Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Отхвърлиха менови [re: ShokoLada]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано13.09.20 10:15



Това беше последната точка — за пасването в тийма, сигурно не си прочела.

Това също е нещо, което е както писах на последното място в “пред избора само на хартия”.

Затова има интервюта, пробни периоди.
Иначе щяха да пращат договпра направо по пощата без да са те виждали.





Тема Re: Отхвърлиха менови [re: alisalisa]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано13.09.20 10:19



Започвам да мисля че само четете думите, без да реализирате смисъла.




Интервюто не е проверка на мотивацията.
Самото писмено кандидатстване е придружено със мотивационно писмо.

Или има някакво разминаване в практиката — пращате сертификатите без да сте писали защо кандидатствате?



Тема Re: Отхвърлиха менови [re: Deern]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.09.20 10:19



Абе не се напъвай толкова да оценяваш хорските категории.
Не ставаш за това.

Не че ти е за първи път, ама снощи паднах от смях като изчетох в една специализирана тема в 40-50 как обясняваш на университетски преподавател, че пише пълни глупости относно материя, която работи и преподава цял живот.



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: Отхвърлиха менови [re: alisalisa]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано13.09.20 10:22



Боже, аз се чудя защо ми преподава и на мен числата, а не го питах дали е завързал само и единствено събууфера за да слуша музика например. (събууфера не издава тонове)



А може да е някакъв човек ял прилепи и започнал да чува инфразвук и да ми обяснява че събууфера е тонколона.



Тема Re: Отхвърлиха менови [re: Deern]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.09.20 10:26



Или има някакво разминаване в практиката — пращате сертификатите без да сте писали защо кандидатствате?

ми никой не ни пита такива тъпотии - защо кандиданстваме.


"За да ви спасим фирмата от фалит, щото няма кой да ви работи, ако нямате кандидати за работата, затова кандидатстваме". Естествено, че за да изкарват пари хората кандидастват за работа.

ама те, собствениците си го знаят, затова, нормалните не задават какива въпроси.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: Отхвърлиха менови [re: Deern]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.09.20 10:31



Боже, аз се чудя защо ми преподава и на мен числата
ми белки успее да компенсира 35 години неходене на училище - затова прави опит човекът да ти преподаде числата.



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: Отхвърлиха менови [re: alisalisa]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано13.09.20 10:34



Ок, как точно кандидатствате там?

Например — чрез портал или по е-мейл съответно се прикачват или ъплоудват следните неща:

1. и наистина като абсолютно първо — мотивационно писмо — защокандидатстваш — повечето са с мотивацията че искат да съберат опит в съответната сфера на действие. Например една дама на входния сървиз на фирмата иска да стане секретарка.



2. CV

3. сертификати и референции


Така както го пишеш, аз разбирам че им пращате само СV и сертификатите и “да се оправят”



Тема Re: Отхвърлиха менови [re: alisalisa]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано13.09.20 10:37



За мен това означава, че иска да се оправдава, че иска да сравнява мотора на косачката на трева с мотора на автомобил, защото и двете са с мотор.



Или че го прави за да се оправдава, че всъщност събууфера въобще не дава тон, все едно да чуваш инфразвука на китовете.



Тема Re: Отхвърлиха менови [re: Deern]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано13.09.20 10:45



Самото писмено кандидатстване е придружено със мотивационно писмо.
в което трябва да пише..за пари!


сериозно ли мислиш, че някой ще чете клиширани глупости, като мотивация за започване на работа?
желанието да реализираш себе си, във вид на знания е възможности при бизнеса, е свързано с пари..
научаване на нови неща и обогатяването на обща култура е лично желание на човека..инвестицията в самият него във вид на знания и възможности е въпрос на вътрешна потребност...и след това на реализация.
Някои хора цял живот си седят на бюро и редят писма например..и това им е достатъчно..просто това изисква професията им.



Тема Re: Отхвърлиха менови [re: ShokoLada]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано13.09.20 10:48



Разбира се че ако пишеш клише — което е антипод на мотивация,
няма да бъдеш поканен на интервю.

Затова се казва “мотивационно” писмо, а не “облигационно клиширано писмо”






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.