Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:29 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Искам Бан!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано04.03.20 16:53



Добре. Стига толкова.



Тема Re: Искам Бан!нови [re: MilaO6]  
Автор jumbles ()
Публикувано04.03.20 16:54



мила, ще те помоля да слезеш от върха на високомерният си нос и ако ти е по силите ей така човешки да си поговорим
ако ти месеци или години си подложена на психичен тормоз би ли могла да гарантираш, че няма да се препънеш и сгафиш с думи действия или дела?



Тема Re: Искам Бан!нови [re: jumbles]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано04.03.20 17:09







Тема Re: Искам Бан!нови [re: jumbles]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано04.03.20 17:10



Аз пък чакам коментара..дали не си?



Тема Re: Искам Бан!нови [re: ShokoLada]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано04.03.20 17:09



Абе, не се прави, че не разбираш! Точно джумблесата няма какво да ми я даваш за пример. То това нито знае на кой свят се намира, нито го интересува, нито пък някой друг го взема насериозно, а аз пък въобще не го и чета даже.

Както казахме - и ти тая част донякъде си я разбрала - как нас ще ни нарекат в някоя свада, не е толкова важно. То, щом сме си сложили главата в торбата и сме тръгнали да се разправяме с някакви обърканяци, трябва да сме готови на всякакви изцепки от тяхна страна. Но тук става въпрос за намесване на близки, деца, родители, съпрузи, партньори, починали близки, което надминава всякакви писани и неписани морално-етични норми.

Също, не ми говори как си била нападала димището, ако обичаш. Ти нея тъй я нападаше, че и ставаше драго, а да не ти припомням, как си гукахте точно, когато онова се беше осрало до челото. После в един момент нещо на теб ти писна, че взе да се правиш на интересна и да и разясняваш как трябва да се държи човек и че не е хубаво това, дето тя така прави



Та, и сега е същото. Писна ти в един момент от дикмето и изплака. После ти стана смешничко и реши, че ще си "над тия неща и тая пасмина" и ще излезеш от темата с "гордо вдигната глава", ма пък ти стана смешно и реши, че трябва да ми отговориш... Това си е жив водевил. Затуй не се чуди когато дикмето, димката, джимблеската и сие, продължат да си веят гащите и простащините.

Редактирано от MilaO6 на 04.03.20 17:19.



Тема Re: Искам Бан!нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.03.20 17:25



Встрани от крамолата, ако ползваш лаптопа си вкъщи вместо настолен, дръж го включен със зарядното към електрическата мрежа. Колкото по-дълго го ползваш включен в контакта, толкова по-дълго ще ти изкара батерията.





Тема Re: Искам Бан!нови [re: MilaO6]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано04.03.20 17:24



Гукахме?..: ))
Я се разберете с Джъмби, моля!
Мила, наистина нямам спомен, а след като нямам или ти ме бъркаш или аз не съм била в час.
Спомням си че ти казах, че аз по принцип не мога да обиждам..и не го правя или рядко го..на мен обидите са ми, тъпак, глупак, кретен..нещо от тоя род
но знаеш ли..оказа се че имам всички постове към мен от клуб Варна в пощата..ще разровя да видя.





Тема Re: Искам Бан!нови [re: ShokoLada]  
Автор jumbles ()
Публикувано04.03.20 17:36



аз не виждам някъде да съм казала, че ти си курва, ти къде го виждаш? ама аз даже и за поведението ти не съм казала че е курвенско ... каква грешка

Боже, сериозно ли си писала до съпорта да го изкарат това ... Боже ...



Тема Re: Искам Бан!нови [re: ShokoLada]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано04.03.20 17:37



Е че то какво зависи от нас..Има си модератори, има си админ..
Не разбирам какво ми казваш. Нали не смяташ, че може да промениш някого, можеш само да го спреш временно..докато кротне...иначе? как?



Тема Re: Искам Бан!нови [re: Albena I]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано04.03.20 17:39




не се..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.