Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:52 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Конови  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано10.06.20 10:05



си прайте тука ве? Психясвате ли?



Аз изживявам драма. Върнах си сандалите, дето си ги бях поръчала по интернет и сега трябва да си търся други. Ако някой мисли, че е проста работа, начи нищо не разбира от сандали и от жени.

Освен туй ме мързи да бачкам вече, бачкам кат луда и ми писнА. Лошото й, че не знам кво друго да правя



Тема Re: Конови [re: Quelle]  
Автор Glastar (отвратяга )
Публикувано10.06.20 11:08



Слагам три врати в баня. Тва по телефона. Тия за керемидите не идват. Ся мисля циклон за комина. Ама ще го местя някой ден, комина тва. На север, че на юг искам фото, онва дето кацат фотоните в него.



Тема Re: Конови [re: Glastar]  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано10.06.20 11:18



Туй са некви мъШки драми, от които не отбирам

. Кат та слушам (чета) обаче, ти си ена полезна домашна придобивка



Тема Re: Конови [re: Quelle]  
Автор Glastar (отвратяга )
Публикувано10.06.20 11:42



Не влаят. Вратите не влаят. Майстора на вратите се обажда на фирмата, те на мене, аз на майстора на плочките. Викам на шефа, ти ся усещаш ли се, че сега четири човека си говорим, кво бил казал другия, кой кво чул, и евентуално кой е виновния, а винаги плаща само един.



Тема Re: Конови [re: Quelle]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано10.06.20 13:05



Личи ти, че си в драма.
Пак си вършала в пенсърския.



Пък аз не разбирам от жини, дето си купуват обувки от нетя.
Само веднъж го пробвах това, и то, щото се оказа, че този е-магазин вече не поддържа клон в нормален магазин в наше село, та да меря. И естествено, си върнах сандалите. Оттогава пазаруването ми пак е проста работа - ако избера нещо в магазина купувам, ако не избера, обикалям, докат избера или мрънкам, че нямам парцалки и обувки.



Тема Re: Конови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.06.20 13:47



Аз пък връщам едни шалчета, които ги рекламират като "пашмина", пък се оказаха 25% найлон, 25% памук и още нек'ф боклук. Връщам и скутерчето, понеже досега за 200 км ме изостави 2 пъти на улицата. Драмата ми е, че хем го искам този скутер, хем той не иска да ме вози.





Тема Re: Конови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.06.20 15:25



Колко кубика е тоя скутер?



Тема Re: Конови [re: Glastar]  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано10.06.20 16:36



Ка не влаят вратите, бря?!

Бах тез врати! Я ли да те учим, кат земеш един флекс, па режеш докат влезнат



Тема Re: Конови [re: alisalisa]  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано10.06.20 16:45



Пак си вършала в пенсърския.

А, вършала съм, другия път влязам с калашник, да си знаят!



Кларкс бря, нямат магазини в Брюкселя. Обаче бързо стана връщанката. Имат и половинки размери, 37,5, туй ше си поръчам ся.



Тема Re: Конови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано10.06.20 16:46



Кат та чета, баят си попазарувал и ти тия дни. Кой плаща?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.