Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:27 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: И тинови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано25.06.20 10:27



що ревеш само тука, глей къв пич си

Е, значи ти не си чувала фразата "пич, ама кат' пика, клЕка"...





Тема Re: Мистър Психонови [re: Vitalite]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано25.06.20 10:30



Погледът ти на четвъртата снимка засенчва останалите.

Коя се интересува от погледът ми, след като не гледа от чисто нов високопроизводителен луксозен директорски модел БМВ?!





Тема Re: Мистър Психонови [re: Nuke Dukem]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано25.06.20 10:35



Нюк, опиши желаната за себе жена.



Тема Re:нови [re: tuzlija-179435]  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано25.06.20 10:45



Ми туй естествено, мъжете след 50 масово не стават. И не говорим за технически дефекти, а за хигиена, косми в ушите, облекло, чорап, чипик и пр. Аз у един мъж след очите гледам първо чипика, ръцете и ушите. Като другарка в деЦката градина съм, пускам само добре соанираните





Тема Re: И тинови [re: aiumi]  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано25.06.20 10:56



значи принципно си предразположена към лош избор

Туй е доказан факт

.

Но тоя факт не следва от щом Нюк ти е секси. Секси идва от секс, което няма нищо общо с връзка. Аз съм естет човек и не мога да правя сех (чисто физическо упражнение според мен) с хора, които не намирам физически привлекателни .

За връзка физическата привлекателност е също твърд критерии, но има и много други. Но си права, че имам недостатъка да не движа с мъже, които не ми харесват физически, включая да правя връзки с тях, а това стеснява кръга на кандидатите значително и може би изключва добри момчета.

От друга страна обаче, кат се замисля, ако на един мъж не му стига акъла да се барне външно, той няма да му стига и за други неща ве! Външността не е празна работа. Немарливостта към външността непременно означава немарливост и към други работи. Означава и мързел, щото на 40плюс треа се потрудиш, за да държиш плосък корема. Аз си давам тоя зор и очаквам и от партнера да си го дава.



Тема Re: Мистър Психонови [re: Vitalite]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано25.06.20 10:52



Нюк, опиши желаната за себе жена.

Ами как да ти я опиша, когато нейната самоличност, която и да е тя, след като не намери нищо привлекателно в мен, неизменно се мени през няколко години. Преди беше онова красиво момиче, с което се запознах на сватбата на братовчед ми, после беше онази бивша съученичка с къдравата коса, сега е една друга бивша съученичка, която е с година-две по-млада от мен...

След като и нея нямам с какво да спечеля, – нито с външност, нито с акъл, нито с умения, нито с пари – в близкото бъдеще може би ще е някоя друга. И така – роб до гроб на собствените си страсти и некадърността ми да ги задоволя.

Какво значение имат моите желания, след като не са взаимни?! Желаната за мен жена с нищо не се отличава от желаната от всички останали от мъжки пол – желана. Качествата, които харесвам, са напълно тривиални, банални и изтъркани като бедняшка куртка – умна, интелигентна, разумна, красива, сексапилна, способна, вярна, обичаща, силна, здрава, u name it. Колкото повече, толкова повече. Ей такава – мека, гладка, пищна, деликатна и т.н.... Каквото съм написал в

по-долу – по-точно от това няма как да опиша "желаната за себе си" жена.

Проблемът не е че не знам каква жена желая, а че нямам абсолютно нищо, с което да я спечеля.





Тема Re: Мистър Психонови [re: aiumi]  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано25.06.20 10:59



Ний няма да допускаме грешката на много журита да излъчим само един мистър. Ще има мистър по категории.

Най-секси Психо
Най-куку Психо

И пр...



Тема Re: Мистър Психонови [re: DarkSide]  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано25.06.20 11:02



Ама разбира се, БМВто е естествено продължение на мъжа, част от него така да се каже





Тема Re: И тинови [re: Quelle]  
Автор aiumi ()
Публикувано25.06.20 11:10



Разбира се, че външността е важна, сексуалното привличане - дори още повече. Просто казах, че за мен бъг в психиката е антисекси, просто умножава каквато и да е външност по нула. Демек, говоря за още по-силно стесняване на кръга.



Тема Re: Мистър Психонови [re: Nuke Dukem]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано25.06.20 11:25



Да де, ама къде в желанията ти присъства желанието жената, която желаеш теб да желае, а не твоите външност, акъл, умения, пари?
Ами пожелай си друго освен тривиалните, банални и изтъркани като бедняшка куртка качества. Създай образа на жената за теб, а не конфекцията а ла "десетте жени, които населяват мъжките сънища".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.