Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Съннови  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано22.06.20 09:01



Хора, какво преживях тази нощ... като захапах един сън и като влезнах в една драма - едвам се събудих...

Сънувам, че съм на солово пътешествие в Катманду... та наемам си стая в хотел - някъде около центъра и излизам да си купя нещо за хапване... и като се започна едно губене - не бях запомнил нито името на хотела, нито къде точно се намира, нито пък на кой етаж съм... та цяла нощ обикалям Катманду с малка сума в джоба и не мога и не мога да намеря хотела... точно видя нещо познато - е не е той и не е той... та мотах се панически доста време и се чудех какво да направя - дали да се обадя в полицията... по едно време се присламчи някакъв джебчия и усещам как се пробва да ми вземе и малкото пари ама го изгоних...

Така бях захапал този сън, че като се събудих не знаех на кой свят съм.





Тема Re: Съннови [re: osvoboden pich]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано22.06.20 09:35



Най-вероятно означава нещо. Може би, че си в екзотична ситуация, в която, ако не вземеш някакви мерки, се чувстваш изгубен.
Всички сме така с този коронавирус, ако е това.




Тема Re: Съннови [re: osvoboden pich]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано22.06.20 10:11







Тема Re: Съннови [re: osvoboden pich]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано22.06.20 13:05



Явно нощес е имало нещо..
Аз четири пъти се будих в съня си и като наистина се събудих нямах идея къде съм..но тялото ми беше яко вдървено..все едно досега е било кухо, не можех да помръдна..та бавно..бавноо се раздвижих.
Но другото гадно е, което е необяснимо, как заспивам на мига, все едно някой ме удря с нещо и до там...и тогава се събуждам в сънищата. Абе тегаво нещо си е...


А иначе губенето ти..си е било живо шматкане насън..

пп а едното ми събуждане беше..че се будя в тъмното..а искам светлина, не мога да посегна към нощната лампа, защото тялото ми е вдървено, ръката не ме слуша. Опитах с другата, пак не става. Хванах и двете да ги насоча към ключето, пак не става..и тогава лампата светна сама, а в главата ми глас, пожелай си и то само ще стане..стреснах се и се събудих, другаде..ама пак в съня..
абе шантава работа...: )))



Тема Re: Съннови [re: osvoboden pich]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано22.06.20 13:19



А като се събудим, накъде?!
Път и посока?



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Съннови [re: Luchezara]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано22.06.20 15:50



В екзотична ситуация реално - нося всичките си пари и паспорт в мен... никога не ги оставям в хотелска стая... Веднага след настаняване взимам карта от рецепцията, където упоменато разположението на хотела.
После си бия шута навън и където ми видят очите. На сън обаче така не се случва





Тема Re: Съннови [re: snowprincess]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано22.06.20 15:51



Благодаря. Сънищата са свързани предимно с пътешествия, губене, понякога намиране и така... та ще потърся.





Тема Re: Съннови [re: ShokoLada]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано22.06.20 15:53



Да бе - и аз бях като парализиран... трябваха ми около 30 сек. за да дойда на себе си и осъзная къде съм и какво става. Голямо облекчение е когато се събудиш. Здраво се бях закачил за този сън и трудно влезнах в реалността.





Тема Re: Съннови [re: osvoboden pich]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано22.06.20 15:48



Утре да разкажеш в кой свят си се събудил в съня си

Така ще проследим посоката на пътешествието ти.



Тема Re: Съннови [re: Baldrian]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано22.06.20 15:54



Посоката е обичайна - монотонна работа-вкъщи - ама така си ми харесва. От дъжд на вятър пътешествие - дали навън, дали у нас... лятото море и така. За никъде не съм се запътил, затова не търся посока - тя ме намира






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.