Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:50 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Характеристиканови [re: osvoboden pich]  
Автор aiumi ()
Публикувано15.07.20 08:57



Според мен, той има необходимост да принадлежи към някаква общност. Това (татуировки,, кръстове, богове) са символи на принадлежност. Вероятно като дете се е чувствал отхвърлен от родителите си и приютен по милост от теб. Не е задължително да се е случило точно така, за да развие подобно усещане, обикновено чувствата са ирационални. Мисля, че в момента е важно да бъде близък с майка си и с баща си, за да се компенсира това донякъде. Никога не е късно. Защо сега живее при теб, а не при някого от тях?

ПП той очевидно има силна енергия и качества на лидер, и реалността му отговаря адекватно - професионална реализация и т.н. Проблемът е другаде - в сърцето ако мога така да се изразя (метафорично). :))) А липсата в сърцето дава това усещане за непълен и безпътен живот, колкото и реално да е изобилен във всички други аспекти.



Тема Re: Характеристиканови [re: osvoboden pich]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано15.07.20 13:58



Към мен използва обикновено - "не ми се слушат глупости".

ми разбирам го човека. ти що му говориш глупости?





Тема Re: Характеристиканови [re: osvoboden pich]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.07.20 17:27



Извинявам се за забавянето ама днес се поцепих от яка работа





Тема Re: Характеристиканови [re: Zirzi]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.07.20 17:28



Абе мъж е... имам чуството, че може да повали бивол с един удар.





Тема Re: Характеристиканови [re: tuzlija-179435]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.07.20 17:32



Ами с мен отдавна се разбира по-добре отколкото с баща си. Когато говори с него обикновено избухва и го разбирам. Като говоря с брата си по работа и аз избухвам... Веднъж преди време го скрих у нас - беше се сбил с някакъв и трябваше да се скрие от други скинари - та го прибрах и тогава. Има цели квартали в София дето не стъпва - щото може да му е за последно.



Тема Re: Характеристиканови [re: aiumi]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.07.20 17:35



Нещата с баща му се нормализираха и са къде по-добре от преди. С майка му не иска да се чува, защото е станала алкохоличка... абе тегава работа - последния път като отиде при нея изпадна в тежка депресия и 1 седмица само лежеше свит на леглото и не говореше нищо.
Като че ли аз трябва да излея някъде - щото ми се е понасъбрало - та не толкова за него. В моя дом винаги може да намери подслон и той го знае. Иначе има ги и тези неща дето ги писа. Доколкото знам е бил тартор на бригада скинари.



Тема Re: Характеристиканови [re: alisalisa]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.07.20 17:36



Опитвам се да му налея акъл... то като че ли от мен много извира.





Тема Re: Характеристиканови [re: osvoboden pich]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано15.07.20 18:14



Стрес, напрежение.



Тема Re: Характеристиканови [re: Vitalite]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.07.20 18:32



При него или при мен?





Тема Re: Характеристиканови [re: osvoboden pich]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано15.07.20 18:39



Вие си взаимодействате освен на съзнателно и на несъзнавано ниво. Това, че той не успява да се балансира и самоуспокои, се отразява и на теб. И в случая - за теб той е стресор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.