи малко бе

И от други неща съм недоволна, но айде да не ви развращавам Коледния Дух



Тема Re: Анкетканови [re: Trickyyy]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано06.12.20 15:29



Аз имам нова цел за 2021.

До Март 2021 да съм изхарчила ваучерите си в Амазон и след това цяла година да не пазарувам от там!



Ще пиша как вървят нещата.



Тема Re: Анкетканови [re: Deern]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано06.12.20 15:54



хаха, яко



тъкмо четях емейла от застрахователната ми компания, тъй като имам някава супер-дупер-яка застраховка, ми напомнят, че мога да си полея лаптопа с кафе, да си изпусна телефона или да нокаутирам телевизора



Тема Re: Анкетканови [re: Trickyyy]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано06.12.20 15:58



Това единственият начин ти дигнат аргументирано супердупер застраховката. Приятел си счупи рейбана и плати два нови в последвалите вноски.



Тема Re: Анкетканови [re: Trickyyy]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано06.12.20 16:22



Аахх тия от застраховките са яки



Миналия месец застраховах новата къща — казах им да ми пратят офертите със и без елементарнищети.

Като ми пратиха мега максималната супер застраховка със застраховка срещу лавини и извънземи (аз живея на полето, следващата планина е на хиляда километра от тук ), аз веднага им отвърнах на е-майла че в интернет съм намерила поне 2 застраховки, които предлагат същото и са с 200€ по-евтини.

На другия ден ми се обади шефката да ми обяснява какво щяло да стане ако кацнат извънземните.

Аз й казах на кои точки да врътне цената + че застрахова квадратурата на къщата 1 + 2 етаж с външните размери до стряхата на покрива — което е почти 300 кв.м. ! Щях да припадна! Добре че съм смятала сама жилищната площ по архитектурния чертеж, та веднага знаех какви ги вършат тия!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.