Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:05 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Covid-19нови [re: osvoboden pich]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано22.06.20 20:56



И аз съм я виждала на две клубни срещи преди шест години. Темите й за разговор бяха свързани с обсъждането на клубни персони. Особено я интересуваше Саксън жена ли е, или мъж.



Тема Re: Covid-19нови [re: ShokoLada]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано22.06.20 20:59



Не, мила. Аз не разнасям Шоколада каква е. Шоколада от години ми обяснява аз каква съм и иска да й разяснявам неща за природата на реалността, които и децата знаят.

Крайно време е да си сложиш намордника. Все пак - садо-мазото е твоето амплоа.



Тема Re: Covid-19нови [re: osvoboden pich]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано22.06.20 21:02



Правилно.

Шокото го "познам" виртуарно от много години - неприятен типаж за общуване - мое мнение. Виждала съм го два пъти на живо да повторя. Знам що за облик има.

Колкото по-малко хора вземат отношение в "спора", толкова по-скоро ще си сложи намордника кафявата.



Тема Re: Covid-19нови [re: Vitalite]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано22.06.20 20:57



Ти си един ограничен, невеж, тесногръд и необразован човек. Но от агент на недвижими имот друго не се и очаква - завършен десети клас може би - без интереси. Тъжно ми е за теб. Обречена си на страдание.
Коментираме ги щото си тъпа кратуна. Елементарна до мозъка на костите си.

Тъй като не разбираш от добро отношение и нямаш елементарта култура на общуване - от тоя миг ще те подритвам всеки път, когато реша - нали Буда проповядвал любов към себе си, а Христос - друго. Ще ти дам това, на което си научена.

Та имаш избор - да станеш човек, пък доколко можеш да бъдеш жена - ще го мислим по-късно
Преди да ми ръсиш тъпотии кой с какво щял да се гордее - ОБРАЗОВАЙ, се дебил такъв.
Бедна, жалка женица, търчаща за какво е да е внимание си ти. Не първите седем - ми първите 28 години ти липсват.
За съжаление - няма нищо за разгадаване у теб.
Ти си прочетена от целия дир като истерично, неграмотно и невежо създание.
За жалост, индивиди като теб разбират само от един език и от един начин на общуване - този на който са те научили у дома. Тъжно ми е за теб. Но ще си получаваш удоволствието от общуването така както си го познаваш и обичаш, агентке на недвижими имоти.




Тема Re: Covid-19нови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано22.06.20 21:12



Добре, разбирам, аз само предложих.



Тема Re: Covid-19нови [re: vida1929]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано22.06.20 21:16



Абе вие имате много извратено мислене за философията.

Има манипулация и манипулация.

Шоколада от семейната си среда е усвоила най-вредната разновидност на манипулагивното поведение. Но е толкоз ограничена, че не желае да се освободи от него. Това не означава, че трябва аз да я търпя.

Освен това - философите ги интересува истината. Какво мислиш за манипулираната истина?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.