Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:40 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Неудобнитенови  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано02.10.20 15:37



"Искам да направя изявление - Истинската жена, щастливата жена... тя е неудобна! Тя е неудобна!
И това, което искам да кажа е, че удобната жена не е много интересна за мъжете.
Може да не сте в час за това, което Ви съобщих.
...
Какво значи неудобна?
Това не значи, че е куха, скандалджийка, че си е накривила шапката или нещо от сорта....
Не.
Неудобната жена винаги знае какво иска, да, тя не се бои да проси. Когато й се дава, тя не се бои да взема. А това е много неудобно!



/ирония/А как мъжът? Нима ще трябва директно да проси. А как ще
представяш ли си - да вземе пари от мъжа /имитира погнуса/ Та това е аморално! представяш ли си - мъжът й дава пари, а те са едни такива мръсни и вонящи, кървави... и е по-добре дете да убие, отколкото да вземе пари от мъжа?
- не мога да взема пари от мъжа
Защо й трябват пари, защото тази жена е наясно със своите мечти и желания
Вие изобщо наясно ли сте със своите желания?

Неудобната жена, тя е щастливата жена. Тя има чувство за собствено достойнство. Тя не търгува със сексуални услуги. Не разменя секс за трудова дейност, както и кулинарни или други такива. Най-сложното е мъжете да не си и помислят, като я ухажват, да почнат да изпълняват такива дейности вместо жената.
Какво първо прави жената? Започва да домакинства. Съдомиялна? Да не би ръцете й растат ли от задника?
А къде той ще прави секс? .... тя се занимава със сексуалните мисли на мъжа.
След като се появи секс, какво се случва - жената /обичайната/ демонстрира кулинарните си умения
Защо не му подари торта за Нова година?
а мирише на кюфтета
А преди теб къде е ял?! нима не се е храни?
Как преди теб се е получавал секса? Слава Богу, че ти си Дездемона!
... От това чувството за собствено достойнство зависи...
Неудобната мисли - Може и аз да пътешествам
/не преведох тук мислите в посока, че обичайната жена домакинства и мисли дори за контрол в-у фантазиите на мъжа...
Как той ще кръшка? Вълнения за сексуалния му живот.../
.....
Не от това зависи чувството за собствено достойнство. Няма значение дали работи или не работи.

Неудобната жена е емоционална
/свързаното с емоциите поведение..../
/а мъжът иска след работа - Тихо да е.
Той е казал своите 3000 думи за днес на работата си. И то повечето 3-буквени, все пак е началник.
Затова жената винаги говори, за да излизат токсините...
На мъжете не се харесват болните жени. Защо? Болната жена трябва да се лекува. С неговите пари! И всички болести са от главата й/кулата/
Токсините на жената изскачат през устата. Каже нещо и хоп изскача токсини през устата. Отвори уста и изскача токсини, отвори пак - пак токсини.
мъжът: - Защо ти раждаш, а аз не?!
Мдааа...
Аз също искам момче... в смисъл да го родя!
А критическите дни? Аз защо нямам такива критични дни. Защото така е устроено. При жените така излизат токсините, а при мъжете токсините излизат чрез потта.
Забелязали ли сте, че мъжете повече миришат?
При жените има много яка технология 1 път в месеца да излизат токсините, а при мъжете трябва чрез мишниците.
Токсините при мъжа излизат, чрез потта. Затова трябва да се труди мъжът, за да се поти.

Истинската жена сама се слуша. Не й е приемливо нищо против нейната воля и затова тя е неудобна!
Не става така - да й кажеш "потърпи" и тя да потърпи(
Животът е сложен и тежък, но Слава Богу - недълъг!
..
Защото не всичко произлиза както те искат

Всички /обикновени/ жени са уверени, че другите са леснодостъпни жени!
...
и че Мъжете така мислят така 100%

докато Щастливата неудобна жена вижда смисъл в живота си.

Щастливата жена не е робот. не е кукла. В нея има чувства! Има желания
Тя е чувствена натура.
Огромно количество жени се намират в интимни отношения със своите мъже, любовници, ухажори...
Но какво могат за това да кажат?!
Как й се струва, че е тя е слънчице, а останалите са леснодостъпни.
В кръг около мъжа. Всички жени са убедени, че мъжът е в центъра, а около него, като ято врани, са куп лесни жени.
Но реално къде са те? търсиш, търсиш, изморяваш се, а няма такива, но у жените има друга версия "мъжете така мислят".

Щастливата жена вижда смисъл в живота си и не смята да се отказва от него! Тя живее собствен живот, а не за сметка на мъжа си. Неудобната жена е щастлива по определение. От щастливата жена бива привлечени мъжете, защото искат да се приобщят към това щастие.

...... нуждата от чувства...
......

Истинската жена е неудобна, защото е непредсказуема, изменяща се.
Какво е непредсказуема? - Не, не е неадекватна!

Забелязали ли сте, че бременната жена се държи много странно.
Знаете ли какво е моето мнение? Както се държи бременната жена - така трябва винаги, винаги да се държи всяка жена.
Как е при нас мъжете? Подаряваме на жената рози, тя казва - благодаря! и ние решаваме, аз разбрах - цял живот 1 път в месеца ще подарявам 3 бели рози, а при смъртта й 2. Но ако любовта се усили - 4. И тя е една такава - с досада - уф, пак ли бели рози, а той носи ли носи, а тя /с досада/ благодаря ти, любов моя!
А мъжът носи цял живот бели, та бели рози, а не пита - какви цветя ти харесват. Маргаритки. 1 сноп маргаритки. Маргаритки?
....
Импулсивна. Какво значи импулсивна?! Неочаквана.
За мъжа е удобно да е предсказуема.
/ирония/ Два часа преди истерията й, да му подава писмено заявление, че ще изпадне в истерия от 2 до 4 часа.
Или че има каквито и да желания
Седи, седи мъжът, поглежда си часовника - ето, сега имам време, можеш да изпаднеш в истерия, да се поблъскаш в стената... ей така преди футбола имам 40 мин ....."

издиктува ми го Сатья /семеен психолог/ Бързо писах, но прекалено бързо бърбори, а и ми трябва време да се посмея и не записах всичко

имам абонамент и слушам напоследък лекциите му


п.п. ако по-късно го изслушам пак, ще поправя някои неточности... по-добре е да се слуша както е



Тема Re: Неудобнитенови [re: holi_day]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано02.10.20 15:42



Тъкмо се чудех, докато го чета това, кой идиот го е писал, пък то - семеен психолог повдига духа на подтиснати женици.



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: Неудобнитенови [re: alisalisa]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано02.10.20 15:53



Не зная какво повдига, но с глас се смея.
Доста комедийни програми ми бледнеят.
А и прилича на 1 актьор руски
играеше в "кухня" - дмитрий нагиев





Тема Re: Неудобнитенови [re: holi_day]  
Автор blood9 ()
Публикувано02.10.20 16:04



Е за да е щастлива една жена ако знаеш колко много изисква.



Тема Re: Неудобнитенови [re: holi_day]  
Автор vida1929 ()
Публикувано02.10.20 17:18



Неудобната жена е емоционална
/свързаното с емоциите поведение..../
/а мъжът иска след работа - Тихо да е.
Той е казал своите 3000 думи за днес на работата си. И то повечето 3-буквени, все пак е началник.


Това е вярно. Мъжът наистина иска тишина и спокойствие като се върне от работа и една жена трябва да е глупачка, за да не се съобразява с това. Само че защо не е казано какво да прави мъжът, когато жената се върне уморена от работа. Той да мълчи ли и той



Редактирано от vida1929 на 02.10.20 17:31.



Тема Re: Неудобнитенови [re: holi_day]  
Автор vida1929 ()
Публикувано02.10.20 17:27



Това е абсолютна боза, даже не ми и смешно, съжалявам.
Руснаците имат много странен маниер на изразяване, който не ми допада. Уж езикът име е като нашия, но имат различни смислови нюанси така да се каже.
Чела ли си Дмитрий Лихачов? С удоволствие го чета, ще потърся линк



Тема Re: Неудобнитенови [re: vida1929]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано02.10.20 17:51



"Неудобната жена е емоционална
/свързаното с емоциите поведение..../
/а мъжът иска след работа - Тихо да е.
Той е казал своите 3000 думи за днес на работата си. И то повечето 3-буквени, все пак е началник."

Това е вярно. Мъжът наистина иска тишина и спокойствие като се върне от работа и една жена трябва да е глупачка, за да не се съобразява с това.

По-скоро трябва да е глупачка, за да се ожени за такъв.



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: Неудобнитенови [re: holi_day]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано02.10.20 18:47



тя не се бои да проси.

проси на български не означава същото като на руски



Тема Re: Неудобнитенови [re: DarkSide]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано02.10.20 18:53



да, така е
благодаря



Тема Re: Неудобнитенови [re: holi_day]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано02.10.20 20:03



Имам си правило - да не слушам, когато мъже обясняват жените. Винаги говорят глупости, засега няма изключения.

Може да ми е любопитно понякога да чуя мъжки поглед върху жените.

Но мъже да обясняват жените, никога. Последното ми такова преживяване беше, когато четох Пиер Дако (белгийски психолог), как обяснява, че жените страдали неутешимо от това, че нямат пенис и от тази им липса и страдание произлизат всички проблеми в техния живот. Оттогава си казах - КРАЙ! И повече никога не слушам обяснения на мъже за жени.


Редактирано от Luchezara на 02.10.20 20:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.