Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:40 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано25.06.20 20:53



хареса ми
близко до 1 мое усещане е
благодаря



Тема Re: допусканенови [re: RujaKaramfilova]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано25.06.20 20:56



е, не е ли добре да имаш добри очаквания, ако събудят вътрешен подтик към някой да се надскочи
но ако пък инерцията надделее? да го етикираш "безнадежден случай" ли



Тема Re: допусканенови [re: holi_day]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано25.06.20 21:01



Добри очаквания? Да, това е добре. Но ако не се случи до първи път, приемаш човека такъв, какъвто е или продължаваш по пътя си. Защо трябва да подлагаш нещата на второ, трето четене, че и колко още... шансове да даваш.

Щом не искаш да е с етикет безнадежден, карай до... 100



Не можеш да промениш никого, ако той сам не пожелае да се промени. И не се опитвай. Приемаш го с недостатъците, ако той види в теб нещо, което си заслужава да го промени-ще го направи.



Тема Re: допусканенови [re: holi_day]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано25.06.20 22:40



Искаш да кажеш че нямаш алтернатива.

Това при мен на работа е всекидневие


Често се случва да нямам алтернатива (икономически, иначе реално-теоретично има).

Това означава че аз през цялото време работя по това да има система, която да омекотява сътресенията.

Какво е това “допускам” в твоята тема не мога да разбера?



Тема Re: допусканенови [re: ShokoLada]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано25.06.20 22:56



Не е толкова просто, има съвместими и несъвместими мирогледи.




Тема Re: допусканенови [re: holi_day]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано25.06.20 22:57



Тоя ръб е абсолютно същия при който натискаш клаксона



Вчера мъжа ми разказва как един пенсионер щял да го избута от аутобана, защото не го видял през рамо. (моя приятел го изпреварвал, а пенсионера искал да изпреварва предния).

Каза че бил толкова шокиран, че даже не му хрумнало да натисне клаксона. (за разлика от мен, аз скачам на клаксона и на спирачката едновременно )

Ама моя приятел е така — като имаше проблеми със софтуера и цялото табло светеше, първо говори с мен и аз му казах да отвори сенника и да се обади на автомобилния клуб да дойдат да четат системата — иначе в напечени ситуации въобще не му е хладна главата.



Тема Re: допусканенови [re: ShokoLada]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано26.06.20 02:14



Да си изредя аргументите.

Първо никога не съм твърдял че колкото по-малко е карана една кола толкова е по-добре в асоциация с жена. Напротив карането не пречи. Казвал съм че така или иначе ще е ползвана но да не е била такси. Tова е метафора която надявам се не трябва да ти превеждам.

Второ, квелето в изобилие от постинги заяви по всеки възможен начин че отношенията в една връзка са изключително търговски. Даркът го потвърди. Ти немА нищо против. Но когато аз ползвах лингвистичния им апарат за да кажа че всеки си подбира половинката според това каквото харесва у другите, това вече се оказа нетърпимо. Нетърпимо спрямо мен който неведнъж съм попадал под ударите на цялото женско войнство затова че съм бил категорично против отношенията в приятелства и връзки да бъдат разглеждани търговски. Спомни си само в този клуб как ме направиха на бъзе и коприва след



Tрето, твоето дразнение спрямо мен въобще не са думите които ми слагаш в устата. Ти, която по твои думи не си злопаметна, имаш неприязън към мен от 2017-а когато ти казах . Казала си го лично на човек когото познаваме и двамата когато те е запитал "защо толкова го хапеш гераско."

И последно, да, съгласен съм, човек е различен с различните хора. И не само това, различен е и с хора които асоциира с други хора. Затова не съм толкова краен в изказа си колкото ми се струва правилно да съм.



Тема Re: допусканенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано26.06.20 08:32



Неприязън?
Абе хора, защо така се надценявате? Нямам нищо към теб, нищо, просто чета и това което мисля го коментирам, но в една посока..т.е. това което е написано.
Нито те знам, нито познавам, за да имам каквито и да е емоции към теб или пък цялостно мнение. Това едно.
Второ виждането за нещата на Квелето и Дарки..са прочетени, но дотолкова..с тях пък хептен не съм имала или ще имам някакъв допир..а покрай Безъснна теб съм те виждала..
и последно..
избий си от главата че те мразя или изпитвам каквото и да е..към теб, не е вярно..коментирам твои мнения, но точно отношението ти..циничното отношение към жените, ме дразни..но дразни моментно..като мнение, но чак пък да ми създава емоции..забрави!
и да..това.. "не трябва да и се помага" тогава ме раздразни, защото това беше първата ми среща с твоя ник..и такова отношение ми беше непонятно..защото не само ти не пожела да помогнеш за нещо елементарно, но казваше и на другите да не го правят..защо?..какви заслуги трябва да имам?..
карай..минало..но странни идеи ти се въртят в главата..че те ненавиждам или съм злопаметна..или..въобще че можеш да ми създадеш емоция..освен временна усмивка или раздразнение.
А ти може да си г-н Прекрасни, ама не за мен, може да си и г-н Ужасни, ама пак не за мен..за мен си приятел на Безсънна, това е, защото нея познавам и съм виждала повече...т.е. тя е фактора ти да съществуваш..





Тема Re: допусканенови [re: Quelle]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано26.06.20 08:36



Клеймото "комплексар" затваря твоя поглед към другите и света..но не забравяй, че комплексар може да ти спаси живота, или подаде ръка в труден момент, а докато някой рафиниран, културен и лицемерен човек с усмивка да ти каже..оправяй се!..
ти губиш заклемявайки хората..не те..
по-добре според кого?



Тема Re: допусканенови [re: ShokoLada]  
Автор Quelle (ветеран)
Публикувано26.06.20 11:13



Комплексар не може никого да спаси

. Не се бъркай и не те съветвам да се доверяваш на комплекраси.

Пък по принцип, спасяването на давещия се, е работа на самия давещ се




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.