Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Този коронавирус започна да ми се услажда..нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано24.10.20 09:15



Перфектен. Как го зареждаш?





Тема Re: Този коронавирус започна да ми се услажда..нови [re: Nuke Dukem]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано24.10.20 14:10



usb. проблема е че ако го разредя до край зареждането трае едно 8 часа.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Този коронавирус започна да ми се услажда..нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано24.10.20 14:24



Аз имам един ledlenser 1000 лумена, който ползвам за нощни разходки с немската овчарка, когато съм на село. Зареждам го с fast charger-а на телефона, но не съм засичал досега колко време отнема. Като си легна в 3-4 през нощта, на другия ден вече е зареден. Твоят трябва да е с по-голяма батерия, понеже моят е rated за само 2 или 3 часа на 1000 лумена, не помня точно колко беше.



Редактирано от Nuke Dukem на 24.10.20 14:25.



Тема Re: Новата мъжка конфекция на Hugo Bossнови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано25.10.20 00:39



Впрочем гледам президентските дебати в момента по

и останах дълбоко впечатлен от това колко почтен е Джо Байдън. "Това е човекът" бяха точните ми мисли. Жалко, че такива като него са голяма рядкост.

Ти за кого ще гласуваш?





Тема Re: Новата мъжка конфекция на Hugo Bossнови [re: Nuke Dukem]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано29.10.20 05:02



> Ти за кого ще гласуваш?

По принцип предпочитам Байдън който наистина е свестен човек за разлика от Тръмп, с който не може да работи никой. Най-вероятно няма да се разкарам да гласувам щото в Масачусетс това е безсмислено - тук Байдън води с 30 процента пред Тръмп.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Този коронавирус започна да ми се услажда..нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор blue jewel ()
Публикувано04.11.20 16:21



Кефите се вие, но днес съм с 38,6 и кашлица и бая бера страх да не е това.
Още не съм се преглеждала.
Принципно спазвам мерки, ама преди 2 седмици бях при една фризьорка от... хм, ромски произход и там никой не носеше маска, нито имаше някаква хигиена, а 4 души се бутахме в тясно помещение. Не посмях да им кажа, че трябва да носят. И клиенти постоянно идват и си отиват, така че хич няма да се учудя ако е от там.
Тя и дъщерята нещо преболедува, та може и от нея да е.
Но си е гадно.



Тема Re:нови [re: blue jewel]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано04.11.20 17:20



Кашлицата суха ли е?
Усещаш ли вкуса на храната? Боли ли те глава? Как ти е стомаха?
Това са част от симптомите.

Взимай мерки докато е време. Говори ли по телефона с джипито си? Може би е най-добре веднага да си направиш PСR тест.

Проф. Кантарджиев каза по телевизията, че содата бикарбонат помага и убива вируса.
1. Може да правиш гаргара с нея
2. Може да я пиеш (1/2 ч.л. сода в чаша вода - 2-3 пъти на ден /може содата или водата да е по-малко (на вкус), важното е да дезинфекцира редовно пътищата/).

3. Също това може да се капе в носа, ако сложиш и шипка сол, за да се получи физиологичен разтвор. С такава рецепта си излекувах синузита, предписана е от лекар УНГ:

Сода бикарбонат на върха на чаена лъжичка (около 1/4 ч.л.) се разбърква в 100 мл. преварена или изворна вода. Добавя се щипка сол. (Все пак количеството сода го нагласяш така че да ти е приятно, но и да лекува, според твоята поносимост). От този разтвор слага се по 3 пипети във всяка ноздра 3 пъти на ден. На практика си промиваш носа. Прави се около седмица, после може почивка и пак. Или докато чувстваш, че ти помага. Ефект - лекува синузит, отпушва носа, сваля температурата! и избива всички вируси и гадове от гърлото нагоре. Правя го от 3 години и съм много доволна.

Също казват, че короната не понася джинджифил, така че може да смучеш парченце джинджифил няколко пъти на ден - най-малко ще ти дезинфекцира гърлото, устата и бронхите. Но най-добре си направи тест и нека те лекуват лекари навреме.


Редактирано от Luchezara на 04.11.20 17:25.



Тема Re: Този коронавирус започна да ми се услажда..нови [re: blue jewel]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.11.20 17:26



Аз се оправих с ежедневен прием на таблетизиран витамин Ц по 2 мг дневно, разпределени на 4 дози през деня, плюс 2 пакетчета АЦЦ-200 на ден и един парацетамол първия ден, понеже много ме болеше гърлото, плюс здрава храна и сън. В понеделник срещу вторник така ми се беше запушил носът, че можех да дишам само през устата, ужасно беше. Сега само покашлям малко, но като цяло се оправих. Започна миналата седмица, когато 4-5 дни поред имах болки в гръбните мускули все едно имам тежка мускулна треска, което много ме учуди. Неделя и понеделник боледувах тежко, но от вчера се оправям и днес съм кажи-речи свежарка.

Ще се оправиш, само че се храни добре и гледай да спиш много. А, също така ползвах и кварцова лампа да убивам вирусите в стаята, но не знам дали имаше полза от това. Струва ми се, че ако бях отишъл до лекарката да ми направят тест и ми бяха открили К19, щях да се вкарам в цял свят от проблеми.





Тема Re:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано04.11.20 17:30



А майка ти и баща ти как са?




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.11.20 17:31





И като вирусите узурпират белия дроб, какво правим с тая сода бикарбонат, започваме да я вдишваме ли?!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.