Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пътят към състраданиетонови [re: Trickyy]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.03.20 13:18



По начало ако умра, на никой няма да му пука за мен. Отивам до офиса със скутерчето да си взема трудовата книжка, както и да си предложа услугите, нали съм курва... Ако това ми е последният постинг, значи някъде по пътя са ме сгазили като улично куче.





Тема Re: Пътят към състраданиетонови [re: Nuke Dukem]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано04.03.20 13:25



Внимавай по пътищата със скутерчето, и си сложи щастливата усмивка



Има една много тривиална, банална приказка, но е много вярна:

Усмихни се на света и той ще ти се усмихне.

Може пък, точно днес, да ти излезе късмета.



Тема Re: Пътят към състраданиетонови [re: Trickyy]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано04.03.20 14:35



Да де - усмихни се на света и той ще ти се усмихне :D



Тема Re: Пътят към състраданиетонови [re: Trickyy]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.03.20 15:07



Благодаря ти за любезните думи. Старая се да се усмихвам на живота, но понякога, когато той ми види зъбите, си свива десницата в юмрук и се опитва да ги натроши.

За жалост, тук заваля дъжд и прецених, че е по-добре да не рискувам живота си, тъй като на мокър път гумите се хлъзгат страшно и е прекалено опасно да прекосявам цяла София с тротинетка, а и не искам да цъфна там като мокра кокошка.

Ще отида утре с метрото и служебния транспорт, пък дано дотогава този хипотетичен мой късмет не изветрее.

Тия дни изкарах толкова ужасен грип (слава богу без треска и само до възпален нос), че ми се напукаха устните и ноздрите от кихавиците и кърпичките за секнене. По-добре да не ме виждат такъв злочест. Никога не съм кихал толкова силно.

На връщане видях тътрещо се бездомно куче, чиято муцуна беше сцепена от брадва. Опитах се да го заснема и да го задържа, за да го покажа на някоя организация, която се занимава с лечение и осиновяване на подобни нещастничета, но то избяга и не можах да направя нищо за него. Тъжен съм, че такива престъпления се случват.



TLDR: Ще отида утре.





Тема Re: Пътят към състраданиетонови [re: Vitalite]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано04.03.20 15:27



Пътят дали ще го наречеш селски или царски е индивидуален..
осъзнати са ми емоциите, просто ги показвам, Човек съм, който знае, че не може да бъде харесван от всички, не е и нужно.
Напротив, така показвайки себе си във всички светлини, улеснявам другите..в преценката им.

и ми е интересно, как ме тълкуват, защото познай кой виждат..
А за пожеланието за вълшебен ден..благодаря, наистина беше успешен..



Тема Re: Пътят към състраданиетонови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.03.20 16:18



Напротив, така показвайки себе си във всички светлини

Окей, ама защо избра точно мен да виждам теб в тази светлина, с която ме обливаш от няколко години насам? Видях ти се най-лесната плячка ли? Доскуча ви Блъд, че даже му изгърмяха бушоните и спря да пише, та ви липсваше някой друг, с който да се гъбаркате?





Тема Re: Пътят към състраданиетонови [re: Vitalite]  
Автор jumbles ()
Публикувано04.03.20 17:13



изключенията ги има и винаги ги е имало, но като цяло по-вероломно нещо от човечеството разбрах, че няма
може би прекалено дълго се задържах в компанията на "не изключенията" и сега "ближа рани", но няма начин ... и това ще мине:)

извинявай ако съм те натоварила



Тема Re: Пътят към състраданиетонови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано04.03.20 18:09



Ще отида утре.
фиксирай някоя дата, щото утре-то все е на следващия ден





Тема Re: Пътят към състраданиетонови [re: Vitalite]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано04.03.20 18:11



прекрасен постинг
мъдър и човешки написан



Тема Re: Пътят към състраданиетонови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.03.20 19:19



Фискирана е за 5-ти март, лето господне две 'иляди и двайсето. Да се слави и да пребъде името на фирмата, ако ме вземат пак на техния галеон.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.