Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Жените копаят гроба на западните цивилизациинови  
Автор FlLERO99 (авио шпионаж)
Публикувано25.10.20 13:04



На запад жените не раждат заради високия си стандарт за да не се разделят с него.В България по обратната причина заради ниските заплати.Като цяло тук в България и на запад жените раждат повече от богаташи отколкото от мъже от ниските слоеве на обществото което означава, че в бъдеще няма да има достатъчно работници.Това води и ще доведе до още по-голям внос на работници от чужбина което ще промени етническата картина в ущърб на съответната нация.Така меркантилността на жените копае гроба и на България и на доста западни общества и работи усилено срещу националния интерес на редица народи.Меркантилността на жените не е нещо невинно и нормално както искаха да ни убедят преди 15-20 години, а е изключително вреден и негативен процес който вече заплашва бялата раса с изчезване.Навремето преди 120-150 години къщите са били от кал, а душите от злато, сега от края на 90те насам къщите са от злато, а душите от кал.



Тема Re: Жените копаят гроба на западните цивилизациинови [re: FlLERO99]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано25.10.20 13:56



Ти колко деца си родил



Тема Re: Жените копаят гроба на западните цивилизациинови [re: Albena l]  
Автор FlLERO99 (авио шпионаж)
Публикувано25.10.20 14:01



0.И нямам как с такива жени това да стане.



Тема Re: Жените копаят гроба на западните цивилизациинови [re: FlLERO99]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано25.10.20 14:10



Е защо. Не ти ли харесва някоя



Тема Re: Жените копаят гроба на западните цивилизациинови [re: Albena l]  
Автор FlLERO99 (авио шпионаж)
Публикувано25.10.20 14:13



Жените ми харесваха през 90те и 2000те години, но с никоя не се получи.



Тема Re: Жените копаят гроба на западните цивилизациинови [re: FlLERO99]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано25.10.20 14:17



Е защо не се получи



Тема Re: Жените копаят гроба на западните цивилизациинови [re: Albena l]  
Автор FlLERO99 (авио шпионаж)
Публикувано25.10.20 14:24



Главната причина беше, че харесвах жени със значително по-добър ген от моя които естествено не ме харесваха.И тези жени и жените с равен или по-некачествен ген от моя направиха груби грешки в нашите отношения което е втората причина.Третата причина цената на секса в България е достатъчно ниска за да обезсмисли всякакви опити да си късаш нервите, да си губиш времето и парите в опити за сериозна връзка.Ако през първата половина на 90те съм си мислил, че един секс ще струва 100 долара които трябва да събирам най-малко 3-4 месеца, то през 2001ва един секс струваше 10 лева, а аз разполагах с над 300 лева на месец при това без да работя.Така от сексуална гледна точка сериозните връзки постепенно загубиха смисъл, от емоционална гледна точка бяха невъзможни.



Тема Re: Жените копаят гроба на западните цивилизациинови [re: FlLERO99]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано25.10.20 14:41



А сега на платен секс ли караш



Тема Re: Жените копаят гроба на западните цивилизациинови [re: Albena l]  
Автор FlLERO99 (авио шпионаж)
Публикувано25.10.20 15:07



Сто пъти предпочитам платен секс пред сериозна връзка от доста време насам.Първо парите идват от машинации и не съм ги изкарал с почтен труд.Направо плащам с чужди пари.Второ не нося никаква отговорност и се измъквам сух от всяка ситуация.Трето не си късам нервите, не си губя времето, не ми излиза скъпо.В моя живот жените сами се прецакаха, а аз излезнах победителя от десетилетен конфликт.



Тема Re: Жените копаят гроба на западните цивилизациинови [re: FlLERO99]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано25.10.20 15:48



Без жени не може ли? Защо им плащаш въобще




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.