Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:15 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано03.03.20 14:18



Аз имам място в този клуб, както и право на мнение. Това, което виждам, е една модерна сапунена опера с елементи на трилър. Не може той да ме нарича "немъж", а ти "лигльо" и "тъпак", пък след това да очакваш мълчаливо съгласие. Наблюдавам ви сеира и коментирам. Нима само ти и той може да правите това?

Впрочем не знам защо си мислиш, че само Сашето може да пуска извлечения от чатове в публичното пространство... Просто аз, за разлика от твоя безскрупулен неграмотен глупак, съм обещал да не ги пускам в ефира, но да ти кажа честно, едва се сдържам. Преследвал е лондончанката и нейното мнение за него е действително, а не измислица.





Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: Glastar]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано03.03.20 14:28



Не знам, защото никога не съм бил. Както ти каза преди време – само една жена може да придаде смисъл на човек, а аз съм безсмислен от вече 8 години насам. Пък и ти не си грозен, а просто застаряващ, но брадата и суровото изражение ти придават достолепен вид.

Не че това е съществено де. Тед Бънди също имаше гъста и мъжествена брада, но свърши в стаята за екзекуции.





Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: Nuke Dukem]  
Автор Glastar (декодер)
Публикувано03.03.20 14:31



Ти пък, застаряващ съм бил. Най гадното което можеш да направиш на човек, е да го направиш отново млад.





Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано03.03.20 14:54



Абе Кретен, трудно ли ти е да разбереш какво ти говоря?
Алекс дали е мой или не, не те интересува, нямаш правото да го обсъждаш, защото не знаеш нищо...и всяко обсъждане е интрига.
Мнението на някаква пикла от Лондон ли ти е водещо? А какво знаеш ти за тази пикла? Или понеже съвпада с твоето и вече..край той е такъв.
Грамотността не определя човешките ценности..хвали ми се още с дипломите на вашите..баси тъпака...или с твоя английски, ама като си дребен злобен човечец, познай колко ми дреме колко си грамотен. Нямаш елементарното...Човещината.
И пак казвам..за последен път, ако не спреш да замесваш мен или Алекс в долнопробните си водевили и мисловните ти извращения, ще поискам Дарки да вземе мерки.
Да, имаш право да си в клуба, но не и като интригант и долнопробен сеирджия, който поради липса на собствен живот се вре на другите в живота.
Решавай..но при следващият ти пост към мен..с обсъждане на Алекс или мен, или нашите взаимоотношения..пускам тема за бан.



Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: Glastar]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано03.03.20 14:59



M'чито е готино да си застаряващ бе... Найш колко народ глупаци и кандидати за наградата на Дарвин си надживял!





Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: ShokoLada]  
Автор jumbles ()
Публикувано03.03.20 15:28



чшш, ало, како Сийке, я по-полека

като си валяте долните гащи по мегдана ще му берете гайлето сега, какво си се разврякала
като наречеш някой кретен твоята надробена простотия не става по-малка, нали си на ясно



Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: jumbles]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано03.03.20 15:48



Изчезни! и се научи да не се мешаш в чужди разговори.
Бельото ми е в пъти по-чисто от твоето..защото е човешко!
просто изчезни!



Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: jumbles]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано03.03.20 15:53



не, няма надробена простотия..има човешко споделяне.. човешки преживявания, а такива като вас които нямат собствен живот и се хранят със сеири и раздухване..добре им идва..и искат още..ама няма...остава само да творят с изкривените си долнопробни умове, да фантазират и сипят интриги и клюки..
не си ми приятна..така че далеч от мен.



Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: ShokoLada]  
Автор jumbles ()
Публикувано03.03.20 15:58



айде и тая, като оная ... бе не си ми авторитет и фактор бе, како сийке, че да се съобразявам с простотиите ти

баф мама му, сичките изтрещяха, къде ги нормалните ненормални в таз държава





Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: ShokoLada]  
Автор jumbles ()
Публикувано03.03.20 16:00



не си ми приятна..така че далеч от мен.

що, ако не съм далеч от теб, кво?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.