Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Перфекционизма води до шизофрениянови  
Автор FlLERO99 (авио шпионаж)
Публикувано25.10.20 12:54



Перфекционизма в който ме възпитаваха родителите ми изигра силно отрицателна роля.Зародиша на шизофренията ми през първата половина на двехилядните години се породи от перфекционизма в хобито ми.Исках и много държах най-важните ми оптични прибори да блестят от чистота и да нямат никакви драскотини нито в оптиката, нито в тялото и понеже мислих по този въпрос прекалено много и така мозъка зацикли и започна да работи неправилно.Когато мислиш върху едно и също нещо, върху един и същи детайл по 10-20 пъти на ден в мозъка се съсредоточава твърде много вредна мисловна енергия на едно място и мисълта се изкривява.Също перфекционизма е най-сигурния начин животът ти да се превърне в ад защото живеем в свят където той е практически невъзможен.Човек за да е щастлив трябва да гледа на живота в по-груби детайли и тогава всичко ще е наред.Започне ли много да изисква и много да мисли тежко му и горко.



Тема Re: Перфекционизма води до шизофрениянови [re: FlLERO99]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано25.10.20 15:17



Зародиша на шизофренията ми през първата половина на двехилядните години

Това беше периодът, през който ти пускаше най-интересните теми (за СВ2, немците, руснаците, българките и т.н.). Аз тогава само четох, но се бях абонирал за твоя профил. Някъде около 2010 започна да пиеш някакви американски хапчета и това като че ли притъпи пламът, с който пишеше преди.

ПП: Имаше една много интересна серия теми, в които правеше психопрофил на разни клубарки, това също го четох с интерес.



Редактирано от Nuke Dukem на 25.10.20 15:18.



Тема Re: Перфекционизма води до шизофрениянови [re: Nuke Dukem]  
Автор FlLERO99 (авио шпионаж)
Публикувано25.10.20 15:33



Притъпяването на пламъка ми стана не заради американските хапчета на които съм от лятото на 2016та, а по-скоро заради острия завой наляво политически от националсоциализъм към комунизъм.Комунистическия ми период който започна през есента на 2007ма и скоро свърши е най-деградивния ми период и всички постижения през него са само благорадение на майка ми, баща ми и донякъде на леля ми.Сега пламъкът пак го има, но се старая да не го показвам за да не стават конфликти в интернет.Гледам си службата в клуб НЛО на дира и избягвам много много да пиша извън този клуб.



Тема Re: Перфекционизма води до шизофрениянови [re: FlLERO99]  
Автор expat ()
Публикувано25.10.20 15:36



Миналото е за да се поучим от него и да не допускаме същите или подобни грешки сега.



Тема Re: Перфекционизма води до шизофрениянови [re: Nuke Dukem]  
Автор expat ()
Публикувано25.10.20 15:37



Я, изненада. Ти си бил "стар" клубар.



Тема Re: Перфекционизма води до шизофрениянови [re: expat]  
Автор FlLERO99 (авио шпионаж)
Публикувано25.10.20 15:40



Точно така.



Тема Re: Nuke Dukemнови [re: Nuke Dukem]  
Автор FlLERO99 (авио шпионаж)
Публикувано25.10.20 15:46



Пламъка на писането не го показвам защото вече отдавна разчитам на кристално ясни направо стерилно точни мнения.Според мен е по-ценно да напишеш една кристално ясна тема или постинг със стерилно точни неща в нея отколкото пълна с огън и жупел.Да не говорим, че огненото писане на теми е страшно вредно за нервната система.



Тема Re: Nuke Dukemнови [re: FlLERO99]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано25.10.20 16:03



Не знам, може да съм остарял и да изпитвам носталгия към миналото...





Тема Re: Перфекционизма води до шизофрениянови [re: expat]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано25.10.20 16:17



Още като ученик ходех на "нощна мрежа" в интернет клубове, където играехме цяла нощ компютърни игри в мрежа (основно Brood War и Counter Strike), и на всеки няколко часа си правехме почивка от игрането, в която аз влизах в клубовете, за да разбера какво ново се случва в света на "батковците". Имам предвид 2001-2002. Мисля, че още тогава Файлът се подвизаваше в клубовете. Беше популярен ник и ми беше интересно да следя неговото участие. Тогава бяха много популярни и запознанствата, освен това имаше хиляди, ако не десетки хиляди потребители.





Тема Re: Nuke Dukemнови [re: Nuke Dukem]  
Автор FlLERO99 (авио шпионаж)
Публикувано25.10.20 16:21



Просто харесваш по-емоционално писане.В днешно време 20те години на 21 век това просто не върви.Хората не четат толкова много книги и разчитат за инфо от интернета и от Уикипедия.Тази информация която по принцип би трябвало аз и други хора да си я набавим от няколко дебели книги я има сбита в статия на Уикипедията.Едно е да прочетеш 2000 страници, съвсем друго е да прочетеш 3 страници.Вече не върви емоционално писане, а точно, ясно, конкретно и в цифри.Това важи за всичко.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.