Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:56 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Характеристиканови [re: osvoboden pich]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано17.07.20 15:26



няма смисъл от говорене
вземи си пак куче, но го остави той да се грижи за него



Тема Re: Характеристиканови [re: snowprincess]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано17.07.20 15:28



След дакелът Лъки (ей... голям човек е дакела) не мога да имам друго куче... просто не става. То си беше единствено и неповторимо. Друго не искам. Той много ги обича като цяло, в къщата на съпругата му гледаха 2. Апартаментът ми е малък - около 50 квадрата и не искам да причинявам това на каквото и да е животно.



Тема Re: Характеристиканови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано17.07.20 15:38



Дано се кротне.
Когато ти казва , че не му се слушат глупости, не му говорИ, не бъди досаден с поучения.
Когато той говори, просто само го изслушвай.

Да бе дете, можеше да го учиш как да мисли и постъпва правилно, но

той е вече оформен характер.
Недай боже, ако пак се забърка с полиция, те съветвам да контактуваш с дознателя, който ви е по район и отговаря за случая. Отиваш, интересуваш се, показваш, че момчето ти е скъпо, че не е оставено ей така, като родител на родителска среща.



Тема Re: Характеристиканови [re: snowprincess]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано17.07.20 15:39



Иначе докато живее при мен съм му дал отговорности по отношение на хигиената на апартамента, който той спазва... засега без много желание ама аз съм настоятелен. Аз плащам сметки, пазарувам и т.н. от него се очаква това.



Тема Re: Характеристиканови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано17.07.20 15:42



Няма районно в София дето да не е престоявал, също така в някои други градове, че и дори в Сърбия. Не му пука от полицаите... ама изобщо. Не се бои от тях, дори в миналото се е бил с такива. Естествено после полицаите в ареста го спукват от бой ама както казах - не му пука. Не виждам опасност да се забърка в сериозните афери дето се занимаваше, говореше си с някакъв генерал по телефона - какво точно е правил не ми казва - някой ден сигурно ще го направи...



Тема Re: Характеристиканови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано17.07.20 15:44



Между другото като "видна" личност са го давали по няколко наши телевизии и дори CNN - това беше по времето на едни зимни протести - той естествено беше на първа линия.



Тема Re: Характеристиканови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано17.07.20 15:54



....не му пука от полицаите, не го е страх

А от какво го е страх, от какво му пука, кой човек му е авторитет? Може да не ми отговаряш, но го наблюдавай, за да си отговориш за тебе си. Някой ден това може да ти потрябва , за да се опитваш да му повлияеш.
Аз пък имам огромен страх от полиция, направо ме втриса само като те чета, дали защото съм жена и майка, или защото знам как бият и как от един такъв побой може да си докара , айде да не казвам какви мозъчни кръвоизливи, уж били обучени да бият правилно



Тема Re: Характеристиканови [re: osvoboden pich]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано17.07.20 17:28



не е заради отговорността
кучето ще е единственото същество, което ще му даде безусловната любов, която му липсва, и ще го успокои
то ще има терапевтичен ефект




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.