Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Перфекционизма води до шизофрениянови [re: Zirzi]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано28.10.20 18:43



рано или късно планетата Земя ще се превърне във венероподобна.


Да, точно така... След това (след ~5 млрд. години) Слънцето ще стане червен гигант и ще погълне синята планета, Земята, като повърхността му ще се разшири до разстояние цяла една астрономическа единица (текущото разстояние оттук до него)! Това не е ли перфектен завършек на онова, което обикновено наричаме свят?!







Тема Re: Перфекционизма води до шизофрениянови [re: vida1929]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано28.10.20 18:47



Мога да ти разкажа как в края на писта Томба вдигнах толкова висока скорост с прекрасния сноуборд Росиньол, който имах тогава, далеч назад в миналото... Че самата дъска започна да хлопа от въздушното съпротивление по добре утъпкания сняг!



Ще помня реакцията си, докато съм жив – само едно специфично и тихичко уо-хо-хооооооо...

ПП: Или хайде не точно да хлопа, ами да шляпа... Едно такова – шляп-шляп-шляп по снега...

ППП: Мога да ти разкажа също така и за екскурзията в Ню Йорк, която си направих година преди това... Там също беше интересно.



Редактирано от Nuke Dukem на 28.10.20 18:46.



Тема Re: Перфекционизма води до шизофрениянови [re: Nuke Dukem]  
Автор Zirzi ()
Публикувано28.10.20 18:59



Пич, вече наблюдаваш ти самия какво става с водата, също навярно се интересуваш какво става с глетчерите и полярната шапка, та как мислиш ще се развие сценарият с планетата земя?



Тема Re: Перфекционизма води до шизофрениянови [re: Nuke Dukem]  
Автор Zirzi ()
Публикувано28.10.20 19:01



пп. мужду другото, припознах се в теб когато бях по млад, същия като теб бях. дано годинките си кажат и при теб нещата след време, може би и за това промених отношение към теб, щото са припознах.



Тема Re: Перфекционизма води до шизофрениянови [re: vida1929]  
Автор FlLERO99 (авио шпионаж)
Публикувано28.10.20 19:05



Изцяло не си права.Всеки човек който като мен чете в продължение на години поне 100 страници на ден сложни юридически материи и има дни в които стига по 312 страници на ден, налива се с кафета и кока-кола, тренира 5 пъти в седмицата културизъм и е на диета от години просто ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ще се разболее психически.Твърде силна воля и дух в много слаб организъм.



Тема Re: Перфекционизма води до шизофрениянови [re: FlLERO99]  
Автор Zirzi ()
Публикувано28.10.20 19:12



Не знам какво четеш, но за мен мога да кажа че чета само това което ще ми е от полза, другото отива в графа боклук. Просто чета неща които ще ми са от полза в реалния живот, предимно наблягам на техническа литература. Имам и хоби, чета литература археология и краездание, и благодарение на тази литература от дни съм горд собственик на златен статер на александър македонски.

А колкото до тренировките, заебах ги, колежка чистачка, при нас, предпенсиона възраст, ми каза нещо, мъж без коремче не е мъж.



Тема Re: Перфекционизма води до шизофрениянови [re: Zirzi]  
Автор FlLERO99 (авио шпионаж)
Публикувано28.10.20 19:17



Към тези натоварвания които съм имал прибавяме и няколко часа на ден интернет и супер наторващи мозъка компютърни игри в мрежа.А съм чел толкова много защото един адвокат прави по 2000 лева на месец, а сега като охранител вземам 470 лева.Сега в днешно време чета неща които са ми интересни независимо дали имам полза от това или не.За мен истинския живот трябва непрекъснато да е интересен и точно това става с мен в интернет.

Отдавна изобщо не ме интересува мнението на жените за външния ми вид.Те не ме харесваха достатъчно когато бях на върха между 2000та и 2006та, та сега ще ме харесват.Също жените за мен нямат стойност и ги преценявам като вредни, излишни и опасни за бъдещето ми.



Тема Re: Перфекционизма води до шизофрениянови [re: FlLERO99]  
Автор Zirzi ()
Публикувано28.10.20 19:27



Пич, няма да ти казвам кви доходи взимам, но има начини да си вадиш доста кеш, макар че НАП дебне куриерските фирми!
Разгледай и виж какви боклуци се търсят:


преди мизата за облагане беше 10000лв сега от колеги слушам НАП са я свалили на 2000 - 3000 лв за да те обложат с данък, както да е.
От доста одавна практикувам една практика, купувам джипове и ги препродавам с горница, повярвай печелившо е, има ли желание има и начин, везна съм като зодия, и никога не се предавам, до като не стане на моето.

Така че, имаш ли желание мога да помогна с идеи да не си само с тези 470 лв.

Евреите са търговци, знаеш.

За жените, прочетох те, но повярвай има такива жени заради които доста работи ще си обърнеш от към външен вид и други неща.

имам предвид, жени с интелект не с цици.



Тема Re: Перфекционизма води до шизофрениянови [re: Zirzi]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано28.10.20 19:34



Парниковият ефект ще доведе до по-бързото изпаряване на водата, парата от което само ще засили горепосочения парников ефект и ще се получи самозахранващ се процес, който експоненциално ще ускори ефектите от споменатия ефект, като в края на краищата преди Слънцето да стане 121% по-ярко от това, което е сега, Земята ще е заприличала на онова, което в момента е Венера...

То (Слънцето) ще изразходи всичкия водород от своето ядро, докато тя (Земята) ще бъде отдалечаваща се от него (поради намалянето на масата му вследствие преобразуването на водород от материя в топлинна и слънчева енергия) и ще остане една пуста планета във вече мъртвата Слънчева система практически завинаги...

След това предстои "сблъсък" – по-точно сливане – на Млечния път (галактиката, в която се намираме) с Андромеда (най-близката до нас съществена галактика, която в момента се намира на ~2.5 млн. светлинни години от нас), който може би ще разбърка (или разджурка, ако щеш) реда в нашата звездна система и несъмнено този на нашата галактика...

Чисто теоретично е възможно свръхмасивната черна дупка Стрелец А* ("Слънцето" или "центъра" на нашата галактика, тоест това, около което тя се върти) да се слее с центъра на галактиката Андромеда – свръхмасивната черна дупка J0045+41 – ефектът от което не ми е известен (ако някой е чел, да се обади), но със сигурност трябва да е нещо екстраспектакулярно!







Тема Re: Перфекционизма води до шизофрениянови [re: Nuke Dukem]  
Автор vida1929 ()
Публикувано28.10.20 19:42



Интересуваме в Банско къде яде и спа






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.