Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:07 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Характеристиканови  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано14.07.20 15:06



Дразниш ме... Нервираш ме... Вбесяваш ме... Не ми се слушат глупости!

Можете ли да направите някакъв психо-профил или характеристика на човека, който редовно казва подобни неща, макар и да е чисто непрофесионална и любителска?





Тема Re: Характеристиканови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано14.07.20 16:58



Невротик.



Тема Re: Характеристиканови [re: osvoboden pich]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано14.07.20 17:45



> който редовно казва подобни неща
редовно ама на кого?

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Характеристиканови [re: lsrael Thornstein]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано14.07.20 18:09



Има ли значение... примерно ако не теб някой ти говори по този начин - каква психо-характеристика би му изградил?





Тема Re: Характеристиканови [re: osvoboden pich]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано14.07.20 18:13



Племенникът ми често използва подобни реплики към който и да е - близки, приятели и т.н... затова питам. Аз го чуствам доста близък и ми е трудно да дам някаква що годе вярна характеристика. Много неща ни свързват и ми е трудно да го погледна дето се вика по-изучаващо и по-неутрално - от дистанция.



Тема Re: Характеристиканови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано14.07.20 18:09



На колко години е?



Тема Re: Характеристиканови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано14.07.20 18:17



89-ти набор е.



Тема Re: Характеристиканови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано14.07.20 18:36



Става въпрос за племенника ми... Имаше тегаво детство и младежки години - проблеми с родителите и обратното. Стана скинар, биеше се на поразия - после се забърка в много, много сериозни неща с риск за неговия живот, говореше по телефона с много сериозни хора и т.н. мръсни дела, няма да изброявам - съвсем криминални и нелегални. После изведнъж се нормализира, събраха се с една девойка та от тях двамата е внучето. От етаж на къща, на рода на девойката направиха дом, напълно годен за отглеждане на дете. После отношенията им рязко се влошиха и се разделиха. Разбраха се седмица при него и седмица при нея. Пращаше й пари до момента когато настъпи ковид, който здраво ковна съвсем нормалната му вече работа с доста добра заплата и сега има проблеми със заплатата си та съм го приютил при мен, съответно и внучето, което идва през седмица... и така до момента в който си стъпи на краката и може да си намери квартира... Нямам проблеми нито с него нито с внучето (пази боже)... обичам си ги и двамата а внучето ми разтапя сърцето.

Забелязвам често подобни изрази да излизат от племенника - естествено аз не се връзвам кой знае колко. Обичам си го какъвто и да е дето се вика. Винаги съм готов да му ударя едно рамо - колкото и да го е закъсал... такива неща.

Затова питам - от дистанция каква психо-характеристика бихте му дали.



Тема Re: Характеристиканови [re: osvoboden pich]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано14.07.20 18:38



Обича си детето повече от всичко това просто е толкова явно, че не подлежи на коментар. Готов е на всичко за него. Може би някаква компенсация за неговото детство.



Тема Re: Характеристиканови [re: osvoboden pich]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано14.07.20 19:21



ами аз лично избягвам доста хора точно заради последното - не ми се слушат глупости. Но просто ги избягвам и преставам да комуникирам с тях вместо да им го повтарям непрекъснато. Ако някой не може да се изолира от околните които го дразнят си мисля че вероятно не може да си контролира импулсите.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Редактирано от lsrael Thornstein на 14.07.20 19:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.