Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: jumbles]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано03.03.20 16:00



за нормалност можеш да говориш едва когато ти си такава..
не можеш нечии преживявания да наричаш мръсно бельо, не можеш, да се появяваш изневиделица и да ми казваш какво да правя и как да се държа..
авторитет? на теб? опазил ме Бог...

пп простак, простотии вижда, нали знаеш?!..

Редактирано от ShokoLada на 03.03.20 16:49.



Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: ShokoLada]  
Автор jumbles ()
Публикувано03.03.20 16:03



ти с твоите халюцинации за нормалност ли се бориш нещо, че не схващам?



Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано03.03.20 16:03



Имам само един въпрос към теб – защо когато някой не ти е приятен, той трябва да стои далеч от теб, а когато ти си неприятна за него, той не може да ти каже ти да стоиш далеч от него? Тоест защо другите трябва да се съобразяват с теб, а ти да не се съобразяваш с тях?





Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано03.03.20 16:05



мръстно бельо

Тук вече направо разцепи мрака!







Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: Nuke Dukem]  
Автор jumbles ()
Публикувано03.03.20 16:08



дечко, дечко, от тази особа отговор няма да получиш, нали знаеш?





Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано03.03.20 16:11



На хлапето му дойде какичка на помощ...


абе я у лево и двамата..но е жалко, защо не се замисли поне, защо те обиждам..явно нямаш капацитет, освен думичките, да проумееш какво има зад тях..
а на въпроса ти..защото ти не се спря, дори и като не ти отговарях..и защото говориш за човек, който виждаш че го няма тук..черниш го, вкарваш го в интриги..и т.н.
а замисли се ти, това как се нарича.
ама си прав де..няма как да искам нещо, което другия не е дорасъл да го разбере..
оправяйте си се двамката..



Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано03.03.20 16:24



Просто тонът и лексиката ти не ми харесват, но, както виждаш, се съобразявам с теб, не ходя да ти прося бана и те търпя някак си. Не ме интересува защо ме обиждаш, аз отдавна съм ти свикнал. По някое време ще се появи и онзи от СПЕЦНАЗ, после и него ще трябва да търпя. Такъв е животът.

При теб проблемът е, че си кръвожадна и отмъстителна, но ще се повторя пак, че навремето ЗирЗ АКА Алекс си издейства бана сам, а не поради някаква моя артистичност, както той се опита да го представи. С други думи отговорността си е изцяло негова и той не може да я прехвърли върху мен.

Същото и с водевила – нито съм ви писал репликите, нито съм ви карал да си изглаждате отношенията публично; ерго, вие сами си го съчинихте и той е ваш, а не мой.





Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано03.03.20 16:39



Моите проблеми ги остави на мен, гледай си твоите.
Точно това ми е грешката, че не съм кръвожадна и отмъстителна, иначе да те бях намерила в реала, да те подпукам с шамари и да пуснеш кръв..т.е. да си задоволя кръвожадността..
А го заслужаваш, след всичката помия която изсипа и за която нямаш ни най-малка представа кое как е.
А отношенията ни с Алекс..дори и публично да сме ги обсъждали, пак са били наши взаимоотношения, ти каква работа имаш в тях? Има ли някой друг така да ги обсъжда освен теб?
И това беше преди месеци..
това ми беше последният пост към теб..ако пак продължаваш си пускам искането за бан..други да се оправят с теб, аз приключих..глупака си е глупак, дори не разбира какво му се пише..осмислянето е 0.

пп не съм тук за да ти се харесвам..така че спести си "откровенията".

Редактирано от ShokoLada на 03.03.20 16:46.



Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано03.03.20 17:12



Добре де, а той каква работа имаше със съседските ми взаимоотношения с онова момиче, та оттогава насам се опитва да докаже, че не съм мъж?

Освен това какво те кара да вярваш, че искането ти за моята глава на кол и тестиси на поднос ще бъде одобрено... Да съм пускал публично извадки от чат, в които има имена на хора от т.нар. "реал", без тяхното позволение? Да съм те наричал някога така директно – тъпачка, кретен, не жена? Защо пък точно аз да бъда банван, а не Алекс или ти? Този тон не го ли започнахте вие двамата преди няколко години?





Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: ShokoLada]  
Автор jumbles ()
Публикувано03.03.20 18:47



Точно това ми е грешката, че не съм кръвожадна и отмъстителна, иначе да те бях намерила в реала, да те подпукам с шамари и да пуснеш кръв..т.е. да си задоволя кръвожадността..

баф мааму, от кога пък това да не си кръвожаден е грешка?



жено, как си? добре ли си?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.