Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:31 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Перфекционизма води до шизофрениянови [re: FlLERO99]  
Автор vida1929 ()
Публикувано28.10.20 19:45



Естествено, че ще ми отговориш, че не съм права. Шизофреникът никога не разбира внушенията и заблудите си и никой не може да го разубеди.



Тема Re: Перфекционизма води до шизофрениянови [re: Zirzi]  
Автор FlLERO99 (авио шпионаж)
Публикувано28.10.20 19:45



Нямам качества на търговец и разчитам на допълнителни дежурства.Аз съм от този тип хора които искат нищо да не правят и да взимат добри пари.Мен от десетилетия не можеш да ме накараш да върша работа, да рискувам, да мисля за бизнес даже и дребен.Аз искам да разполагам с малко над минимума и да разполагам с цялото си време до края на живота.На мен свободното ми време ми е по-ценно даже и от милиони.

На мен прадядо ми е украйнски евреин, неговия прадядо финландски граф.Това по бащина линия.

Никоя жена не си струва усилията.Едно ебане на улицата в кола навремето преди 15-20 години струваше 10 лева.По същото време за да свалиш някоя трябваше първо да чакаш месеци, второ да се набуташ поне с 500 лева, трето да установиш че ако изобщо има секс той ще един, два, три пъти и не повече.Жените това са грешка на еволюцията на хомо сапиенс от повече от 30 години тласкат западната цивилизация към гибел.А от жена с интелект по-опасно нещо няма.Това е възможно най-лошия вариант от всички възможни.



Тема Re: Перфекционизма води до шизофрениянови [re: vida1929]  
Автор FlLERO99 (авио шпионаж)
Публикувано28.10.20 20:02



Какви внушения и заблуди?Аз съм реалист, тук имаме твърди ФАКТИ.Пред фактите и боговете мълчат.



Тема Re:нови [re: vida1929]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано28.10.20 21:08



Има такива разговори:

" - Ти си луд.
- Не, не съм луд.
- Разбира се, че ще ми отговориш така. Никой луд не съзнава, че е луд."

Това е омагьосан кръг и е напълно непрофесионално и некоректно поведение.

В повечето случаи е напълно нормално всеки да има различно мнение и не е нужно да се налага единия човек.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано28.10.20 21:13



+ + +



Тема Re: Перфекционизма води до шизофрениянови [re: vida1929]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано29.10.20 00:38



В една, хм, както е модерно да се нарича напоследък – къща за гости. Прекрасна и изключително уютна къщичка на 3 етажа, изпълнена с изящен вкус, тъй като, доколкото помня, дъщерята на нейния стопанин е завършила националната художествена академия. Ако ме питаш това – моят престой и възможността ми да се насладя на това, което изживях, беше непосредствено благодарение на приятелката ми тогава, да се свети нейното име (тя направи от мен, ъм... накара ме да загубя моята девственост).



По едно време въпросният човек зареди толкова много гориво в локалното парно, че се наложи да го уведомя притеснен да не би да гръмнат тръбите!

Прекрасна немска овчарка се грижеше за нашето спокойствие , а съседите заклаха едно прасе по време на нашия престой... Ако знаеш само как изквича! Брррррр...





Тема Re: Перфекционизма води до шизофрениянови [re: FlLERO99]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано29.10.20 03:56



Слушай го какво ти говори, не те лъже.





Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано29.10.20 04:04



Точно така. Дали ще го наречеш омагьосан или затворен кръг, или дори безкраен цикъл – ефектът от посвещаване на умствения потенциал върху това понятие е винаги един и същ – изгубено време и дори риск от увреждане. Това е като онзи комикс Бор от списание Чуден Свят, който бях показал преди време, където човекът победи лошия робот като го накара да отговори кое е първото – яйцето или кокошката...





Тема Re: Перфекционизма води до шизофрениянови [re: FlLERO99]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано29.10.20 04:53



спортувам всеки ден (20км на ден с колело) и се дзверя в компютьра поне по 6 часа всеки божи ден. Чувствам се отлично.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Перфекционизма води до шизофрениянови [re: Nuke Dukem]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано29.10.20 08:40



Слушай го какво ти говори, не те лъже.

подсети ме за един от любимите лафове по нашите ширини:

"Бе ти сега не ме гледай кво прая, слушай ме кво ти говоря..."



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.