Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано02.03.20 16:19



Точните думи са "този е луд, стой настрана от него".

това са точните думи на онази нашата която се е направила на преследвана за да изкопае информация за него. Ти никъде не си виждал лондончанката да е написала това за Алекс. Виждал си само че е написала "ще ти се обадя като се прибера в България" в обръщение към него.



Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: osvoboden pich]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано02.03.20 16:23



Еее споко Пич, аз даже не съм се карала с хлапето. Толкова си може, горкото, как да имам претенции към него?


оставям го да си пасе на воля и да се пени, колкото иска...
Съжалявам за спама в темата ти..



Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано02.03.20 16:28



Цифров, защо се хабиш..Алекс им пусна чата с "лондончанката", чата от месинджъра си..имаше го черно на бяло.
а и друго и мен, ако ме пита някой за мнението ми към Нюк...ще е, че той е луд, тъп и мамино детенце..но това си е моето мнение, другия /питащия/, ако има глава на раменете, да мисли...но моето мнение е такова.



Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Glastar (декодер)
Публикувано02.03.20 17:08



еее... ма и ти като жените се интересуваш от чужди подюргани.

Мен пък ми е интересно, как някой става противен на всички ? Аз май не успявам да покрия цялата гама.





Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: Glastar]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано02.03.20 17:18



как някой става противен на всички ? Аз май не успявам да покрия цялата гама.

Ми, стани милиционерче, и ше я покриеш





Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано02.03.20 17:23



Е, няма оправия с теб, просто си си такава – гнусна. Да ти напомня, че наричаш "хлапенце" дъщеря си или синчето. Дойде отникъде, осра където можа, и сега приключваш гордо с гъзарска физиономийка. Ми то вари го, печи го – тъпото си е тъпо. Ча'й 'си сложа и аз една гъзарска физиономия... О, пардон, тя е в аватара.







Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: Glastar]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано02.03.20 17:30



Не само я покриваш, ами и ти остава в излишък.







Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: Nuke Dukem]  
Автор Glastar (декодер)
Публикувано02.03.20 17:44



Двуизмерен си, и то с едни тесни измерения.

Човек прави каквото прави, но трябва да създаде от себе си, ена приятна личност, щото вътре нея ще я обитава цял живот, и инак ще му е гадно.





Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано02.03.20 18:02



Най-много обичам някой друг да ми казва какво аз съм видял.

Представял се е за приятел на лицето Х от Лондон пред лицето Y – което е действително приятел на Х – за да спечели доверието на Y. Един вид – аз съм приятел на твой приятел, значи и ние двамата с теб сме приятели.

Y решава да попита Х дали това, че Сашко Тъпото наистина е приятел с Х, обаче Х отговаря, че не го познава изобщо. Х започва да се чуди откъде Тъпото го познава и пита лицето Z... Оказва се, че Сашето е работил за Z и може би оттам е видял X.

Покрай тази работа започнали да му казват Болния. Защо? Защото Тъпото лудва лекинко от либоФ и започва да навестява Z на всеки кръгъл час – за да го "пази", представи си. Бил в руските спецчасти и разни такива.

Заключителните слова (неизвестно на кой към кого) са, че е "болен мозък" и да бъде "игнориран", като в един момент Y започва да се притеснява за собственото си семейство и стига до извода, че ако го види цъфнал като майска роза пред портата си, ще заведе дело за ограничителна заповед.

Сега избистри ли ти се или вече сте в един отбор?





Тема Re: Тема за похвали и оплакваниянови [re: Glastar]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано02.03.20 18:06



но трябва да създаде от себе си, ена приятна личност

Ами така е, обаче ти не си даваш много зор да се държиш приятно с мен, та каквото повикало, Тинтири-минтири... Но ти поне не си прост като галош и може да се научи нещо от теб. Двуизмерен съм толкова, колкото ти си само една числова ос.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.