Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:29 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Грижата за себе синови [re: vida1929]  
Автор Zirzi ()
Публикувано16.09.20 20:18



/Абе най-хубаво си ми е при мъжа ми. Добър-лош, такъв ми бил късметът./

Респект за такива като теб!



Тема Re: Грижата за себе синови [re: vida1929]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано16.09.20 20:38



т.е. това, което те спира да си имаш любовник е защото няма да намериш умен мъж, който да ти пази авторитета на семейна жена?? : )))
ама то пазене няма, рано или късно всичко излиза, независимо колко те пазят или пазиш..
винаги ми е било интересно, как хората съзнавайки че вършат да кажем нещо нередно не се притесняват от това, а от това да не се разбере..е не става..разбира се..
не визирам само любовник..а по принцип..



Редактирано от ShokoLada на 16.09.20 20:48.



Тема Re: Грижата за себе синови [re: ShokoLada]  
Автор vida1929 ()
Публикувано16.09.20 21:06



Че е нередно, нередно е,но какво ще кажеш за следния случай. Съпрузи с дълъг семеен стаж, създали здрави и добри деца. Той, съвестен и работлив мъж, за който е въпрос на чест да се грижи за семейството си, някакси слабохарактерен и лабилен психически, започва да пие и на 40 години вече е неспасяем алкохолик, с разпад на личността, с него не може да се общува нормално, започва да създава рискове финансови и всякакви за семейството и децата. Но тя избира да остане с него, защото го обича и е привързана.
Животът й става нетърпим, отчаян, кошмарен.
Намира човек,с който може да споделя, който й дава утеха.
20 години мъжът й не разбира за нейната връзка. Как са се крили, къде -не знам.
После мъжът й разбира. Но тя е била винаги толкова стабилна опора на семейството,и съпругът й винаги е можел да разчита на нея, че той просто се снишава и решава да си затваря очите, за да не разберат децата и хората.
Много често има смекчаващи вината обстоятелства.



Тема Re: Грижата за себе синови [re: vida1929]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано16.09.20 21:22



Вида..нито съм Бог за да съдя нито пък искам да се набърквам в житейски драми. Всеки си плаща цената за решенията си..но е хубаво като се прави нещо да се застава зад постъпките си..независимо дали е редно или не е..
какви вини са ви подгонили..не сте ли пораснали хора, които можете да поемете отговорност, а не вина..
живота ме научи, че каквото и да съм направила, да мога да поема отговорност и да кажа.."да, направих го"..вместо да лъжа, крия и да нося скрита вината, че съм го..
но мисълта ми беше друга..че съзнавайки човек че върши нещо нередно, за него не е важно това, че е нередно, а е важно да не разберат другите..е разбира се, рано или късно..не можеш да надиграеш живота, не можеш и да го измамиш..
а това кой какви причини има за еди какво си..мии те са за оправдание..и за пред себе си и за другите..ама е тъпо човек да се оправдава..





Тема Re: Грижата за себе синови [re: vida1929]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано16.09.20 21:24



и пак казвам..не визирам само любовник..а за всичко
и за лъжи, и за измами, и за предателство..всичко..



Тема Re: Грижата за себе синови [re: ShokoLada]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано16.09.20 21:52




т.е. това, което те спира да си имаш любовник е защото няма да намериш умен мъж, който да ти пази авторитета на семейна жена?? : )))

Рядко сме на 1 мнение, но тук в забелязвам съвпадък


Т.нар.моралисти са с точно такава "философия" Да не се разбере, да не стане достояние, а не защото имат морално принципи и спирачка. Но пък нямат спирачка да заклеймяват другите, дори за няма факти за нещо в тази посока, а догадки.



Тема Re: Грижата за себе синови [re: holi_day]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано16.09.20 22:16



Не може да отговаряш вместо Вида, какво я спира и какво не. Много ясно, че винаги ще сгрешиш. Защото не си в главата й и най-важното не е твоя работа.

Както не може да обсъждаш и дори да изказваш, непоискано от нея, мнение за личния й живот.




Тема Re: Грижата за себе синови [re: Luchezara]  
Автор Zirzi ()
Публикувано16.09.20 22:17



Ей с тоя твой коминтар се върнахме в реалноста.

Респект!



Тема Re:нови [re: Zirzi]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано16.09.20 22:24



Аз винаги съм била в реалността. Ти не знам, къде витаеш.



За съжаление, често се налага да пиша такъв тип постинги, но са напълно в моя стил.




Тема Re: Грижата за себе синови [re: Luchezara]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано16.09.20 22:26



Ъъъ
абе тази вечер да няма някакво мозъчно затъмнение..та всеки си говори каквото му дойде..без въобще да следи темата..
къде видя мнение за личния живот на Вида..
Само че къде да намеря умен мъж, който да пази авторитета ми на семейна жена.
това са нейни думи..на Вида.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.