Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:25 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Да си покашляме на воля, но само виртуалнонови  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано14.03.20 09:28



Какво става с този свят - явно се е побъркал?!







Тема Re: Да си покашляме на воля, но само виртуалнонови [re: osvoboden pich]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано14.03.20 11:20



Кажете ми, сега в тези екстремни времена, посадени на дивана, от колко часа сутрин, е приемливо да запонем приема на дневната си дажба червено вино?





Тема Re: Да си покашляме на воля, но само виртуалнонови [re: Trickyy]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано14.03.20 11:26



Ами аз като не пия?!





Тема Re: Да си покашляме на воля, но само виртуалнонови [re: osvoboden pich]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано14.03.20 11:36



Който не пие, ще гледа и после ще разказва





Тема Re: Да си покашляме на воля, но само виртуалнонови [re: osvoboden pich]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано14.03.20 11:46



Аз не кашлям вече, снощи бях на кръчма, покрай кока колата пих Mio Mio + banana

Установих че колкото и разредена да е напитката, вкуса на бананова напитка не ми харесва. Имам още пълна 2/3 от бутилката.

След малко отивам да видя далище харесам обувки в не-онлайн магазин.

А докато пихафе се обадих в склада да видя защо не ми се обаждат да ми кажат, че покривателната капачка на вентила за куката за дърпане на колата отпред е в склада.

Оказа се че е в склада, ама не е лакирана и забравили да ми кажат тая подробност, следващата седмица ще я лакират.
(изгубила съм капачката или някой я е откраднал от паркинга, не знам. за всеки случай това се е случило без сила, защото няма щети или драскотини)



Тема Re: Да си покашляме на воля, но само виртуалнонови [re: Trickyy]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано14.03.20 11:54



Абе в момента гледам като тоя горе на картинката и не вярвам какво се случва





Тема Re: Да си покашляме на воля, но само виртуалнонови [re: osvoboden pich]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано14.03.20 14:23



Случва се това, че като започнат да умират по 200 човека на ден, а това ще се случи, на ганьо ще му угасне ехидната, всезнаеща физиономийка.

И ще е като в Италия, за да не натоварва лекарите с морални дилеми, правителството ще разпореди кой да живее: болни и стари, без шанс за оцеляване, не се лекуват.

Това е положението.

А, вие си се подсмихвайте.



Тема Re: Да си покашляме на воля, но само виртуалнонови [re: osvoboden pich]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано14.03.20 15:06



Много ми напомня за времето, когато беше купонната система.



Тема Re: Да си покашляме на воля, но само виртуалнонови [re: Trickyy]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано14.03.20 15:32



У нас ако те регистрират с COVID-19 – в Пирогов за тежките случаи и домашна карантина за леките. Нарушиш ли карантината обаче – до 5 г. затвор и до 50,000 лв глоба. От днес нарушаването на домашната карантина е криминално деяние. Не ми е ясно как би си пазарувал човек, докато е под такава форма на "домашен арест".

Освен това в магазините, в които се случва "струпване на хора" (колкото и разтегливо да е това понятие) – магазинът се затваря. Интересно като затворят даден магазин, това няма ли да доведе до струпване на хора в друг.

В местната Билла от вчера пускат само на групички по 10 души, при условие че нормалната концентрация е минимум 100 човека по всяко едно време. Локалният Т-Маркет е поел риск от затваряне и работи както обикновено, като поради политиката на Биллата, в комбинация с параноята, народът пазари сякаш няма утре и се чака по 10-15 минути на опашките пред касите, а рафтът със саламурените сирена вече е почти ометен.



Редактирано от Nuke Dukem на 14.03.20 16:19.



Тема Re: Да си покашляме на воля, но само виртуалнонови [re: Trickyy]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано14.03.20 16:58



Не го решава правителството, а лекарите. Ако трябва да се избира между пациенти на 80 и 30 години, ще изберат 30 годишния.Това при извънредни обстоятелства, иначе се борят за живота и на съвсем възрастните хора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.