Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:22 20.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Сексуалната отзивчивостнови  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано19.11.19 23:41



Един друг аспект на сексуалната култура, навици, разбирането за сексуално взаимодействие...

От дете човек свиква да бъде погален, докосван, гушнат.
Минават години, може на порасналия вече било мъж или жена да му липсва дори елементарна нежност, да не говорим за пълноценен секс...
Е, доколко мъжът е способен да откликва на нечии емоционални и сексуални нужди?
Знае за тях, би могъл да помогне, ама дали...
Въпрос на какво е?

А жената?
Дори при липса на опасност от половопредавани болести, дори при наличие на влечение, флирт... Защо жената не пожелава да е по-често сексуално отзивчива?

Алекс възкликна в съседната тема, че е учудващо жена да си иска... Чух случайно история за 1 масажист на възраст, който още е в професията само и само да докосва жени, защото му липсва. И все пак се надявал да провокира взаимност...

Нежелание за откликване, съпричастност, разбиране, проява на топлота...
Полъх от последиците от сексуалната революция и хипитата, а по-късно ширналия се СПИН...
Човечеството на периоди ли е склонно към сексуална разкрепостеност и сексуална закостенялост или се стряска от сифилис и други...
Въздържание и

или похот...
Морални принципи/страх от Бога или поддаване на импулс, даване шанс на спонтанността да бъде изживяна сетивно...



Тема Re: Сексуалната отзивчивостнови [re: holi_day]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано19.11.19 23:50



Холи, кво туй нещо, да не си случайно в депресия и ти бе?







Тема Re: Сексуалната отзивчивостнови [re: Alleks]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано19.11.19 23:54



ако ме хване, на теб първо ще кажа





Тема Re: Сексуалната отзивчивостнови [re: holi_day]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано19.11.19 23:58



А жената?
Дори при липса на опасност от половопредавани болести, дори при наличие на влечение, флирт... Защо жената не пожелава да е по-често сексуално отзивчива?


Ай сиктир бе, туй верно ли го мислиш, ако е така си светица да знаиш!

Алекс възкликна в съседната тема, че е учудващо жена да си иска...

Ъхъ възкликна щот Алекс възпитан кат мъж, трябва да усеща да предвижда дамата до себе си, да съм по ясен, навярно има типаж мъже дет им е през уя за жената до себе си, демек за нейните желания и физиологични нужди, ама алекс не е от този типаж, за тва възкликна.







Тема Re: Сексуалната отзивчивостнови [re: holi_day]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано20.11.19 00:03



Пускаш еблива тема, ти, непривично. Жената трябва да е скромна, свенлива. Тя няма полов орган, да и едрее пакет отпред, да се чуди къде да го завре. Тихи, скромни, и пърхате с мигли.... Аз мразя жените. Щото не сте на висотата на половите си органи. Ний мож да ви ебем 24 часа, но къде сте вие ? чешете се ! И езведнъш Битието измисли педерасите. И питам се, , кой повече обича членът ? И мислителите, философите, къде сме ние ?



Тема Re: Сексуалната отзивчивостнови [re: Alleks]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.11.19 00:15



леле смея се с глас



и... думи нямам да ти отговоря



Тема Re: Сексуалната отзивчивостнови [re: Glastar]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.11.19 00:19



ми жените сме си скромни същества
усмивка, сведен поглед, изчервяване, че и вдигане на температура от притеснение - правилно си забелязал ти тези външни прояви на свян
привидно е така,
но питаш ли се какви вътрешни битки бушуват,
тук изскача синоптика емо чолаков /викнах го за консултант/
питам го:
- емо, как влияе времето на женската сексуалност?
той:
- как чувстваш ти времето?
аз:
- ми жадно ми е, пък влажно - изчервявам се, но на пресекулки признавам. все пак темата трябва да се разнищи.
той /готов с обобщението си се обръща към камерата/:
- уважаеми зрители, специално и ти чуй, тиртириминтиритирилинтили, при жените също има елемент, който не могат дори самите те да контролират. Пре-по-ръч-вам на драгите зрителки топли дрехи и често преобуване. Щом в самото им тяло има предателство, какво очаквате пък вие от 1 прогноза за времето?!







Тема Re: Сексуалната отзивчивостнови [re: holi_day]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано20.11.19 00:26



Е добре де, няма проблеми смей се, споко.







Тема Re: Сексуалната отзивчивостнови [re: holi_day]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано20.11.19 00:30



Усмивка, сведен поглед, изчервяване, ми жадно ми е, пък влажно - изчервявам се, но на пресекулки

Туй де, май ти не ме разбра кат казах алекс мъж.







Тема Re: Сексуалната отзивчивостнови [re: Alleks]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.11.19 00:30



полезна или вреда е сексуалната отзивчивост
това ми обясни подредено






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.