Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:44 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Този коронавирус започна да ми се услажда..нови  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано23.10.20 05:59



Много е готино да се работи от в къщи и да не се ходи на работа. На мен най-продуктивното ми работно време е към полунощ. През деня всеки ден имам от 2 до 3 часа каране на колело и наблюдения на птици. Днес беше разкошен ден за колоездене и наблюдения на птици.

Май че от следвашата година ще трябва да ходя на работа и да пътувам с влак. Блях..




Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Тема Re: Този коронавирус започна да ми се услажда..нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано23.10.20 09:38



Това на лявата дръжка на колелото фенер ли е? Има много готини фарове за колело с по 500, че дори 1000 лумена осветление и нощно време светят като фар на автомобил, голям фен съм им.

Впрочем блазе ти, че можеш да си бачкаш на спокойствие от вкъщи.





Тема Re: Този коронавирус започна да ми се услажда..нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано23.10.20 11:49



Че ний, самонаетите сме така от години.



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: Този коронавирус започна да ми се услажда..нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.10.20 13:20



Някои сме така и от преди Короната. Сладка работа е, но идиотията е, че се унасям в работа и бачкам много повече отколкото в офис. Там все има работно време, човек вземе, че си тръгне. А у дома офисът не затваря и отваря ... може и в 2.00 ако нещо ме човърка.

Ще скокна малко с колелото в парка, прекрасно време е и днес.





Тема Re: Този коронавирус започна да ми се услажда..нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.10.20 13:41



Именно. Имал съм периоди дето съм работил у дома, но така разграничението работа-почивка се размива някак. Затова предпочитам да не работя там където живея и обратното.





Тема Re: Новата мъжка конфекция на Hugo Bossнови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано23.10.20 16:59









Тема Re: Този коронавирус започна да ми се услажда..нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано23.10.20 19:19



При мен е точно обратното. Вкъщи работя много повече, с малко (никаква) почивка, ограничено излизане навън и контакти наживо с други хора.

Кучето беше болно 1 седмица и аз бях в хоум офис за да го гледам.
После отдъхнах, когато всичко се оправи и можех да ходя в офиса.

Пояснение; Офиса е в центъра на града и съм структурирала работата си така че да мога да излизам поне 2 пъти — единия път по обяд за 1 час, а другия път е преди обяд ако имам някой час при лекар, зъболекар, автосървиз, административни служби, или да пазарувам.





Тема Re: Новата мъжка конфекция на Hugo Bossнови [re: Nuke Dukem]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано23.10.20 19:29



Ha ha!!



Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Тема Re: Този коронавирус започна да ми се услажда..нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано23.10.20 19:34



>че се унасям в работа и бачкам много повече отколкото в офис
Еми затова спорта трябва да е ежедневен. Това е уин-уин ситуация..
Хем съм в добра физическа форма, хем имам повече време за хората в къщи и за странични занимания.
Между другото точна 12 наобяд е и след 15 минути скачам на колелото и запрашвам за гората с бинокъл.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Този коронавирус започна да ми се услажда..нови [re: Nuke Dukem]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано24.10.20 02:12



900 лумена фенер. 900 лумена ги поддържа за 4.5 часа. Купих го преди 5 години, батерията му още е типтоп.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.