Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 25.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: osvoboden pich]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано28.02.20 18:39




Отивам на ресторант
Семейството без кучето, с внучето
Утре, в случай на оплаквания, ще се включа пак
Засега никой не се е оплакал от махмурлук
Аз съм ги поканила
Снахата преди час и половина ми прати снимка гримирана и готова



Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано28.02.20 18:50



Ще те почакам да се похвалиш.





Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: holi_day]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано28.02.20 19:04



Като че ли винаги съм си те представял като жена с някаква кауза:



Приятно изкарване и утре да не се оплакваш от махмурлук.



Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: osvoboden pich]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано28.02.20 19:16



Откакто работите заедно с брат си, често май говорите едно и също, но на различни езици

Казвал си го и друг път. Но, колкото и да говорите на различни езици, кръвта вода не става



Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: osvoboden pich]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано28.02.20 20:36



хваля се - тази реклама е направена от сина на най-добрата ми приятелка, все едно от мое дете



оплаквам се - заради психозата покрай вируса, едно пътуване през април ми се провали



Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: Nuke Dukem]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано28.02.20 20:43



Какво стана с работата?




Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: Luchezara]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано28.02.20 21:56



Свърши ми договора и не ми предложиха подновяване. Като отида да си взема трудовата книжка, ще ги попитам дали те или някой друг отдел биха имали нужда от мен, но се съмнявам да им притрябвам.





Тема Re:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано29.02.20 02:12



Мда, знам какво е. Желая ти успех.



Поне спечели малко пари, опит, а може би и приятели.




Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: osvoboden pich]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано29.02.20 04:21



Мисла да съм пиян, утре ще се ориентирам хвалба ли или оплакване.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано29.02.20 08:34



Благодаря ти, в понеделник ще отида. Малко пари наистина, за месец и половина работа спечелих 1,500 лв нето. Купих подаръци за около 500, за себе си взех нови очила, избумтях още 500 за разни глупости и парите свършиха. Приятели – не, обаче съм им благодарен, че ме взеха от улицата така да се каже.

Един от старшите веднъж ми направи забележка, че съм говорел с клиента на прекалено висок глас. Същият този в почти всяка смяна, в която се засичахме, пееше чалга песни като на концерт (to the delight на останалите), обаче аз излязох кресльото. Нек'ф друг пък започна да се обръща към мен с "Луд".

Някакъв клиент се обадил да пита защо му се бави поръчката, а колежката отсреща му отвърнала, че все още не е натоварена от куриера и "that's all you need to know for now", от което (разбираемо) той се разгневил, обадил се отново и след като попаднал на мен, трябваше да му се извинявам от нейно име, че сме били много заети и сме имали ужасно много чакащи на линията, та вероятно затова тя му отговорила така. В началото не знаех какво да отговоря в един чат и същата тази каза да й дам тя да пише от моята клавиатура, вследствие на което 1 минута по-късно човекът искаше име или служителски номер и да го свържат с мениджър, бил capture-нал чата и щял да поиска уволнението ми. Тя имаше само 2 дена повече опит от мен, но явно притежаваше онова качество, което тук някои наричат "пробивност" (а аз наричам "наглост"), та продължи да работи и след мен. Беше част от една групичка 4-5 човека, които винаги излизаха да пушат заедно (и съответно офисът опустяваше, докато пушат), и се подмазваше здраво на по-висшестоящата част от екипа.

Имаше secret santa и всеки, който искаше, можеше да се включи в томбола, в която подаряваш подарък до 20 лв на случайно избран колега. На мен ми се падна някакво момиче (даже не знам коя беше). Купих й ярко червен кашмирен шал за 35. Какво получих аз ли? Гифт карта за 20 лв от онлайн книжарница.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.