Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 05.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Нюк, Трики етцнови  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано06.03.20 03:07



темата заключена, но няма ви оставя без отговор.



Тема Трикинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано06.03.20 03:09



Извинявам се много за влючването, но този, който наричаше Безсънна, Безсъннка съм АЗ. Това беше моят начин да покажа добронамереност.

Ако, някой си е присвоил това название, Е гнусен плагиат.



Може би не си била много добронамерена щом тя самата не си спомня.
Нямам никаква претенция към това обръщение, то е като да кажеш на Калина "калинка". Но ако смяташ че има някаква творческа стойност, ходи на диспут с Киро който го ползва още през 2001 (гугъл).



Тема Нюкнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано06.03.20 03:18



1. Този Алекс се цели в топките ми още от неговия първи пост към мен, когато отказах да пия водка със съседката и той счете, че поради това аз съм "немъж".

Метафората с топките не съобразих че ще трябва ти обяснявам. Казах, най-боли да те оплюят чрез най-скъпото ти - близките. Къде най-боли да те ударят - топките. Алекс въобще не ти се пресягал към топките.

2. Нарушил съм нещо, пък ти даже не можеш да го назовеш. Единствено веднъж нарекох Безсънна "Безсънка" и ти почна да тропаш с крак, че това обръщение било запазено само за теб... А ако си спомняш, тогава не знаех, че ти я наричаш по такъв начин и че сте станали двойка, и беше чиста случайност.
...
но същественото в случая е, че след като разбрах, че са станали двойка, спрях да я наричам така, тъй като Гераско ми направи забележка


Булшит.
Първо, далеч не е веднъж, и второ, никога не съм ти казвал пряка дума, дори не съм отбелязвал в постинг че употребяваш това обръщение, никога. Единственият който въобще го е повдигал на въпрос е самата Безсънна и ти много добре разбра какво ти казва. Това близо година преди започнеш да и посвещаваш цветя символ на вагайна, да пожелаеш да я посещаваш, пък да пиете кафета, пък да се къпеш с нея. Още преди Безсънна да ти обърне внимание че я изненадва твоята употреба на обръщението, отношенията ни с нея ти се бяха изяснили, ти самият ги коментираше, холи правеше забележки, сноу също.

Това ти свойство беше причина да се включа когато започна да коментираш Алекс, свойството да си ненадежден източник на информация.

3. Виж 1. и 4.

А ти слепец ли ще го играеш?
Катката изкара шоколадовата луда, шоколадовата не остана длъжна, и ти ни в клин ни в ръкав се спусна да обясняваш на шоколада че е толкова пропаднала, та си хванала за гадже някакъв си тупан. Чак тогава тя ти споменава родителите. Е кой започва пръв с най-близките?

4. Именно, че Шоколада намеси близките ми в крамолата си с мен – т.нар. "мама и тати", които нямало да бъдат вечни. Е ли това злостна форма на злорадство или не е? Един вид – споко, и твоите родители също ще умрат... И нито един от вас не се сети да поднесе съболезнования за баба ми, не дори и един човек. Ни-кой.

Съболезнования за баба ти, искрено. Но няма връзка с това за което говорим.



Тема Re: Нюкнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано06.03.20 06:33



Това ти свойство беше причина да се включа когато започна да коментираш Алекс, свойството да си ненадежден източник на информация.

А ти имаш свойството да ми казваш какво на мен ми се е изяснило, без да ми дадеш възможността да ти кажа дали и какво аджеба ми се е изяснило, тоест ми думаш аз какво съм осъзнал, вместо да говориш само от твоята собствена гледна точка.

В отговор на:

1. Този Алекс се цели в топките ми още от неговия първи пост към мен, когато отказах да пия водка със съседката и той счете, че поради това аз съм "немъж".

Метафората с топките не съобразих че ще трябва ти обяснявам. Казах, най-боли да те оплюят чрез най-скъпото ти - близките. Къде най-боли да те ударят - топките. Алекс въобще не ти се пресягал към топките.




Аз на себе си съм близък и смятам всяко неуважително и/или обидно отношение към мен (степенувано по стобалната система) за "удар в топките" (отново степенуван по тази система), както ти се изрази, следователно загатвайки, че не съм мъж (което е максимално силен удар по моето его), той ме рита виртуално в слабините със сила 100/100. Между другото никога през живота си не съм се отнасял с неуважение към теб (съвсем обратното, ако не си забелязал).

В отговор на:

2. Нарушил съм нещо, пък ти даже не можеш да го назовеш. Единствено веднъж нарекох Безсънна "Безсънка" и ти почна да тропаш с крак, че това обръщение било запазено само за теб... А ако си спомняш, тогава не знаех, че ти я наричаш по такъв начин и че сте станали двойка, и беше чиста случайност.
...
но същественото в случая е, че след като разбрах, че са станали двойка, спрях да я наричам така, тъй като Гераско ми направи забележка.



Булшит.
Първо, далеч не е веднъж, и второ, никога не съм ти казвал пряка дума, дори не съм отбелязвал в постинг че употребяваш това обръщение, никога. Единственият който въобще го е повдигал на въпрос е самата Безсънна и ти много добре разбра какво ти казва. Това близо година преди започнеш да и посвещаваш цветя символ на вагайна, да пожелаеш да я посещаваш, пък да пиете кафета, пък да се къпеш с нея. Още преди Безсънна да ти обърне внимание че я изненадва твоята употреба на обръщението, отношенията ни с нея ти се бяха изяснили, ти самият ги коментираше, холи правеше забележки, сноу също.

Това ти свойство беше причина да се включа когато започна да коментираш Алекс, свойството да си ненадежден източник на информация.




Oтново не казваш в какво се е изразило неджентълменството ми. Отношенията ви с Безсънна на мен лично ми се изясниха онази вечер, когато ти дойде с торта в ресторанта, а то се оказа, че това не е позволено и се наложи да я хапнете извън него, предполагам (но най-вероятно греша) някъде в района на НДК. Не дори в най-сериозните си размишления и най-дълбоките дълбини на моето въображение съм вярвал, че ще напуснеш съпругата си в САЩ, за да станете двойка (макар в това да няма нищо необичайно откакто свят светува), така че не можеш да ме обвиниш, че съм пожелавал съзнателно жената на близък. Едва тогава аз се уверих, че вие наистина сте влюбени. Освен това лилавата орхидея не е символ на вагайна (отново както ти се изрази, аз го наричам "ваджичка" например), а на уважение, преданост, възхищение, възвишеност и кралско достойнство. така да се каже. Относно фантазията с къпането, сложи вината върху Алис, която тогава ползваше тази дума като евфемизъм за правене на секс.

В отговор на:

3. Виж 1. и 4.

А ти слепец ли ще го играеш?
Катката изкара шоколадовата луда, шоколадовата не остана длъжна, и ти ни в клин ни в ръкав се спусна да обясняваш на шоколада че е толкова пропаднала, та си хванала за гадже някакъв си тупан. Чак тогава тя ти споменава родителите. Е кой започва пръв с най-близките?




Доколкото разбирам, наричате "Катката" Деернчето, обаче не знам защо. Аз под такъв ник не съм я виждал да се подвизава и не знам как и къде тя е изкарала Шоколада луда. Последната каза наскоро (може би преди няколко месеца, не помня вече кога точно и няма да се ровя в миналото да търся къде), че отдавна се е отказала от тази отрова наречена психоактивни хапчета, за което печели моето уважение и най-сърдечно. Впрочем тук съм сгрешил и коригирам това, което съм написал до "3. Виж т.1.", тъй като другото е излишно.

В отговор на:

4. Именно, че Шоколада намеси близките ми в крамолата си с мен – т.нар. "мама и тати", които нямало да бъдат вечни. Е ли това злостна форма на злорадство или не е? Един вид – споко, и твоите родители също ще умрат... И нито един от вас не се сети да поднесе съболезнования за баба ми, не дори и един човек. Ни-кой.

Съболезнования за баба ти, искрено. Но няма връзка с това за което говорим.




Благодаря ти за искрените съболезнования относно кончината на баба ми, ти си великодушен човек. Тя не заслужаваше да си отиде толкова скоро и по такъв начин.







Тема Re: Нюкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано06.03.20 09:36



Нека това е тема за отговори, от заключената.
Нюк, молба, би ли спестил подробностите, с какво си облечен, къде отиваш, какво правиш и т.н., повярвай това не ме интересува.
Не го приемай като заяждане или като желание за нараняване или..каквото и да е..а като истина, просто наистина не ме интересува. Покажи ми гледните си точки по теми, а не подробности за себе си.



Тема Re: Нюк [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано06.03.20 12:49



Пишем в публичен форум и не може да очакваш, че отвръщайки ти на мнение, пиша само и единствено на теб. Аз кореспондирам с вас, а не с твоя милост единствено. Забележката щеше да е уместна, ако ти бях написал тези подробности на лична бележка или на четири очи (в случай че общувахме наживо), но понеже си дама, а дамите са с предимство, ще се съобразя с теб и повечя няма да казвам с какво съм облечен, къде отивам и какво правя... Докато не се възползвам отново от това свое право, стига написаното да не е вулгарно, неприлично и нецензурно.

Ето например сега приключих с мъкненето и даже шофьорът ни благодари, че сме свършили работата бързо, след което му пожелах приятен ден и се разделихме с "чао".

Нима има нещо лошо, че съм бил облечен така и отишъл до някаква (всъщност доста луксозна и приятна за работа в) офисна сграда?

Много те моля да запазим учтивия тон и симбиотичното отношение. Уважавам и теб, и Алекс, и неслучайно преди около година му казах, че какъвто и да е той, най-малкото има дете (и дори внуче, както сега знам), което е saving grace за него.

Още веднъж, съжалявам, че отговорих на злото със зло и на лошата дума с лоша, и твърдо заставам зад думите си отпреди поне една година, че с него бих се напил, отколкото сбил -- като имаш предвид, че аз се напивам от 2 бири и на 4 ставам пиян, а от една само се омайвам -- защото ценя не само неговата гледна точка, но и твоята, иначе нямаше да ви чета и отговарям... Пак добре, че не си говорим на к*ре.

И продължавам да твърдя, че въпреки лексиката (и някои други подробности, които повече не искам да коментирам), Алекс има достолепен вид, въпреки че той все още не е казал една-единствена добра дума за мен.

Не че съдя за книгата по корицата, но което е вярно си е вярно, човекът се бори мъжки за благото на собственото си семейство и по един или друг начин успява да го постигне (как точно не бих искал да коментирам, а и не знам, пък и както ти се би изразила, не ми влиза в работата, а то не че имам такава).

Покажи ми гледните си точки по теми, а не подробности за себе си.


Гледната ми точка е, че в неделя рано сутрин трябва да отида до местния цветарски магазин за една яркочервена роза и един тъмночервен карамфил, а не знам колко пари ще ми трябват за това и дали ще имат.





Тема Re: Нюкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Albena I (оф..)
Публикувано06.03.20 12:54



ако някой ми подари роза или карамфил, ша го гръмна





Тема Re: Нюкнови [re: Albena I]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано06.03.20 13:08



Е, ако "някой" ти подари роза, може и да го гръмнеш, но ако твоят любим го направи... Защо, ти какви цветя обичаш да получаваш – или викаш, че трябва и гащи?







Тема Re: Нюкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Albena I (оф..)
Публикувано06.03.20 13:11



Моят любим няма да ми подари цветя, щото знае, че ще го гръмна


Никакви цветя не обичам!
Чорапи съм си поръчала сега ... за жартиери



Тема Re: Нюкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано06.03.20 13:25



и симбиотичното отношение.
Я пак?*
Ще пробвам пак, моля, постовете си адресирани до мен, да не ми пишеш подробности за теб, не ме интересуват. Свободен си да го правиш към всеки друг.

* Симбиоза (от гръцки: symbiosis съвместно живеене на два или повече организма) е взаимоотношение на определено равнище между два организма, от което те могат да имат едностранна или взаимна полза.



пп и продължаваш да набъркваш Алекс.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.