Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Искам Бан!нови  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано03.03.20 21:48



Дарки, моля те вземи мерки. Нюк непрекъснато се рови в личният живот на потребител, който дори го няма тук. Да не говорим, че обсъжда и моят живот обижда напоразия..ето от къде започна всичко, а даже не съм го и закачила..
основание за бан:

Да де, ама тя е красива, живее с мъжа си в къща в Германия и бачка за една торба пари, а ти си разведена в мръсната София и се подмокряш от селски лумпени на стари години.
и още..
Именно, да, точно това е отношението – сменяш жената с Шоколада и малкия злобар със селтака имбецил,
Ай сиктир ебаси, аз няма цял живот да им цепя басмата. Фък офф и да мрат в кофите.
Клетвите и злостта ги бълвате ти и твоят малоумен психар, който преди теб е преследвал някаква жена от Лондон, аз просто ви ги отразявам с лихвата.
преследването на жена от Лондон идва от Гъркинята, в друг клуб..т.е. това са твърдения на Гъркинята..
има и още неща...прочети ги.
Искам и моля да вземеш становище по въпроса, но повече с ник Нюк не искам да си имам работа, а той продължава да сипе интриги..ето и последната...

Тема за похвали и оплаквания [re: ShokoLada] Отговор на мнението
Автор Nuke Dukem (very good)

Публикувано 03.03.20 21:35


Задавам ти два ясни и конкретни въпроса:

1. Алекс навестявал ли е адреса на жената от Лондон, за да я "пази"?

2. Тази жена "пикла" ли е?

Тайните на египетските пирамиди

пп Алекс го няма тук.



Тема Re: Искам Бан!нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано03.03.20 22:02



ето от къде започна всичко, а даже не съм го и закачила

Не, приятелко... Всичко започна от един твой постинг, чието съдържание беше "Тъпак!", но той вече не фигурира, тъй като темата, в която беше, е изтрита – или фигурира някъде там, в миналото, но си започнала да използваш нов ID в клубовете. Както и с многобройните постинги на твоя приятел от поне 2 години насам, в които се опитва да ме емаскулира.

Изглежда, че си готова от 9 кладенеца вода да донесеш, но не и да напишеш истината. Относно това, че "даже не си ме закачила" – ти мен ме закачаш още от времената, когато пишехме в Споделено. Доколкото успях да разбера от други хора, причината е, че съм ти коментирал грима от онази клубна среща, в която бяхме само аз, ти, Безсънна, Гераско и Филип (лека му пръст) с жена му.

ПП:

преследването на жена от Лондон идва от Гъркинята, в друг клуб..т.е. това са твърдения на Гъркинята...

Това са твърдения на жената, която ти нарече "пикла" – на чийто реален адрес е висял, за да я "пази".

PPS: И как стана така, че за може би 3 години вече, откакто си пишем, нито ти, нито Алекс сте казали една-единствена добра дума за мен...



Редактирано от Nuke Dukem на 03.03.20 22:32.



Тема Re: Искам Бан!нови [re: ShokoLada]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано03.03.20 22:16



И още..
Ето, сега майка ми и баща ми... Яд те е, че твоите вече са дементни или са си отишли? Твоят капацитет доколко стига – да дундуркаш безполезния лентяй, от който навремето си родила, 'щото ако не е бил той, е щяло да останеш бездетна, така ли
баща ми почина преди 3 години...

пп и това за грима е пълна измислица, защото всеки който ме познава, знае че аз имам холестеролни плаки по очите, които съм приела, не искам да махам и ми е ясно, че ще се обсъждат.
Та грима..трети хора..дрън дрън..няма нищ ообщо.



Тема Re: Искам Бан!нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано03.03.20 22:21



А на мен баба ми почина преди по-малко от 2 месеца и точно докато бях в траур, твоят приятел ме нарече "чикиджия".

Относно грима – може да не съм видял добре, тъй като беше твърде тъмно в ресторанта, но ми направи впечатление на гримирана жена и аз ти направих комплимент, а ти отвърна сякаш те обиждам.





Тема Re: Искам Бан!нови [re: ShokoLada]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано04.03.20 01:26




Дарк, бан за Шоколада!
Или поне 1 студен душ.
Истерия и чудо.



Тема Re: Искам Бан!нови [re: ShokoLada]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано04.03.20 01:43




Бан и за holi_day.
Като по-по- и най-виновна.



Тема Re: Искам Бан!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано04.03.20 05:28



Всичко започна от един твой постинг, чието съдържание беше "Тъпак!"

За двайс години мотане в интернет не бях разбрал че няма по долна, курвенска, варварска обида от това да ти насерат нещо свидно - дете, жена, любима, майка, вяра. Установих го тук, в дира. Бил съм по много земи, никъде не са си го позволявали, или ако са, то са били елиминирани. Незабавно. Тук, в дира, установих и че съм злопаметен.

Ти, драги, си позволяваш да подритваш нещо скъпо за друг, с цел да го уязвиш. Били те нарекли тъпак, че мен шоколада ме е наричала сума пъти така, атаката е срещу мен и това е ОК. Но да атакуват по фланга, че аз съм такова гомно, та съжаляват децата ми, любимата ми, майка ми задето са орисани да ме търпят - от това по-отвратително не съм срещал. А най-гадовете дори щи отнемат правото да ги защитиш, щото какъв си ти да говориш от тяхно име.

Докато на теб ти викат тъпак, имаш честна битка, ударите са над пояса.



Тема Re: Искам Бан!нови [re: ShokoLada]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.03.20 06:25



Не знам кой е виновен и за какво, тъй като не обичам да се навирам в разправиите на другите, гадно ми е дори да чета и да търся кой крив, кой прав.

Но за едно нещо съм съгласен...

Не е редно да се намесват, хора, които не са тук и не е редно да се намесват близки, роднини и приятели.

Толкова от мен по тази тема. Ще спра да пиша тук, докато не утихне щото не го намирам за кеф.



Тема Re: Искам Бан!нови [re: holi_day]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано04.03.20 08:03



Дрогирана ли си?



Тема Re: Искам Бан!нови [re: ShokoLada]  
Автор jumbles ()
Публикувано04.03.20 08:21



истината е, че ти преследваш това хлапе в клуб след клуб
нападаш го и го агресираш непрестанно, между другото поведение, което не веднъж си прилагала не с един клубар
нали знаеш, че на всяко действие има равно противодействие ... закон който не можеш да прескочиш, та носи си отговорността с чест

апропо, повтарящите се ситуации винаги крият някакво послание, по-разумно е да го потърсиш вместо да хленцаш тук

държа да уточня, думите ми нямат за цел да те уязвят




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.