Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:08 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Да си покашляме на воля, но само виртуалнонови [re: T a n y a]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано15.03.20 11:40



Единия от 2 мата СЕО е над 70г и преди 2 години се пушеше масово в офиса, но всеки в собствения си офис. Сега не пушат, май са били на лекар



Сега пуши само единия управител на другия отдел. Той е на около 50г, с диабет и в момента с бронх.пневмония. Пуши пури, не цигари.



Тема Re: Да си покашляме на воля, но само виртуалнонови [re: dama spatia]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано15.03.20 11:40



Дубре. :)



Тема Re: Да си покашляме на воля, но само виртуалнонови [re: blue jewel]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано15.03.20 11:37



Тогава имаше ограничение на стоките. Даваха, примерно по 1 хляб, пакет брашно, захар. Този период отмина, сега се надяваме и този скоро да свърши, защото и в аптеките има криза на витамини, имуностимулатори, спирт. Всичко е изкупено.



Тема Re: Да си покашляме на воля, но само виртуалнонови [re: T a n y a]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано15.03.20 11:43







Тема Re: Да си покашляме на воля, но само виртуалнонови [re: Vitalite]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано15.03.20 11:46



Току-що се връщам от Билла на Царица Йоанна. Достъпът е свободен... На групички по 5 човека. Пазарува се обичайно за неделя сутрин в извънредно положение. Снимах отдалеч, понеже имаше патрулка пред входа и се притесних, че ще ме арестуват за всяване на паника и за наказание ще искат да ме изследват за COVID-19, но ясно се вижда опашката, на която чаках около 30-40 минути:



Така че – търпение, дисциплина, човечност и хигиена... И най-вече търпение.





Тема Re: Да си покашляме на воля, но само виртуалнонови [re: Nuke Dukem]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано15.03.20 11:49



Не нося маска

Чудя се къде са изчезнали маските, до сега съм видяла само 2 човека с маски на улицата. А аз всеки ден съм в навалицата и виждам много хора.

Ето тези сребристите купих вчера. Моя приятел май не ги харесва много, но аз ги харесвам и са адски удобни. Имам 2 черни и 2 кафяви но с токчета. Това тук са равните, исках да имам и такива. И нося всичките

Тия сините се усещат като зимните ми ботуши, малко съм разочарована.
Обикновено шофирам с обувки с ток, но отпред трябва да са меки, а тези не са, все едно съм с ботушите — пак става, но трябва да мисля че не усещам през подметката.

Колело карам с всичките, най-обичам тия, които лесно се събуват, защото да мога да ги събуя в движение и да ги хвърля в кошницата отзад. Обуването на колело в движение е по-трудно.









Тема Re: Да си покашляме на воля, но само виртуалнонови [re: blue jewel]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано15.03.20 11:49



Оф, не ми напомняй... Тогава бях дечко и си спомням как се редях на опашка за едно кисело мляко с купонче. Беше доста, доста по-зле от сега.





Тема Re: Да си покашляме на воля, но само виртуалнонови [re: ShokoLada]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано15.03.20 12:01



това ми е за сефте..не помня друг такъв случай..

и за СЗО е така с всяка нова болест.
Затова, колкото по-предпазаливо, толкова по-добре.

А за бизнеса..... де да змам един-два месеца сите българе на минимална работна заплата и на минимална пенсия... Държавата в условия на социален финансов минимум.... няма да има печеливши бизнеси, ама със солидарност - сите ще оцелеят. Даже може и излишък на пари да се заформи за безплатни лекарства да речем.. да се подсигурят рисковите групи. Или друго да се предприеме...

Идеята ми е, че като има сериозен проблем, следва да се търсят и решения. И управленчески.... и индивидуални разбира се - на съпричастност.

Не знам застрахователите....
.... те може би сега са на ход - да подпомагат застрахованите от такива събития.


Редактирано от T a n y a на 15.03.20 12:34.



Тема Re: Да си покашляме на воля, но само виртуалнонови [re: Nuke Dukem]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано15.03.20 12:02



В центъра няма такова нещо. Нито опашки, нито патрулки, нито ограничено влизане.



Тема Re: Да си покашляме на воля, но само виртуалнонови [re: Deern]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано15.03.20 12:06



.... ами като има правила, не следва да има двоен стандарт
и да не важат за началника.

:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.