Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:22 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Едната ми дъщеря..нови  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано06.11.20 19:35



Едната ми дъшеря май иска да се занимава с психиатрия :-). Този триместър e записала е клас по abnormal psychology което малко ме учуди. Вчера и слушах по случайност лекцията по този предмет която учителя изнасяше по Зуум. Ставаше въпрос за различни случаи на клинична депресия които са били наблюдавани в различни индивиди с различно ниво на стрес и различна социална среда и генетично наследство. Днес я гледам че е направила голям постер с нарисуван мозък който е разграфила на оцветени различно региони и е залепила различни етикети на всеки от тях.

Требваше да я уча на български че да може да чете този форум - сигурно щеше да и е от полза :-)

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Едната ми дъщеря..нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Zirzi ()
Публикувано06.11.20 20:27



Определено щеше да и е интересно на дъщеря ти!

Да види на първа клубари как страдат за внимание и пускат десетки теми.

пп. На принципа, квото повикало такова се обадило съм.

Требваше да я уча на български че да може да чете този форум - сигурно щеше да и е от полза :-)



Тема Re: Едната ми дъщеря..нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано06.11.20 20:33



рано й е да "чуе" мислите на толкова тежки случаи


никакво четене тук, че ще се откаже бързо и окончателно

Редактирано от holi_day на 06.11.20 21:15.



Тема Re: Едната ми дъщеря..нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор FlLERO99 (авио шпионаж)
Публикувано06.11.20 20:51



Трябваше да ме чете мен смесица между нацист и комунист, всъщност националсоциалист от комунистически тип.Бленуващ за хибриден вариант между националсоциализъм и болшевизъм в следпутинска Русия.

На тази тема психиатрия 15 години след първата ми адска криза се оказа, че психиатърът ми е бил прав.Храстите които са се движили това е било халюцинация от претоварване на мозъка, макар че има и вероятност да са били паранормално явление.Яйцето се е разпаднало на пода просто защото е било изгнило и миризмата му на сяра е точно адска смрад.Вярвал съм в една илюзия повече от 15 години.Но никой психиатър не може да обясни достоверно други инциденти където вероятността за действие на демони клони към 99%.



Тема Re: Едната ми дъщеря..нови [re: FlLERO99]  
Автор vida1929 ()
Публикувано06.11.20 20:56



А ти на твоя психиатър сигурно не си казвал за твоите възгледи за жените и въобще всичките тези работи дето ги пишеш тук. Казвал ли си му?



Тема Re: Едната ми дъщеря..нови [re: vida1929]  
Автор FlLERO99 (ВЕЛИКА ГЕРМАНИЯ)
Публикувано06.11.20 21:00



Не, не съм му казвал, но и това няма отношение към болестта ми защото тези възгледи започнаха да ми се формират още на 14 годишна възраст през 1992ра 12 години преди дебютът на болестта и 13 години преди първата ми криза.



Тема Re: Едната ми дъщеря..нови [re: FlLERO99]  
Автор vida1929 ()
Публикувано06.11.20 21:09



На никой психиатър недей да говориш за демони, за паранормални явления и НЛО, съветвам те.



Тема Re: Едната ми дъщеря..нови [re: FlLERO99]  
Автор vida1929 ()
Публикувано06.11.20 21:13



Ти ли искаше да идеш на психиатър или родителите ти те заведоха?



Тема Re: Едната ми дъщеря..нови [re: vida1929]  
Автор FlLERO99 (ВЕЛИКА ГЕРМАНИЯ)
Публикувано06.11.20 21:13



В отговор на:

На никой психиатър недей да говориш за демони, за паранормални явления и НЛО, съветвам те.




Това го знам поне 10-15 години преди да стъпя при моя психиатър за пръв път.Те психиатрите изцяло отричат наличието на демони, паранормални явления и НЛО, макар че през последните 15-20 години благодарение на интернета и предаванията по кабелната телевизия вече е доста трудно да се отрече съществуването точно на феномена НЛО.



Тема Re: Едната ми дъщеря..нови [re: vida1929]  
Автор FlLERO99 (ВЕЛИКА ГЕРМАНИЯ)
Публикувано06.11.20 21:16



За пръв път психиатър дойде да ме прегледа още през 1996та и констатира, че нищо ми няма.А през 2005та година по време на кризата баща ми ме заведе и аз се съгласих защото лекарството което ми биха инжекцията значително ми подобри състоянието само за няколко часа и исках това да продължи за да се измъкна от ада.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.