Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:22 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Да има; защото... [re: alisalisa]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано08.10.20 21:44



'бичам та бе



Ни мъй срам, че ше ми излезе име



Тема Re: Да има; защото... [re: alisalisa]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.10.20 21:50



А що пък аз?

Защото ти демонстрираш, че знаеш за моята недосегаемост от златотърсачките, следователно си научила този урок... Кой урок?! Този, че съм недосегаем за златотърсачките.

Тезата ти е, че аз нямам злато и следователно не представлявам интерес за златотърсачките... И?

Преди време, когато работех като синя якичка в една фирма, която изгражда складови конструкции, имах един колега – пълен глупак с гнили зъби в устата – който беше накичил своята любима – стара и сбръчкана арогантна женица с не по-малко гнилоч в устата – със златни накити като коледна елха.

Въобразяваха си, че са някакъв авторитет, а бяха толкова далеч от истината....









Тема Re: Да има; защото... [re: Vitalite]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.10.20 21:51



Ох, мадам, заболя ме сърцето да прочета това.







Тема Re: Да има; защото... [re: Nuke Dukem]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано08.10.20 22:05



Всички мъже с ниски или никакви доходи са недосегаеми за златотърсачките - просто ги пускат да пасат.



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: [re: alisalisa]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.10.20 22:15



Абе аз ги чета, ама се чудя защо в момента, в който засегнах психопатичната струна от твоя характер, ти веднага обърна посоката на диалога към моите несъществуващи наср*ни гащи.



Измисленият ти свят, в който всички те галят по главичката - в къщи само в къщи.

В чии къщи това?





Тема Re: Да има; защото... [re: alisalisa]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.10.20 22:16



Хайде тогава се постави на мястото на мъж с високи или много високи доходи – как да се отърве от досадните аспирации на златотърсачките?



Впрочем нали знаеш, че "паса" на английски е "browse" и когато отидеш в, да речем, един супермаркет, за да си избереш какво да купиш, ти фактически browse-ваш, тоест пасеш – като овчицата, която с... Пардон – вълчицата с овча кожа, която си.





Тема Re: [re: Nuke Dukem]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано08.10.20 22:27



каква струна?



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: Да има; защото... [re: Nuke Dukem]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано08.10.20 22:32



Хайде тогава се постави на мястото на мъж с високи или много високи доходи – как да се отърве от досадните аспирации на златотърсачките?

Мъжете с многото високи доходи нямат нужда да се отървават от златотърсачките.
Ебат и фърлят.



Само беднягите се самоуспиват, че морал-бетон пред таквиз меркантилни жени.
Съвсем като байъ Тошо преди Девети септември, дето бил полунелегален - той се криел, обаче никой не го търсел.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: [re: alisalisa]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.10.20 23:10



Тази, арогантната, която отглеждаше, когато клубираше през ник lipari.



Нали видя какво съм ти налисал – психопатичната струна.

"В чии къщи" е препратка към сайтовете за правопис, докато "каква струна" е отричане на реалността или иначе казано – gaslighting. Липсва ми старата alisalisa, сегашната е покварена.





Тема Re: Да има; защото... [re: alisalisa]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.10.20 23:37



Както казах току-що – превърнала си се в една арогантна персона, в която се преплитат наглото и вулгарното. Оплеви си плевелите във високомерния характер и само тогава заповядай пак на раздумка с мен.

В момента не ми оставяш нищо друго за казване, освен това. Изглеждаш като личност, която е заживяла в разгара на мутренските времена отпреди 20-30 години. И не забравяй – качествата, които демонстрираш в общуването си с мен, не са повод за гордост.

Мъжете с многото високи доходи нямат нужда да се отървават от златотърсачките.
Ебат и фърлят.

Щом твоят – Липарски, пардон, Алисалисов – не те е изхвърлил досега, тогава – по твоята логика – излиза, че той реално не е мъж с много високи доходи.



Ще кажеш, ама аз не съм златотърсачка – а каква си?

Усещаш ли как в жаждата си да тормозиш "уязвимите" като мен, започваш сама да се вкарваш във виртуалния гроб, който копаеш за моя милост, а?






Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.