Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:18 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пътят към състраданиетонови [re: ShokoLada]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.03.20 09:41



Виж как гледат философите на промяната: тя се случва в реалността и възприятието. Но във външния свят е постянна и непрекъсната, докато във вътрешния е непостоянна и прекъсната.
Това, че някой теб се опитвал да те променя и моделира си е само твоя интерпретация. Или най-вероятно си общуваш с хора, с които водите някаква взаимна борба за надмощие - предполагам е свързано и с напрежението в работата ти.
Това, което аз виждам е - не си неандерталка, но силно си се вкопчила в някаква представа за себе си и не искаш да допуснеш, че си много по-чудесно човешко същество от това, което сама възприемаш като себе си. От там и всичките ти защитни механизми.



Тема Re: Пътят към състраданиетонови [re: Vitalite]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано07.03.20 09:59




Добре си схванала защитните механизми, но ти е ясно, че те идват от някъде. Досега сама съм се справяла с всичко и ако нямах защитни механизми, досега и мен да ме няма.
Но към много хора, нямам такива....времето при мен е огромен фактор, това което устои на времето..е истинско. Хората които имам за приятели са повече от 10-15 години.
Телец си, знаеш колко трудно допускаме наистина някой до себе си, но допуснем ли го..абе и това знаеш.
Точно в момента не искам никого, а само старото и познатото, предполагам и това ще разбереш.
А иначе добре разбирам за какво ми говориш, знам го, осъзнала съм го, но това е моят начин за защита...поне за сега..утре* може да е друго.

* утре е образно казано за бъдещето..



Тема Re: Пътят към състраданиетонови [re: ShokoLada]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.03.20 10:15



Е, аз имам две луни във водолей - това ме прави един по-различен телец. Очарова ме новото и непознатото. Освен това имам дарбата да ги откривам в "старото и познатото".



Тема Re: Пътят към състраданиетонови [re: Vitalite]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано07.03.20 10:21



И за това съм съгласна..най-хубавото ново е в "старото и познатото"
А аз съм три пъти земно, само асцендента не съм много убедена, че е козирог, но луна в дева и ако асецендента е козирог почти три пъти рогато..23 април, близо до овен, телец съм и козирог..
лилит-а ми е в скорпион.



Тема Re: Пътят към състраданиетонови [re: ShokoLada]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.03.20 11:12



Астрологията не ми е хоби отдавна.



Тема Re: Пътят към състраданиетонови [re: Vitalite]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано07.03.20 21:09



не рискувай!
не е препоръчително.





Тема Re: Пътят към състраданиетонови [re: holi_day]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано08.03.20 08:52



А, мога да го играя Звяра, но айде - ще бъда Bella





Тема Re: Пътят към състраданиетонови [re: Vitalite]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано08.03.20 19:44



Много правилно! Ако човек, дори на пръв поглед лицемерно, но без да търси облага, започне да прави добри дела, след време, ако е последователен ще придобие Божествената доброта, която извира абсолютно искрено от сърцето. Само че, трябва да има и твърда основа на която да стъпи в определени моменти да разграничи кое е добро и кое лошо.



Тема Re: Пътят към състраданиетонови [re: Vitalite]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано09.03.20 20:46



Ззззззверкинята и Красавицата
няма такава приказка!



Тема Re: Пътят към състраданиетонови [re: holi_day]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано09.03.20 21:04



Абе има сборник приказки "През очите на любовта" - до края на всяка приказка не е ясно кой звяр, коя красавица :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.