Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:15 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Характеристиканови [re: lsrael Thornstein]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано14.07.20 19:29



Да, ама на мен такова ми е възпитанието, че близките хора са над всичко и това да не подадеш ръка на близък човек в кризисна ситуация е много кофти нещо. Просто така съм възпитан и много ми е трудно да не се отзова при нужда.



Тема Re: Характеристиканови [re: osvoboden pich]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано14.07.20 19:32



>ръка на близък човек в кризисна ситуация е много кофти нещо.

Ами аз за това те попитах за кого става въпрос. Ако става въпрос за човек с когото си свързан емоционално това е друга ситуация. В този случай ще трябва да преглътнеш егото си и да правиш това каквото се очаква от теб.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Характеристиканови [re: lsrael Thornstein]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано14.07.20 19:36



Аз това и правя.





Тема Re: Характеристиканови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано14.07.20 19:42



та съм го приютил при мен

За да си го приютил, вероятно ти допада, чувстваш го близък, почти като твое дете, обичаш го, освен това би трябвало отдавна да си наблюдавал неговите тип темперамент, характер и възпитание и ги приемаш. Или не? Но сега вече като твой съквартирант, пракарваш повече време с него и в по-голяма близост и неговия начин на изразяване , започва да ти прави по-друго впечатление, така ли? Или просто се питаш и какво се питаш? Защо го прибрах и си взех беля на главата


Скинхедс, бръснатите глави,много не съм се задълбочавала, но знам, че възникват в Англия като бунт към разпада на съвременното общество и неговите язви. Така че един младежки бунт на неговите години си е съвсем в реда на нещата. Не казваш да е възприел техния светоглед и политически идеи и да разбираме , че е минало-заминало.За националсоциалистическите изцепки-ясно и те защо се появиха. Българските бръснати глави-против циганите - също.
Моят син, който е почти на неговите години, пък се беше запалил по рокерските одежди, ама само по одеждите, никога не прие техния начин на живот, дори един мотор не си купи.



Тема Re: Характеристиканови [re: osvoboden pich]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано14.07.20 19:36



аз бих направил същото. Близките хора си остават близки дори и да ти казват отвреме навреме нещо неприятно.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Характеристиканови [re: osvoboden pich]  
Автор aiumi ()
Публикувано14.07.20 19:45



Вероятно преминава през силен стрес, тревога, несигурност. Възможно е и да не е от конкретната ситуация, а да е развил тревожно разстройство, в резултат от дългогодишно натрупване. Детство и т.н.



Тема Re: Характеристиканови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано14.07.20 19:53



За да си го приютил, вероятно ти допада, чувстваш го близък, почти като твое дете, обичаш го, освен това би трябвало отдавна да си наблюдавал неговите тип темперамент, характер и възпитание и ги приемаш. Или не? Но сега вече като твой съквартирант, пракарваш повече време с него и в по-голяма близост и неговия начин на изразяване , започва да ти прави по-друго впечатление, така ли?

Точно така е. Аз съм се грижил изцяло за него в по-ранната детска възраст.

Той възприема чисто фашистки и нацистки идеи и до ден днешен. Почти целият е татуиран с разна подобна символика... на гърдите си има пречупен кръст, носи гердан с чука на Тор... А има толкова непоказано и скрито добро у него... но някак като че ли само аз го виждам. Манипулативен е ама аз го очаквам. Такива неща. Аз си го обичам - какъвто и да е. Явно и той... Дето се вика има ми уважението. Когато така да се каже "скръцна със зъби" ме слуша. Може би мен ме слуша повече от баща си... въпреки че напоследък за радост поддържа доста добри отношения с баща си, което само може да ме радва.

Внучето е душичка... за него душата си давам.





Тема Re: Характеристиканови [re: aiumi]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано14.07.20 19:54



Общо взето на кръстопът е и не знае какво да прави с живота си.



Тема Re: Характеристиканови [re: aiumi]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано14.07.20 19:59



Много бързо и лесно може да отиде в криминалната посока и аз няма да мога да направя абсолютно нищо. Когато му кипне кръвта излиза от контрол. Веднъж два пъти съм го усмирявал ама не всеки път ми е по силите - въпреки уважението му към мен. Зависи си от кипването.



Тема Re: Характеристиканови [re: osvoboden pich]  
Автор aiumi ()
Публикувано14.07.20 20:00



Ами нормално е да е напрегнат, в такъв случай. И това да избива в гняв и раздразнителност. Не им е лесно на младите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.