Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Грижата за себе синови [re: Vitalite]  
Автор vida1929 ()
Публикувано17.09.20 00:49



Надявам се, дори и да не израсне колкото на мен ми се иска, поне малко да смегчи мъжкото си честолюбие.
Надявам се, дори и безвъзвратно да са преминали големите страсти, поне да сме си приятни, като заспиваме заедно вечер.



Тема Re: Грижата за себе синови [re: vida1929]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано17.09.20 09:11







Тема Re: Грижата за себе синови [re: Baldrian]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано17.09.20 09:06



Да, всякак се случва..
ама аз пишех за друго..как умело се криви това което Е..и се облича в удобни дрехи..тип оправдания и лични мотиви..които просто са излишни....то Е
а иначе да, унижението, си е гадна работа..но пак зависи кой как приема нещата..защото ако мъжа ми си хване любовница, не унижава мен, единственото което може да стане, разбера ли, да си остане с нея..но пак е относително..и всичко е според зависи..защото ако не мога да му давам това което той иска, съвсем нормално е да го потърси навън...

в дадени взаимоотношения винаги са двама..



Тема Re:нови [re: vida1929]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано17.09.20 09:28



Айде пак виновна..

..абе хора как живеете с тази вина в себе си..
не, не си, и темата не се е забъркала..говорим си
няма как някой да ти предложи нещо и ти да го приемеш насериозно..единственото което можеш е да обсъдиш предложението, както го направи..но това е предложение..дали Вида има един или 10 или въобще няма любовници, не е предмет на разговора...
Абе какъв е този авторитет който искате да градите във виртуала? Някакви напъни да сте по по най..или?
Ми ако аз ти предложа вариант Вида с харем от мъже...пак ли ще го приемеш лично и като обида..или знам ли..и ще викаш..не, не, неееееееееееееееее...Вида не е такава, тя е светица!..
абе ей..май доста хора сте загубили чувството на ориентация..от реалността
забравяш, че всеки може да си говори каквото иска, но цената на изборите си я плащаш ти..
и стига с тази вина, бе хора..умееш ли да поемаш отговорност за мисли, приказки и действие, вината изчезва..



Тема Re: Грижата за себе синови [re: vida1929]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано17.09.20 09:48



Чакай че ми стана интересно..какво значи мъжко честолюбие..аз май с такова нещо не съм се сблъсквала..

и няма да го позная, ако го срещна...



Тема Re: Грижата за себе синови [re: vida1929]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано17.09.20 11:19



Надявам се, дори и да не израсне колкото на мен ми се иска, поне малко да смегчи мъжкото си честолюбие.

В брака - мъжкото честолюбие се храни от твоите реакции.
Та, като ще се надяваш на нещо, първо се подготви джелязно и много търпеливо да постигнеш желаното - то е в твоите ръце.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: Грижата за себе синови [re: alisalisa]  
Автор Zirzi ()
Публикувано17.09.20 11:33



Все повече ме изумяваш. Когато искаш го можеш, дано и занапред да си такава.



Тема Re:нови [re: ShokoLada]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано17.09.20 11:34



абе ей..май доста хора сте загубили чувството на ориентация..от реалността

За каква реалност кудкудякаш пъ ти, като пак се натътрузихте да скапвате хорските теми с оня Алекс, дето не ви стига да се подпичкосвате насаме, ами требе да натрапвате на всички по форумите лиготиите и простотиите си.

Гледам тема на Вида с покана за дискусия и мнения по тема. Следя я - мненията на участващите са ми интересни. Не я отварям няколко часа - 30 мнения натракани и си мисля, народът се е активирал с коментари, става интересно. Отварям темата - на 2 страници Кафявата и Дрислюто ПАК СЕ ПОДПИЧКОСВАТ И СИ ПРАВЯТ ЧАТА ПУБЛИЧНО, ВМЕСТО ... на каквото там си чатят виртуално подпичкосващите се.

Байгън, бе! Наебете се някъде накрая, мирясайте, никой не ще вече и да ви подуши, стига сте срали по хорските теми с тъпите си чатове!!!
ПРОТИВНИ СТЕ.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re:нови [re: alisalisa]  
Автор Zirzi ()
Публикувано17.09.20 11:45



Добре де, а ти в момента не скапваш ли темата на Вида, я помисли.

Не се заяждам с теб просто помисли с този твой коментар кво паравиш.



Тема Re:нови [re: alisalisa]  
Автор Zirzi ()
Публикувано17.09.20 11:48



Съжалявам!

Байгън, бе! Наебете се някъде накрая, мирясайте, никой не ще вече и да ви подуши, стига сте срали по хорските теми с тъпите си чатове!!!
ПРОТИВНИ СТЕ.


Ако сме противни, ти що ни коментираш, противен човек се избягва или игнорира, нали така?

Пак не се заяждам, следвам логиката, умря заяждането у мене.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.