Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:05 25.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: Nuke Dukem]  
Автор Glastar (декодер)
Публикувано02.03.20 18:26



Добре де, има и елемент заяждане.
Но при теб е и злоба, а и завиждаш за каките с пачките които са ни подслонили под орловото си крило.





Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: Glastar]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано02.03.20 18:35



а и завиждаш за бла-бла

Завиждам на теб, защото коя какичка с пачки те е подслонила под нейното орлово крило?

Давайте го малко по-скромно бе, хора, след първия милион и първото внуче започвате да си въобразявате какво ли не, вкл., че сте обект на завист. Че съм злобен, злобен съм, само че не към успеха на другите, а към онези, които тровят, режат лапи и т.н. – никога не съм го крил – но не разбрах защо всъщност би трябвало да ти завиждам.





Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано03.03.20 11:03



Ти нищо не можеш да видиш Глупако, защото четеш преразказана история от някого, в случая гъркинята..и освен че нищо не си разбрал, ами си и измисляш, и тези измислици са на гърба на друг човек.
Колкото и да се опитваш да изкараш Алекс какъв ли не, не става, не си имал неговия живот, той не е бил при мама и татко, не са му давали биберона в устата..и пари за кафе и бира с приятел. Той е боравил с оръжие, защитавал е кауза, бил е човек, който ежеминутно е рискувал живота си...имаш ли идея какво е това?
Така че хайде поспри се с твоите женски интриги и детски изпълнения. Какъв е Алекс теб не те интересува..само знай..мъж е! и не е длъжен да се държи добре с лигльо като теб..
Келеш!

пп Алекс беше пуснал чат с въпросната "англичанка"..това прочете ли го?



Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: ShokoLada]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано03.03.20 11:20



пп..и ако още веднъж, обсъждаш или се набъркаш във взаимоотношенията ми с Алекс, с гадни и долни подмятания, ще поискам бан за теб. Явно не си се научил, че нямаш право да си вреш носа, там където място нямаш.



Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано03.03.20 11:24



след първия милион и първото внуче започвате да си въобразявате какво ли не, вкл., че сте обект на завист

?!



Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: osvoboden pich]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано03.03.20 12:18



Тиртирлинът ако не е милионер в пари, е милионер по душа.







Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: ad miral]  
Автор Glastar (декодер)
Публикувано03.03.20 13:44



Ти пък що се праиш на мъж с тва пиене.





Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: The bad reptile]  
Автор Glastar (декодер)
Публикувано03.03.20 13:50



Някой ден ще изтрезнея, и ще се обръсна! Вий брадясвате ли бе!
Брадясал съм до кокъл!





Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: Glastar]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано03.03.20 13:53



Не, аз не брадясвам. Това е едно от нещата, които ме правят грозен... Което ме подсеща, че трябва да си измеря тестостерона. Последния път беше в нормални граници, но няма да е лошо да го проверя пак.





Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: Nuke Dukem]  
Автор Glastar (декодер)
Публикувано03.03.20 14:13



Обичам да съм грозен, не съм длъжен да им правя естетическата наслада на пешеходците по тротоара с всяка своя крачка, като триумф на Еволюцията. Нек повръщат, а кучетата вият притеснено. Найш кво е тегаво да си прекрасен бе!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.