Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:24 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано04.11.20 20:48



Мисля, че изкарах ковид март месец. Болеше ме глава, втрисаше ме, беше ми ту горещо, ту студено, болеше ме цялото тяло, нямах апетит. Но нито съм си мерила температурата, нито съм си правила тест. Изгледах всичките предавания с Доц. Мангъров и му прочетох всичките статии и той ми даваше кураж, той казва,че вирусните инфекции са самоограничаващи се и минават и без лекарства, не трябва да се пие никакъв антибиотик, освен ако нямаш някакви основни болести, които лекуваш.
На теб и на Жевел желая бързо и леко оздравяване.



Тема Re:нови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.11.20 20:58



E то аз не знам дали изобщо съм болен... Много е странно. Уж го има ама го няма. Уж се опитвам да се разболея а не се разболявам... Апетит имам даже преизобилен, вкус и обоняние ту имам, ту нямам. Не ме тресе... само главата дето ме носи леко и ми тежи, ама сега е доста по-добре и това. Благодаря ти. Ще остана известно време у дома за да не прехвърля нещо на колегите и ще се наблюдавам.

Приятна вечер





Тема Re: Този коронавирус започна да ми се услажда..нови [re: Nuke Dukem]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано04.11.20 21:36



добре де хора къде ги хващате тези вируси - по автобусите и метрото? Аз не съм пътувал с автобус, метро и влак и не съм ходил на бръснар откакто започна КОВИД.

ето ме как изглеждам след тези 6 месеца



Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Тема Re: Този коронавирус започна да ми се услажда..нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.11.20 21:41



И аз не съм ползвал градски транспорт - колата-работа, колата-магазин-у дома. В работата клиенти ама знам ли - колегите ми са здрави, но пък те нямат близък контакт с клиентите. Като цяло не се пазих (маска ползвах само в магазина) и не съжалявам - поне засега. Една част от клиентите бяха с маски, други бяха без. Някъде в цялата тази работа се е случило ама какво точно се е случило - идея си нямам, пък и не се напъвам много да науча.





Тема Re:нови [re: vida1929]  
Автор blue jewel ()
Публикувано04.11.20 23:00



Аз на Мангъров хич не му вярвам. Разправя приятни за повечето хора неща и затова му се връзват.
Реално много малко се знае все още. И това е притеснителното.



Тема Re:нови [re: osvoboden pich]  
Автор blue jewel ()
Публикувано04.11.20 23:03



Може би си извадил късмет с леки симптоми.
Важното е да се оправим. Аз ту вдигам, ту смъквам температура.



Тема Re: Този коронавирус започна да ми се услажда..нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор blue jewel ()
Публикувано04.11.20 23:07



Метро, фризьори, магазини... а може и щерката да е домъкнала преди да затворят училищата. И тя кашляше няколко дена, но лесно се оправи. Знам ли вече.
Иначе в офиса непрекъснато мия, дезинфекцирам ръце, стават сухи като хартия, носим маски в коридорите, ама... промушило се е някак.
Сега ще се самоизолирам поне 7 дена, както ми казаха. Малко ме е страх да не се задълбочи. Голяма паника ни всяват.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор blue jewel ()
Публикувано04.11.20 23:10



Джипито каза, че било рано. След 2-3 дена.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор blue jewel ()
Публикувано04.11.20 23:14



"Аз в такива междинни случаи пия Шведска горчивка"

Знам го това. Имахме й книгите, големи хвалебствия бяха като за чудодеен цяр за всичко. Може и да е преувеличено. Ама и откъде да го намеря, то бяха много билки вътре. Ти откъде я имаш?

Редактирано от blue jewel на 04.11.20 23:14.



Тема Re:нови [re: blue jewel]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано04.11.20 23:48



"Аз в такива междинни случаи пия Шведска горчивка"

Знам го това. Имахме й книгите, големи хвалебствия бяха като за чудодеен цяр за всичко.


Грънци. Преди години си бях купила литрова бутилка и си порках чинно, особено при настинки, грипове и неразположения. Все тая и с горчивка, и без.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.