Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 05.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Я!  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано23.06.20 13:15



Метаморфози гледам са станали тука, психото замязало на старческия

. Изакали сте се на вентилатора снощи

Но! Да сме наясно, не сте успели да ги стигнете по качество. Те са малко зле с ресурсите напоследък, след дългия бан на Гъркинята, но не се отпускайте, още държат приза .

Кажете, разрешен ли е спора? Кой е простак номер 1 в психото и каква е подребата надолу? Аз лично останах изненадана от групирането на силите, винаги съм смятала, че Шоколадка, Виталито и Лъчезарна са първи приятелки.

Вида се оплаква от имигранти в клуба, което е нормално, никой не обича имигранти, но и никой не може да ги спре (справка ЕС и УСА) . Ако Вида намери формула за спиране на имигранти, нищо чудно да стане нобелов лауреат следващата година

Редактирано от Quelle на 23.06.20 13:10.



Тема Re: Я!нови [re: Quelle]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано23.06.20 13:27



О, за експеримента, който проведох ли намекваш?

И аз съм изненадана от получените резултати.

В крайна сметка, Шоколада непряко си призна, че се е гаврила с дирските потребители, пишейки от профила на Алекс - настоящ ZIR ZI - поне докато си смени ника.



Тема Re: Я!нови [re: Quelle]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано23.06.20 15:28



я кажи клюките тук, че не ми се белят и мелят домати





Тема Re: Я!нови [re: Quelle]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.06.20 16:13



Очевидно аз съм трол №1.
Като започна да пиша и мисълта се лее и писаното заприличва на чат.





Тема Re: Я!нови [re: Albena l]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.06.20 20:22



Ама ще ядеш, нали?





Тема Re: Я!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано23.06.20 20:54



Мен не ме мързи да ги беля, ама не ми се гледат превземки на хора които толкова и готвят


Ти що се тикаш в тема за мъже?



Тема Re: Я!нови [re: Albena l]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано24.06.20 07:59



Ти що се тикаш в тема за мъже?
Понякога ми е едно такова... мъжко...беля домати, меля, правя сосове, па седна и гледам мъжа ми как сладко яде

Те така, по мъжки

Днес съм решила да правя топеница. обаче голям недостатък, свършва от раз, та се чудя що се тикам сама да я правя, ама айде)) Еньовден е, заслужава си.

Отърках се в росата, а ти?



Тема Re:нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано24.06.20 09:25



Как се прави топеница? Никога не съм яла.




Тема Re: Я!нови [re: Vitalite]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано24.06.20 10:07




това ли е най-новата ти измислица?
аххх тази Шоколада как те е обсебила...



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано24.06.20 13:22



Топеницата e предястие, което ядохме в един хотел на Пампорово и с много зор се допрах до готвача. Не съм се заклела да не казвам рецептата, още повече, че всеки може да я модифицира. Аз я правя по различни начини, но основното е следното :
-печени червени чушки, колкото толкова.
- сурови домати, може и леко запечени (аз прав домати шмеркезе и щото съм икономична, вътрешността отива за топеницата)
- слагам печените и обелени чушки в блендера заедно с доматите. Става на каша. Добавям 1-2 варени яйца, сирене крема, понякога бяло саламурено сирене. Нямам мерки, да стане за топене. Копър, магданоз, чесън. Всичкото отново в блендера или пасатор. Това е.





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.