Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема E тия двамата ми скриха шапката  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.04.20 11:03



Сцепиха се от работа ама какво направиха само:



Насладете се



Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: osvoboden pich]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано04.04.20 12:02



Благодаря. Големи майстори са. По едно време много гледахме с децата подобни клипчета.





Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: Trickyy]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.04.20 12:22



Природата им дава всичко необходимо: храна, строителен материал и покрив над главата. На такова място пари не ти трябват за да живееш добре.





Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: osvoboden pich]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано04.04.20 12:49



С една дума ще кажа - уникално.
Това може да го направи само един китаец





Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: osvoboden pich]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано04.04.20 13:31




ооо тези клипчета са невероятни, гледала съм как се прави басейн..една къща..и още такива..ама те потвърждават максимата, човек иска ли-може..



Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: osvoboden pich]  
Автор Raffaa (член)
Публикувано04.04.20 14:10



Браво на момчетата.
Не е много ясно и не се вижда добре, ама с тоя наклон на бамбуките как подкачиха водата от реката не разбрах.



Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: dama spatia]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.04.20 14:07



Тези ентусиасти ми се струва, че по-скоро са или камбоджанци или виетнамци... някакви от този край май.





Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: ShokoLada]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.04.20 14:14



Абе голяма работа са. Тук природата обаче май не е толкова благодатна. В такава къща през зимата ще умреш от студ





Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: Raffaa]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.04.20 14:15



Идея си нямам, но някак успяха - сигурно някак са ги вкопали.





Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: osvoboden pich]  
Автор Raffaa (член)
Публикувано04.04.20 14:21



Изглеждаха като окачени на дърветата.



Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано04.04.20 15:28



Така е Шоки, а не иска ли, намира оправдание :)))))



Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: osvoboden pich]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано04.04.20 15:30



Да речем, големи умове :)))



Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: osvoboden pich]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано04.04.20 16:17



Е те едва ли имат зима, по-скоро май дъждовете са проблем.

Въпросът е, че имат фантазия и го правят.



Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: osvoboden pich]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.04.20 16:17



Те не живеят по този начин, това е само хоби, което са превърнали в източник на пари от ютюб. Храната и покрива над главата не им ги дава баш природата, или поне не тази, която обитават във филмчетата. Иначе аз съм фен на примитив технолоджи гай от Австралия, тук можеш да видиш как прави грънци:







Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано04.04.20 16:18



Виж как с теб, само с половин дума се разбираме..





Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.04.20 16:22



Това е джунгла там - има изобилие на храна и материали. Климатът е топъл и дори да заработват от тубата - халал да са им дето се вика. Сега ще изгледам и твоя клип





Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.04.20 16:26



Едно време и у нас по подобна система се е правил кирпич - само че са ползвали предварително изработени дървени форми.





Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: osvoboden pich]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.04.20 16:39



Виж му и останалите филмчета, този е легенда. Ако не се лъжа, беше един от първите ютуб канали посветени на това хоби и останалите май взаимстват от неговия стил. Иначе пичът живее като съвременен човек и даже е висшист.

Аз като кучкар препоръчвам и този пичага, който тук се опита да си направи нещо като иглу, много е забавен с кучетата:







Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: osvoboden pich]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано04.04.20 17:50



уникати!



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано04.04.20 17:53



Даааа





Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.04.20 18:39



Иглу съм гледал Беър Грилс как прави - обяснява го много просто ама ако тръгна да правя - ще си умра от студ на открито





Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: Baldrian]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.04.20 18:40







Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: osvoboden pich]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано04.04.20 18:41




ее има неща които можем само да гледаме и да се възхищаваме..всеки човек умее нещо повече от другите..



Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: ShokoLada]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.04.20 18:42



Така е - що Беър не дойде да врътне един предпечат да речем





Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: ShokoLada]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.04.20 18:43



В момента се кефя на това:



През май беше планирано да ходим да обикаляме замъците на Лоара, като преди това се отбием малко през Алпите ама отече заради короната.



Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: osvoboden pich]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано04.04.20 18:49




щото не можеее...
знаеш ли колко пъти съм се чудила на неговите филми, до каква степен е истина и до каква нагласено. Реално той не е сам има поне оператор, а не ми се вярва да няма и връзка с други хора, и ако наистина е сам човек някъде в пустошта, така ли би постъпил..



Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: ShokoLada]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.04.20 18:47



Ами екипът му често го карал да яде разни гадости за радост на зрителите и майтап за екипа. Със сигурност са проучвали района обстойно преди да правят предаване там. Иначе много е корав, докато се обучава във САС си чупи гръбнака при скок с парашут ама хъсът за живот го вади от това състояние и не се е спирал щото му харесва да прави това, което прави.



Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: osvoboden pich]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано04.04.20 18:58



Прекрасно е!
А ако не май, ще отидеш септември или догодина, след като искаш, има ли какво да те спре..: )



Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: osvoboden pich]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано04.04.20 19:00



Ооо аз му се възхищавам, дори и нагласено, всичките тези неща той ги прави в ефир, но мисълта ми беше точно за терена, дали наистина е пуснат в пустошта сам..
но ти ми отговори..


А и то се вижда, че се забавлява и му харесва..



Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: ShokoLada]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.04.20 19:03



Сигурно след цялата патаклама ще ходим - две коли народ накрая 3-4 дни в любимия ми Париж. Цялата работа около 20 дни обикаляне.





Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: ShokoLada]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.04.20 19:04



А това е пък красивата България:





Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: osvoboden pich]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано04.04.20 19:07



Няма нищо по-хубаво от сбъднати желания.


В Париж, нямам желание да ходя, първо искам да си разгледам България, а толкова интересни неща има тук, че не знам дали ще успея да видя всичко..: )
А ако ми се отдаде случай..искам да видя Изтока..той ми е интересен, с неговата мистичност..или може би такава представа съм си изградила за него..не знам.



Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: osvoboden pich]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано04.04.20 19:15



И това е прекрасно! Ама знаеш ли, аз не съм много по филмчета, клипчета и картинки, когато отидеш някъде, самото усещане е завладяващо, начина по който те кара да се чувстваш..предполагам ме разбираш.


Била съм ученичка, в малките класове, като ходихме на Рилския манастир, още помня усещането, чувството на величие, костницата. Всеки един череп там е бил е жив човек, който е дишал, ходил по Земята, който е имал своите емоции, проблеми, цели..и т.н., а какви ли са били те?



Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: ShokoLada]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.04.20 19:26



България съм я обикалял много и има още много райони дето някой ден ако е рекъл оня горе ще ги обиколя. Чувал съм, че хаотичен, прашен, мизерен, смрадлив, многолик, мистичен и някак по своему - привлекателен с целия този хаос. Непал ми потвърди тези неща. Иначе природата си е красива и различна навсякъде.





Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: ShokoLada]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.04.20 19:27



Аз пък не спирам да пътувам и по интернет. С удоволствие чета и гледам пътеписи от различни места - повече от които просто няма да посетя щото не ща, други пък искам ама едва ли ще е в този живот. Примерно гледам често за Индия, където със сигурност никога няма да отида.





Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: osvoboden pich]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано04.04.20 20:22



Ти гледа ли как полицаите в Индия наказват нарушителите, тези, които не спазват карантината?





Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: dama spatia]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.04.20 20:24



Много ясно... лицеви опори, задвратници, клякане и ставане и т.н. Направо ги поцепват





Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: osvoboden pich]  
Автор Glastar (отвратяга )
Публикувано04.04.20 20:42



Аз копая много. Направил съм си 40 метра самосвална теснолинейка за половин кубик пръст. Тарикатска е, дъното е от две половини и се отваря. Отделно копая надолу. На времето, всеки божи ден по 267 метра, през 25 метра, шахматно, хиляди декари.
Кво нещо е мъжът Санчо, би казал рицарят на печалният образ. Не мож да ебе и польвинь час, но видиш ли може да копае на забоя руда 8 часа, да пие 14 часа, да играе белот 6 часа, и да псува жена си 2 часа, а после тъщата.... балдъзата, битието, късмета, и цялата част от видимата Вселена, но мерне ли циците на ритонката, и се парализира с отворена уста.





Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: osvoboden pich]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано04.04.20 21:35



Знаеш ли какво е хубавото, като нещо си пропуснал, това е, че ти предстои..


Севера ми е напълно непознат, освен Оряхово и Селановци. Югът също не познавам..
искам да отида и в Сърбия..в кафана..: )))
Благоевград, Гоце Делчев са ми пълна тъмнина..да не говорим там Боровец, Смолян, Банско..в Гърция не бих отишла, но виж Турция, европейската част ми е интересна..
та..живи и здрави само..и алфини да ме слуша, щото организирани екскурзии не искам..



Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: osvoboden pich]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано04.04.20 21:39



Еее хората сме различни..аз по-скоро се изнервям така, хем там, хем не съм..ако е нещо да е..ме мога да докосна дървото, да усетя аромата, да се потопя в тълпата и за това не гледам.
Даже и клипчета не гледам, новините ги чета..


А Индия, ох, Индия..искам там, ама не в градовете им, а в храмовете..искам да видя Кали, Буда..монасите..



Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: osvoboden pich]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано04.04.20 23:16



Да

и с големите сопи



Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: dama spatia]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано05.04.20 00:28



Да де, ама индийците – ония миризливи цигани, както е гъзарско да бъдат наричани – имат активна космическа програма и с малко помощ от НАСА откриха лед на Луната, както и изпратиха автоматична междупланетна станция в орбита около Марс.



По наличието на ще познаете, че в известен смисъл ние сме много повече варвари от тях – това същото се случва и у нас, само че тук такива жертви обикновено биват изоставени да мрат в агонията си, а там има организации, на които само звъниш и случаят бива поет от истински професионалисти... Понеже в касичките на техните организации стотинки пускат хора от цял свят, а в тези на нашите – предимно нашенци.





Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано05.04.20 00:42



А, Боровец го препоръчвам, но трябва да се хване хубаво време след обилен снеговалеж за оптимално изживяване.



Опа, пардон, застанал съм пред обектива.



Банско също препоръчвам, както и Турция, но Гърция също не е за изпускане... Ако като малка си се впечатлила от Рилския манастир, скалните в Метеора (те също имат костници) направо ще те оставят без думи. В Истанбул има един остров, на който навсякъде живеят улични персийски котки без никакъв страх от хората.





Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: Glastar]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано05.04.20 01:22



но видиш ли може да копае на забоя руда 8 часа, да пие 14 часа, да играе белот 6 часа, и да псува жена си 2 часа, а после тъщата.... балдъзата, битието, късмета, и цялата част от видимата Вселена

Замислих се от чисто математическа гледна точка как излиза тази сметка в денонощието и ми светна: 14 часа пие – 8 от които комбинира с бачкане и 6 с цакане на белот – след това 2 часа псува жената, тъщата, балдъзата, късмета и цялата част от видимата Вселена... А останалите 8 часа му остават за сън!







Тема Re: E тия двамата ми скриха шапкатанови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано05.04.20 07:58



Моля те - в моите теми не пускай клипове за бездомни кучета. Молба дето се вика






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.