Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Искам Бан!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Glastar (присмехулник)
Публикувано04.03.20 22:21



Комлексен състезател съм, в годините, мъже, жени, плейметки, модератори, админостратори, тонколони, монколони, гераб, ю!
Добронамерен, никой несъм найбал, нито загадъчно обещал.

Аз съм просто липов цвят, само съм лилав.





Тема Re: Искам Бан!нови [re: holi_day]  
Автор Glastar (присмехулник)
Публикувано04.03.20 22:52



Само дълбоко ебане ще те спаси теб. Дълбоко, да декриптира некой математик, с Енигма.





Тема Re: Искам Бан!нови [re: Glastar]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.03.20 23:04



Ти си просто цвят лилав, шам-пи-он си ти!





Тема Re: Искам Бан!нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.03.20 23:06



няма за какво да ти прощавам

Не е вярно! Аз написах отвратително долни и груби неща на теб!







Тема Re: Искам Бан!нови [re: Albena I]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.03.20 23:07



Това е само суха тренировка за големия мач...







Тема Re: Искам Бан!нови [re: Glastar]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.03.20 23:20



Като спомена за Макгрегър, това е един от най-красивите нокаути в историята на UFC:







Тема Re: Искам Бан!нови [re: Glastar]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.03.20 23:31



Да бе, пе'есетолевка... Викам ти под пе'стин юроса няма 'а паднеш!





Тема Re: Искам Бан!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано05.03.20 09:49



Да, написа, но те бяха следствие на гняв, обида, на чувство за несправедливост..т..е те бяха под чувство на негативна емоция. Натрупване от години.
Не трупай Нюк, просто има ли проблем, говориш, питаш..обсъждаш..Сега съм сигурна че си в пъти по-спокоен, защото разбра, че това което си мислил, че някой те мрази, ненавижда, че ти искат кръвчицата и т.н. са били само "плодове" в твоята глава, на твоите мисли.

Нюк, човек, каквото сам си причини никой друг не може.
И последно..с мен нямаш проблем..всичко е ок, съжалявам и аз ако съм прекалила или наранила, не е било целта да се чувстваш зле, а да се замислиш защо ти го казвам, ама явно моят начин другите не го разбират и трябва да го променя.



Тема Re: Искам Бан!нови [re: holi_day]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано05.03.20 09:55



Развода ли?
кой пита?



Тема Re: Искам Бан!нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано05.03.20 10:24



Спах 6 часа, станах в 7, изкъпах се, отидох до магазина за 200 гр печурки, 4 банана, по една двойка портокали, лимони, кивита, ябълки и домати, една глава айсберг, една краставица, връзка репички и литър мляко 1.5%... 10.64.

Обелих една ябълка и едно киви, наръсих ги с две чаени лъжички захар и ги изядох с един от бананите. Изпържих гъбите и 2 яйца, и сега ще ги хапвам... Закуска.

После ще разходя Душока и Чочка, ще им събера акито с еднолитрова торбичка и ще им дам по 2 шепи гранули с бистра водичка в купичките... И те душа носят.

След това с метрото до СУ, със служебното бусче от паметника Левски до фирмата, и оттам право в отдел човешки ресурси... Дано имат работа за мен.

Облечен съм с индиго дънки Wrangler, якето ми е прясно изпрано черно Port Authority, чорапите ми са без дупки, облякох си късметлийските боксерки, нося си часовничето, ще се пръсна с парфюмчето за официални случаи (Boss, подари ми го майка за последния РД; ухае за по-дълго от евтинджосчетата, които ползвам в квартала) и ще е си взема папката за документи... Пожелайте ми късмет.

Аз съм скромно човече.

ПП: В Щатите пък щели да екзекутират някакъв, който (както той твърди) не бил убил никого, след няколко часа му е леталната инжекция.



Редактирано от Nuke Dukem на 05.03.20 10:32.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.