Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:22 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бекграунд на десктопнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.02.20 23:12



...както и при амолед.





Тема Re: Бекграунд на десктопнови [re: Deern]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.02.20 23:27



Понякога хвърлят кремвирши с бръснарски ножчета или пирони в тях.

Чес'о ти ка'ам, не съм от най-страховитите, не дори и съвсем малко, ама така както с моите 85 кг мога да се опоря лицево 50 пъти и да се набирам 10 – ако му изгюмтя един на някой от тия с бръснарските ножчета, напра'о мо'а 'му скина челюстта.

Впрочем тази вечер за първи път си събрах ла*ната на кучетата след разходка в еднолитрова торбичка и вече се чувствам много по-културен и цивилизован човек.

Гледам постоянно в кучето и само да видя, че е лапнала нещо от земята, веднага започвам борба с нея да го изплюе, обаче стисне ли зъби, не мога да й отворя устата и се налага да й причинявам болка... Това като беше малка де. Вече си знае, че вкъщи има предостатъчно за ядене и обикновено просто подминава.

Няма да ти се разсърдя, ако дадеш линк към тази група (доколкото разбирам във фейсбук). Не знам немски, но мога да ползвам опцията за превеждане..





Тема Re: Бекграунд на десктопнови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано27.02.20 00:40



...освен ако екранът не е OLED.

Жената приказва за десктопа си, не за телефона.



Тема Re: Бекграунд на десктопнови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано27.02.20 00:47



...както и при амолед.

оффф ... дизела гори нафта. Ноооо, и комън рейл дизела също!





Тема Re: Бекграунд на десктопнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано27.02.20 01:40



Че лъжа ли е?



Знаех, че някое тек гуру като теб ще се обади с подобен отговор, но го написах от дуракоустойчивост, да не би някой да се почуди дали амоледът също осветява пикселите индивидуално.





Тема Re: Бекграунд на десктопнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано27.02.20 01:46



...освен ако екранът не е OLED.

Жената приказва за десктопа си, не за телефона.







Тема Re: Бекграунд на десктопнови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано27.02.20 02:35



97% от всичко произведено OLED е телевизори и телефони. Шансът някой да е с OLED монитор на десктопа си практически нулев.

На амазон.цом има над 10 000 монитора LED/LCD, и само 40 (четиредесет) OLED. Сметни какви са шансовете твърдението "ползваш черен бекграунд за да пестиш ток" да е верно.



Тема Re: Бекграунд на десктопнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано27.02.20 02:50



Хайде сега ти сметни шансът да съм се пошегувал (даже и "смея се" емотиконче съм сложил) и колко пари би спестил от черен фон при условие, че мониторът ти струва към 5-6 хиляди лева и пестиш само докато си избираш коя икона да щракнеш върху него.

Отсега ти предвиждам отговора -- и в двата случая клони към нула. Amirite?





Тема Re: Бекграунд на десктопнови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано27.02.20 07:24



Ако разчиташ монитора ти да ти свали месечната сметка за ток - то едва ли ще е с повече от 2-3 лв. месечно. Като цяло комп + монитор не харчат много.





Тема Re: Бекграунд на десктопнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано27.02.20 08:51



Просто е безсмислено.
Тоест, смислено е точно толкова, колкото да си купиш Мона Лиза и да я закачиш в хола си, с лице към стената.
Работещият на компютър човек, реално не вижда бекграунда на десктопа за повече от десетина секунди време дневно.
Тоест - ако картинката на десктопа се вижда, това означава, че ползваш компютъра толкова, колкото и обърнатата с лице към стената Мона Лиза.


това важи за компютъра в работата, на който изобщо не ползвам и не гледам десктопа, обаче в къщи компа си го използвам само за филми и музика и когато слушам мyзика, а това е през повечето време, си гледам десктопа, на който съм разкарал всички икони да не ми се пречкат - всичко съм изнесъл на таскбара, десктопът се показва с едно цъкване в долния десен ъгъл на екрана и става точно все едно гледам картина на стената докато слушам музика




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.