Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:14 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Генетическата ми теория се потвърди с железна силанови  
Автор FlLERO99 (ВЕЛИКА ГЕРМАНИЯ)
Публикувано08.09.20 22:28



Развиваната ми вече почти 13 години генетическа теория се потвърди с железна сила.Почти не съм виждал и един случай при интимни двойки при която мъжът да не е по-красив и по-умен от жената до него.Никоя жена няма да се излъже да създаде потомство от мъж с по-лош геном или даже с равен на нейния.Общите работници особено тези от строежите са с изключително лош и беден геном, програмистите повечето са над средата, а бизнесмените и големите играчи имат отлична и много богата генетика.

Ако търсите някаква промяна в обществения строй изобщо не трябва да се хабите в посока ляво-дясно, а или трябва да използвате хората според генома им, или ако сте с беден геном трябва да махнете от пътя си всички с по-добър геном защото независимо от политическия строй добрия ген винаги ще изплува по един или друг начин.Истинската борба не е между комунизъм и капитализъм, тя е борба между нисши и висши хора.Борба между андроиди и киборги в която печелят винаги киборгите.Политическия строй е последица от генома на електоралната база.



Тема Re: Генетическата ми теория се потвърди с железна сила [re: FlLERO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано09.09.20 00:02



Мислех, че само Блъди има генетична теория.

Никога не съм се интересувала, кой, как и защо е по-добър в нещо от мен.
Знам, че е достатъчно аз (Божието творение) да задобрявам като това, което съм. Всеки има своите върхове, които само той може да достигне. Сигурно затова и сме се родили, за да споделим после откритията, които можем да направим само ние.

Проблемът не е, че човек не е толкова умен, колкото иска да бъде. Защото това се развива.
Проблемът е, когато човек не е толкова добър, за да се издига над нещата, да осъзнава и да има смисъл животът му.

"Всички създания (животни) на тази Земя искат уважение." - това да ти говори нещо за всеобщия интелект, независимо от вида и следователно от генома? За щастие нашият живот не е еднолинеен, нито е в една плоскост.

Какво общо имат андроидите и киборгите, доколкото знам, те все още не съществуват?




Тема Re: Генетическата ми теория се потвърди с железна силанови [re: Luchezara]  
Автор FlLERO99 (ВЕЛИКА ГЕРМАНИЯ)
Публикувано09.09.20 00:29



Киборгите са много по-усъвършенствани от примитивните андроиди.Аз от скоро деля хората точно на киборги и андроиди.Андроидите винаги са в подчинено положение спрямо киборгите които винаги ги побеждават и задминават.



Тема Re: Генетическата ми теория се потвърди с железна силанови [re: FlLERO99]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано09.09.20 03:33



Файле това според мен е прекалено едностранна и опростена картина как функционира човешкото общество. Не казвам че генетиката няма значение - очевидно е че има. Но имай предвид че мисленето на индивида се формира в резултат от социалната среда в която израства и в резултат на влиянието на един куп случайни фактори които не могат да бъдат прогнозирани. Друго което е - има цикличност в подемите/възход на дадено общество следвани от периоди на западане. Тези периоди са много сложна функция която е комбинация на фактори от най-различно естество. В резултат на тези цикличност и неуправлявеми/случайни фактори елита може да западне сравнително бързо а тези които са били последни преди няколко десетилетия да станат първи.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Редактирано от lsrael Thornstein на 09.09.20 04:45.



Тема Re: Генетическата ми теория се потвърди с железна силанови [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано09.09.20 12:08



Малко са прекалили. На едни заради гените се дава малко повече отколкото може би трябва, а на други по-малко. И разликата в обществото между бедни и богати е все по-голяма.



Тема Re: Генетическата ми теория се потвърди с железна силанови [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано09.09.20 12:14



"Развиваната ми вече почти 13 години генетическа теория се потвърди с железна сила.Почти не съм виждал и един случай при интимни двойки при която мъжът да не е по-красив и по-умен от жената до него.Никоя жена няма да се излъже да създаде потомство от мъж с по-лош геном или даже с равен на нейния.Общите работници особено тези от строежите са с изключително лош и беден геном, програмистите повечето са над средата, а бизнесмените и големите играчи имат отлична и много богата генетика. "

И ти започна да споделяш мнението, че хората са като роботи и нарочно жените искат все успешни мъже с хубави гени. Че нямат свободен избор за да решат да са например с мъж с лоши гени.


Редактирано от blood9 на 09.09.20 12:07.



Тема Re: Генетическата ми теория се потвърди с железна силанови [re: blood9]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано09.09.20 12:26



Кои са ТЕ, които са прекалили? Кого имаш предвид?




Тема Re: Генетическата ми теория се потвърди с железна силанови [re: blood9]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано09.09.20 12:31



Нормално е всеки човек да иска да расте нагоре и да е с по-качествени от него хора.

Но това е трудно. И не защото трудно може да се сприятелиш, с когото и да е. А защото ... в днешно време истински качествените стойности не са на почит.


Редактирано от Luchezara на 09.09.20 12:31.



Тема Re: Генетическата ми теория се потвърди с железна силанови [re: Luchezara]  
Автор blood9 ()
Публикувано09.09.20 12:24



Съществата, които предопределят нещата и реалностите. В Ада машини, вещици, в Рая богини на любовта и други.

Да не стане така, че хората да са все по-безчувствени. Знаеш ли, че младите поколения са по-здрави, по-умни, но по-безчувствени?

Знаеш ли колко много ни се дава не само като знание, но и като други неща.



Тема Re: Генетическата ми теория се потвърди с железна силанови [re: Luchezara]  
Автор blood9 ()
Публикувано09.09.20 12:34



Какви качествени хора? Ти знаеш ли въобще дали чувстват и колко хората, като не им стигат милиарди и вече и Земята?
А някога как са чувствали света. Я си спомни като малко дете колко чувства имаше и към играчки и към предмети и към хора.

Те за да си мислят, че са щастливи и добре искат все повече власт и все повече. А не разбират, колко много не чустват и пропускат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.