Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:49 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Аз имам еди технически въпроснови  
Автор Raffaa (член)
Публикувано07.04.20 20:36



Хич не ми е идвало на главата да го умувам това пък баш.
Въпросът е следният: Изграден е предавател за мобилна връзка през 2008 на покрива на едно блокче за бтк /тогава кой знае кои са били, да кажем виваком/. Всички разрешения си има.
Хубу, ама сега изведнъж всички съседи се притесниха, че тоя предавател бил клетка /ква е разликата между предавател и клетка?/ и тая клетка била 5г и сички сме с некролога у джоба още от 2008. Дайте някакво техническо обяснение за нещата като за лаици, че съвсем ше я закъсаме.

Редактирано от Raffaa на 07.04.20 21:26.



Тема Re: Аз имам еди технически въпроснови [re: Raffaa]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано07.04.20 23:03



Клетка се нарича приемо-предавател за мобилни връзки от типа GSM, заедно с площта, която покрива тази негова връзка.
Когато се разхождаш из големите градове, минаваш от една клетка в друга и покрай доста такива приемо-предаватели.
Всеки един от тях има стандартна мощност, която не се надхвърля, понеже в противен случак конкурентният провайдер ще те съди.
Излъчването на тези приемо-предаватели е в същия честотен обхват, в който работи и мобилния ти телефон, който долепваш до ухото си по няколко пъти на ден. Който го е страх от електромагнитните полета на мобилните връзки, да не ползва мобилен телефон. Телефонът разбира се има много по-малка мощност от тази на приемо-предавателя на покрива, но затова е много по-близко до жизнено важния орган, наречен мозък (е, за някои може и да не е жизнено важен). А мощността на електромагнитните полета отслабва с квадрата на разстоянието от източника.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Тема Re: Аз имам еди технически въпроснови [re: ad miral]  
Автор Raffaa (член)
Публикувано08.04.20 06:11



Eeee, мерси много.



Тема Re: Аз имам еди технически въпроснови [re: Raffaa]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано08.04.20 10:38



5G-то е от скоро, сиреч нема начин да е съществувало през 2008-ма, но затова пък заема централно място в теорията за световния заговор, то е част от начина, по който щели тотално да ни заробят и естествено, то е причината за пандемията, като реално няма никакъв вирус, ами за пръв пуснали 5 ге-то в Ухан в края на миналата година, а после в Италия, Испания и т.н. и сега, докато сме затворени, навсякъде по света кипи усилено играждане на 5Г антени с цел да ни дозагробят окончателно ...

ся, доколкото може да се вярва на официалните източници, 5Г-то работи на радиовълни, които не са с нищо по-различни от досега съществуващите и не са достатъчно високоенергетични, та да могат да причинят преки поражения на тялото, но според вярващите в световния заговор, 5Г-то било коренно различно от предишните Ге-та, 1,2,3 и 4 и директно трепело клетките в огрганизма и им пречело да усвояват кислорода и затва хората се задушавали на поразия и затва сега навсякъде строели болници и морги да усвоят притока на поразените от 5Г излъчвателите

демек, дорде "клетката" ви е 4Г - всичко ви е наред, обаче ако некой ден недайсибоже стане 5Г, всички тръгвайте под строй бавно (за да не всеете паника) към гробището направо да ви копаят, та да не задръствате болниците и моргите



Тема Re: Аз имам еди технически въпроснови [re: DarkSide]  
Автор expat ()
Публикувано08.04.20 11:18



В отговор на:

всички тръгвайте под строй бавно (за да не всеете паника) към гробището направо да ви копаят, та да не задръствате болниците и моргите




що да не е към крематориума (или някой ТЕЦ на Ковачки) и после да се разпръсне праха като добавка за подхранване на почвата?



Тема Re: Аз имам еди технически въпроснови [re: DarkSide]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано08.04.20 11:20



Ако го пипнеш още тук-там – става за сценарий.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Аз имам еди технически въпроснови [re: expat]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано08.04.20 11:38



щот прахът ще излъчва 5Г още минимум 25 000 000 години, а пък земята екранира излъчването - за тва се прави заземяване





Тема Re: Аз имам еди технически въпроснови [re: ad miral]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано08.04.20 11:46



не мога, щот ще е плагиат - има си хора с тва се занимават да пишат от 30 години - как ЦРУ още от 90-те прави опити да имплантира микрочип на всеки човек на земята, а сега с нанотехнологията ще ни ги имплантират с ваксината против вируса, която се разработва от фондацията на бил гейтс и която ще бъде задължителна, и ще ги контролират с 5Г то от спътниците на илон мъск, който на всичкото отгоре ще ни накара всички да караме автономни електрически коли, които ще отиват само където биг брадър им каже, и всички ще сме само на държавни подаяния, щото сичкото независим бизнес в момента му удрят балтията и сички ставаме безработни и чакаме на държавата да ни храни, а пък тя ще го прави със синтетични храни, в които ще има още наночипове, чрез които ще ни контролират мисленето чрез изкуствения интелект и така, до края на света ...





Тема Re: Аз имам еди технически въпроснови [re: DarkSide]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано08.04.20 11:48



за тва се прави заземяване
Най-малко с 4 квадратни милиметра кабел, иначе не хваща дикиш.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Аз имам еди технически въпроснови [re: DarkSide]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано08.04.20 11:54



има си хора с тва се занимават да пишат от 30 години - как ЦРУ още от 90-те прави опити да...

Аха!




_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.