Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:11 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Пиете ли алкохол?нови [re: vida1929]  
Автор Zirzi ()
Публикувано19.09.20 04:27



Тогава да пием постояно.



Лигавя се.



Тема Re: Пиете ли алкохол?нови [re: vida1929]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано19.09.20 06:30



от време на време. Алкохола никога не ми е бил особено интересен.. Тия дни пия стаут улягал в бърбънови бъчви с осезаем вкус на кафе - допада ми по една чаша към икиндия точно като слеза от колелото.



Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Редактирано от lsrael Thornstein на 19.09.20 06:33.



Тема Re: Пиете ли алкохол?нови [re: vida1929]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано19.09.20 09:21



Внимавай, защото “бивш алкохолик” не съществува — станеш ли веднъж алкохолно зависима, си такава до края на живота си, дори ако спреш да пиеш алкохол. Никога няма да си като преди относно консумацията му и еднократното празнуване.




Аз обичам коктейли.

Винаги трябва да помисля добре кои да избера, защото мога да изпия само 2 за цялата вечер и после трябва да спя.

Последния път (ъх миналата година беше последен път ) избрах Хълк (като филма) — зелен прозрачен коктейл с вкус на пъпеш и дъвка бъбл-гъм
Другия винаги е някоя от коладите т.е. със сметана.

Пия веднъж в годината, тая година още не съм заради коронавируса.

В компанията ми пият бира.
Аз не обичам бира затова пия само безалкохолни напитки и шофирам.

Ето снощи единия приятел от Фрайбург пак е при нас и спи унас. И вчера купихме 1 каса бира и Десперадос, но аз пих айс тий с вкус на мента и други билки. Напомни ми на горещия чай от детството, само че студен.



Тема Re: Пиете ли алкохол?нови [re: Deern]  
Автор vida1929 ()
Публикувано19.09.20 10:46



зелен прозрачен коктейл с вкус на пъпеш

Дай рецепта





Тема Re: Пиете ли алкохол?нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор vida1929 ()
Публикувано19.09.20 10:47



И аз така-по една чашка за настроение.
Отскоро се ограмотявам на тема алкохоли- как се произвеждат и пр. Но най вече как действат на хората, защото забелязвам, че някои стават провалени алкохолици, а на други нищо им няма.
Това е някаква бира ли?



Тема Re: Пиете ли алкохол?нови [re: vida1929]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано19.09.20 11:00



Аз пък чета колко полезно било да се пие
Пих последно 20млл вино и толкова водка 2018-та


Защо да се изтезавам, не ми харесва
Пък нека е неразбиране



Тема Re: Пиете ли алкохол?нови [re: holi_day]  
Автор vida1929 ()
Публикувано19.09.20 11:05



Ми и аз се изтезавам. Снощи пих малко и ме боли глава. Ама тя главата ми е замотана и без да пия.


Някой кара ли те насила да пиеш?



Тема Re: Пиете ли алкохол?нови [re: holi_day]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано19.09.20 11:16



Спомням си един случай: в магазин за алкохол и захарни изделия се извива голяма опашка (мисля, че беше в квартал Слатина, в София). Продавачът напира да затваря, защото е обяд. И се появява една слаба бабичка с бастун, едва ходи. Опашката единодушно реши, че трябва да пуснем старата жена с предимство. Бабето едва мина, опря се на тезгяха и вика: "Една малка ракиийка ..." (явно от малките шишенца). Цялата опашка: "Еее ...." и се смеят, "за това ли я пуснахме" ...
Бабичката изобщо не се смути и казва: "Знаете ли колко е полезно! 1-2 глътки сутрин и кръвното ми се оправя".
Та често ми е пред очите тази картинка, беше смешно. Иначе доколкото знам, малко твърд алкохол наистина разширява кръвоносните съдове и сваля кръвното.
Сега по телевизията върви една подобна реклама, та се сещам всеки път.






Тема Re: Пиете ли алкохол?нови [re: Luchezara]  
Автор vida1929 ()
Публикувано19.09.20 11:29



Бабето едва мина, опря се на тезгяха и вика: "Една малка ракиийка ..." (явно от малките шишенца)

По- странно ли щеше да бъде, ако беше поискала един презерватив





Тема Re: Пиете ли алкохол?нови [re: vida1929]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано19.09.20 11:34



Виж ти, има го в уикипедия.



Обаче явно всеки барман го прави по свой вкус. Веднъж поръчах Хълк в същото заведение без да го има на картата. Сервитьорката каза, че трябва да види дали има ликьор от пъпеш и другите компоненти.

А иначе се слагало и ликьор от кайсии. Но да знаеш — с пъпеш е яко.

6 cl Водка
6 cl сок от ананас
6 cl сок от портокали
2 cl Blue Curaсao

Сама никога не съм го правила.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.