Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:13 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: osvoboden pich]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано29.02.20 14:20



Аз, ако започна да се оплаквам, може да не спра. Ако започна да се хваля и да се радвам на живота, също може да не спра да грея.

Така, че нито похвали, нито оплаквания. Ако имам нещо - към шефа ГОРЕ: и благодарности и проблеми.
Понякога споделям само с определени хора, животът ме е научил така. Само по този начин успявам да сърфирам по житейския океан. След като съм се изяснила със себе си (което е най-трудно), питам и се интересувам от това, което ми трябва. После пак. Крачка след крачка, светофар след светофар, извод след извод. Докъдето стигнем, все ще е добре.
Така че, всичко е ОК и се подобрява. Ще се оправим.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано29.02.20 15:05



Докато работех, търсеха постоянно нови служители, даже имаше бонуси, ако refer-неш някой приятел и го одобрят.

Грешки... Два клиента изгубих, и в двата случая, понеже едва им разбирах какво казват. Една бабичка, дето искаше да подари джапанки на внука си, и един задник от Канада, който ми говореше като на абориген. Също така и това, че постоянно питах колегите и тиймлидера какво се прави в различните сигуации и къде се клика в служебния софтуер.





Тема Re:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано29.02.20 15:07



Хм, а може би не са това грешките. Няма начин човек, който се учи, да не пита и да не изпусне някой клиент.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано29.02.20 17:04



Стараех се да пазя доброто име на фирмата, обаче явно това не е било достатъчно. Първата седмица по график трябваше да съм на телефон, но мен толкова ме беше страх, че пренебрегнах графика и се пусках само на чат, което е по-лесното. Към края вече не ми пукаше от телефона и знаех за почти всичко какво се прави, но въпреки това ме викнаха да си подпиша прекратяването на договора. Очевидно не съм покрил изискванията за редовна работа, а съм бил резерва само за коледния час пик. Започнах бавно, но в края на краищата вече бях започнал да покривам норматива от 60 интеракции за 8 часа.





Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: osvoboden pich]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано29.02.20 18:55



Айде сега, да не тръгна и аз да се карам

С въпросната дама нямаме грам прилика, нито имам очила,нито пиърсинг, нито толкова дълга коса Намирам една прилика- цвета на косата, рам си уцелил



Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано29.02.20 18:59



Шоки, за какво добро те арестуваха теб сега





Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: dama spatia]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано29.02.20 19:07



Стрелям в мрака, че преди 20 години си приличала г/д на това пиленце:



Ти не беше ли онази дама, която всяка събота и неделя тичаше на стадиона? О, неразумна Спатийке, поради що се срамиш да пуснеш анонимизирана своя снимка от твоите най-красиви години!





Тема Re:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано29.02.20 20:21



Нищо, не се притеснявай. Следващият път ще е по-добре, с каквото и да се захванеш. Това ти беше първа работа от много време насам, може би са усетили напрежението в теб. Жалко, че не си ценят кадрите.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано29.02.20 21:46



Сега ми е криво за друго, че тази вечер, на път към магазина за репички, се засякох с единствената съседка, която харесвам, обаче се разделихме много бързо и без да я попитам за Фейсбук или да й предложа "да разходим кучетата"...

Видях в далечината нейното кученце, а нея я нямаше и си помислих, че го е изгубила, та започнах да му свиря с уста, да не би да хукне нанякъде. То ме подмина и застана до входната врата на блока. Тръгнах към него да му отключа, поне да седи във входа (не знам на кой етаж и в кой апт живее тя), но изведнъж тя изплува от мрака. Отнякъде отекна гръм на пиратка.

– Оф, помислих си, че кученцето ти се е загубило.
– А, не, то просто се страхува от гърмежите и бърза да се прибере.
– А, добре, значи всичко е наред. Лека.
– Лека.

Това беше първият разговор, който съм провеждал с нея някога. При други обстоятелства щях да си говоря цял час с нея, обаче отношенията ни са чисто съседски и ми стана неудобно, понеже не исках да й губя времето.

И сега какво? Да кисна утре в 9 вечерта зад блока с моето куче и да се надявам, че може да се засечем отново ли? Толкова хубаво момиче, но е поне 10 години по-млада от мен.





Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: Nuke Dukem]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано29.02.20 22:09



Не само в събота и неделя, а и през седмицата. Не тичам, ами ходя


Нямам регистрация в снимка бг, съответно няма снимка :))))) Фейсбук тоже :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.