Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:13 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Искам Бан!нови [re: osvoboden pich]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано04.03.20 08:27



Всеки може да ме нарича, кой както поиска. По принцип игнорирам обидата и търся причината, за да ме нарекат така. Но..да посягат на близките ми, да кълнат, да наричат искрено споделяне на нещо "жалка картинка" и т.н., някак не мога да приема за нормално.
Не, пиши си спокойно, аз ще се махна и съжалявам за помията, ама понякога е нужно, човек да види с очите си..къде е и какви хора го заобикалят. Полезно е.





Тема Re: Искам Бан!нови [re: ShokoLada]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.03.20 08:36



И мен може всеки да ме нарича както си иска... дори не ме интересуват причините. Но ако закачат близките хора нещата придобиват рязко калибойски характер.

Спорна седмица





Тема Re: Искам Бан!нови [re: jumbles]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано04.03.20 08:57



Преди да пишеш неверни неща, проследи от къде тръгва всичко. Надявам се ще ти е полезно дори и за твоето чувство за справедливост. Има го, черно на бяло е.
Няма какво да уча..защото това което виждаш е твое. Единственото, което научих е, че просто не трябва да се доверявам така безрезервно и че не трябва да съдя за хората през моята призма...но пък..без доверие не се живее..и не трябва да се чувствам аз гадно, че давам повече, отколкото заслужават.
Това е..
Останете си със здраве.



Тема Re: Искам Бан!нови [re: osvoboden pich]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано04.03.20 08:59



Благодаря Пич!


Да, близките хора и хората, които обичаме са ни слабост...но това е нормално.
Спорна седмица и за теб!



Тема Re: Искам Бан!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано04.03.20 09:14



Когато пораснеш малко, може и да разбереш, че човек може да носи само лична отговорност, за думи, дела, мисли..
Ще разбереш, че нямаш правото да замесваш други хора, когато имаш спор с един.
И най-вече ще разбереш, че всяка обида не е с цел да те обиди..а с цел да се замислиш, защо те наричат така, причината?
Но може и да не пораснеш, да си останеш просто един дребен злобар, готов да замеси хиляди хора, само и само да си отмъсти..за едно "тъпак".
оправяй се, живота е твой!



Тема Re: Искам Бан!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.03.20 10:06



За двайс години мотане в интернет не бях разбрал че няма по долна, курвенска, варварска обида от това да ти насерат нещо свидно - дете, жена, любима, майка, вяра.

3 въпроса към теб, да видим дали ще имаш честта да им отговориш, вместо да ги заобиколиш:

1. Значи те може да серат по мен, обаче аз не мога да сера по тях, понеже те двамата са си свидни един на друг, така ли?

2. Да съм ти насирал нещо свидно?

3. Кой пръв намеси родителите?

ПП: И още един въпрос...

4. Като серат по мен, обиждат ли долно, курвенски и варварски хората, за които съм свиден (представи си, че има и такива)?



Редактирано от Nuke Dukem на 04.03.20 10:26.



Тема Re: Искам Бан!нови [re: holi_day]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано04.03.20 12:11



Бан за Холи!



бан, бан, бан

Тая тема ма кара, да се запиша в кръжока по астрология, безпощадно и завинаги

Отделно, се оттеглям при мамите, ше са навра баш в темата за корона вируса, и ще им кихам по интернетя.

Да видим тогава, кой ял чесън, кой не ял



Тема Re: Искам Бан!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано04.03.20 13:38



Благодаря за намека че съм безчестен и заобикалям ситуациите изискващи чест, както и за дадената ми възможност да поправя това.

1. Отвръщай ако така ти дойде, но е непропорционално когато ти ударят шамар да ритнеш в топките.
2. Не помня, но помня да си нарушавал грубо неписани джентълменски правила спрямо мен. Нямам ти зъб за това, само едно наум. Не питай кога къде какво, няма да отговоря.
3. Който пръв беше ритнат в топките.
4. Наранява, особено ако е незаслужено. Но в цитираното от теб имах предвид да нараняваш човек чрез намесване на близките му в крамолата с този човек.



Тема Re: Искам Бан!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано04.03.20 14:21



За двайс години мотане в интернет не бях разбрал че няма по долна, курвенска, варварска обида от това да ти насерат нещо свидно - дете, жена, любима, майка, вяра. Установих го тук, в дира. Бил съм по много земи, никъде не са си го позволявали, или ако са, то са били елиминирани. Незабавно. Тук, в дира, установих и че съм злопаметен.

Я, гледай ти, какво виждат очите ми! Не бил разбрал и го разбрал чак тук, в дира! А в 40-50 като ние се възмущавахме и си търсехме правата за същото нещо - димката- лафка-Nikitin наричаше майките на клубарки "дъртачки", а съпрузите, партньорите "тъпкачи" и прочее, и прочее обиди към близките от тоя род, понеже никой не може да преглътне подобно нещо, аз поне не мога и не се примирявам с това, тази никаквица и социопатка (за доносничеството тук дори не говоря) да се мотае между нормалните хора и клубове, ти, шоколадата, дори безсънната най-спокойно си разговаряхте с нея и не ви идваше на ум, че така я поощрявате и неглижирате подобно подло и мръсно поведение.

Когато албената постъпи така с твоята любима, по същия начин не премълчахме и реагирахме седмици наред, докато тъпата албена се извини. Тя не, че се разкая и съжали, се извини, ами защото я грозеше същото изритване и низгверване като думката-Nikitin-а и вие отново всичко забравихте и пак мило и драго взехте да си приказвате с нея, а тя дори не се спря, въпреки уж извинението.

А сега седнал да разсъждава нашият , че и акъл да дава! Че нали отстрани всичко се вижда и види се ти не щеш и не можеш да си представиш, как изглежда пък такова едно поведение от твоя страна.

Редактирано от MilaO6 на 04.03.20 14:46.



Тема Re: Искам Бан!нови [re: MilaO6]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано04.03.20 14:35



Моля моля. Не ми допада внушението, че се възмущавам от нещо което самият аз правя. Ако го виждаш така, посочи къде.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.